Nasi trzecioligowcy grali ze zmiennym szczęściem

PG
Wygrała tylko Lechia Dzierżoniów. Wysoka porażka Orła.

Kolejny, niezły występ mają za sobą piłkarze trzecioligowej Lechii Dzierżoniów. Tym razem pokonali na swoim boisku 3:1 Moto Bystrzyca Kąty Wrocławskie. Mecz nie zaczął się jednak po myśli gospodarzy. Już w 2. min. Motobi objęło prowadzenie po golu Michała Wróbla. Lechia co prawda z minuty na minutę grała coraz lepiej, ale do przerwy wynik nie uległ zmianie. Po zmianie stron na boisku pojawiło się kilku rezerwowych graczy Lechii i dwaj z nich pokonali bramkarza gości. Najpierw w 79. min. z rzutu wolnego wyrównał Kamil Kuska, a później w 88. i 90 min. do siatki trafił Damian Niedojad. Od utraty bramki zaczęła też swój pojedynek Polonia Świdnica. Świdniczanie zmierzyli się u siebie z Foto-Higieną Gać. Mecz był słaby, a gola dla gości już w 13. min. strzelił Marek Budny. W 31. min. wyrównał Grzegorz Borowy i na tym właściwie emocje w tym spotkaniu skończyły się. Także 1:1, ale po emocjonującym pojedynku zremisowała u siebie Bielawianka Bielawa z Pogonią Świebodzin. Do przerwy prowadził zespół ze Świebodzina i dopiero w 77. min. wyrównującego gola zdobył Marek Rurarz.
Całkowicie zawiedli natomiast piłkarze Orła Ząbkowice Śląskie. Przegrali na własnym stadionie 1:4 z Polonią Trzebnica. Na gola strzelonego w 9. min. przez gości, w 14. min. odpowiedział Tomasz Szczepek, później trafiali już tylko zawodnicy Polonii.