Orzeł Ząbkowice Śląskie przegrał, a Polonia Świdnica i Bielawianka wygrały

Paweł Gołębiowski
Broniący się przed spadkiem Orzeł Ząbkowice Śląskie stracił punkty. Swój mecz wygrała także walcząca o ligowy byt Polonia Świdnica

Ze zmiennym szczęściem grali w ostatniej kolejce piłkarze III-ligowych drużyn z naszego terenu.
Orzeł Ząbkowice Śląskie, który walczy o utrzymanie się i ostatnio spisywał się bardzo dobrze, tym razem zawiódł. Ząbkowiczanie przegrali u siebie 0:1 z przeciętnie prezentującym się zespołem Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie. Jedynego gola w tym meczu strzelił w 88. minucie Arkadiusz Pawlak.

Lepiej poszło także walczącej o pozostanie w III lidze, Polonii Świdnica. Świdniczanie podejmowali na swoim boisku Polonię Trzebnica i wygrali z imienniczką 1:0. Bramkę zdobył w 70. minucie Wojciech Szuba.

Łatwo natomiast wygrała swój pojedynek Bielawianka Bielawa. Drużyna z Bielawy nie miała najmniejszych problemów z pokonaniem u siebie Foto Higieny Gać. Gole dla gospodarzy zdobyli: Paweł Ochota (9), Tomasz Zieliński (49) i Paweł Zieliński (63).

Pauzowała Lechia Dzierżoniów, bo na jej stadionie odbywały się imprezy Dni Dzierżoniowa.