Właściciele lokalu chcą pokazywać strzegomskie talenty w swojej kawiarni.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Grasz na instrumencie, śpiewasz, piszesz wiersze, lub masz jakiś inny talent? Przyjdź, zaprezentuj się w naszej kawiarni przed mieszkańcami naszego miasta! - zachęcają pomysłodawcy akcji "Pokaż swój talent" w naszej zaprzyjaźnionej kawiarni, Małej Czarnej w Strzegomiu.

Właściciele lokalu chcą pokazywać strzegomskie talenty w swojej kawiarni. Dla nich nie liczy się wiek uzdolnionych wykonawców, czy chociażby płeć. Liczy się wyłącznie talent, który mogliby zaprezentować mieszkańcom. Chętni mogą się zgłaszać osobiście w kawiarni lub telefonicznie pod numerem telefonu 605-249-988.
Jedynym ograniczeniem w wyborze wykonawców jest przestrzeń kawiarni, na której mogą się zaprezentować uzdolnieni mieszkańcy Strzegomia.

To wspaniała okazja dla lokalnych talentów, których zapewne nie brakuje w naszym mieście. Jeśli narzekasz, że nie masz się gdzie pokazać - to okazja właśnie dla Ciebie! Spróbuj swoich sił.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!