Orzeł Ząbkowice Ślaskie wygrał z Lechią Dzierżoniów

Paweł Gołębiowski
Orzeł Ząbkowice Ślaskie skutecznie walczy o utrzymanie. W ostatnim meczu pokonał na wyjeździe 2:0 Lechię Dzierżoniów.

Rewelacyjnie spisują się ostatnio piłkarze III ligowego Orła Ząbkowice Śląskie. Walczący o utrzymanie ząbkowiczanie wygrali trzy mecze z rzędu.

W ostatnim pokonali na wyjeździe 2:0 zajmującą trzecie miejsce w stawce Lechię Dzierżoniów. Podopieczni trenera, Arkadiusza Albrechta są też na trzeciej pozycji,ale od końca. Na dodatek w Dzierżoniowie w składzie Orła zabrakło kilku podstawowych zawodników.

A jednak goście odjęli prowadzenie już w 14. minucie po golu Marcina Skubisza. Po zmianie stron czerwoną kartkę dostał Ernest Balicki. Jednak grający w osłabieniu Orzeł groźnie kontratakował i w 76 minucie pewnie wykonanym rzutem karny, Łukasz Deneka ustalił wynik spotkania.