Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
bp. Adama Śmigielskiego, Brzozowa, Cisowa, Dębowa, dr. Adama Bilika, Gabriela Narutowicza, Grabowa, Ignacego Daszyńskiego, Ignacego Paderewskiego, Jadwigi Migowej, Jarzębinowa, Jaworowa, Jesionowa, Józefa Oleksego, Józefa Piłsudskiego od nr 47 do końca ulicy, Józefa Retingera, Kalinowa, Kasztanowa, Klonowa, Lipowa, Marcina Kasprzaka, Olszynowa, PCK, Powstańców Śląskich, Rafała Sznajdera, Rewolucjonistów, sierż. Grzegorza Załogi, Sosnowa, Stanisława Skalskiego, Tadeusza Mazowieckiego, Topolowa, Wierzbowa, Władysława Broniewskiego, Wojciecha Jastrzębowskiego, Zwycięstwa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA BĘDZINA
-
7
Anna Michalina Nocoń
97
(1,41%)
-
9
Beata Monika Wardęga
81
(1,17%)
-
2
Bogumiła Jadwiga Dudyńska
453
(6,57%)
-
8
Krzysztof Kazimierz Hoła
19
(0,28%)
-
6
Paweł Marek Kwiatkowski
46
(0,67%)
-
1
Jerzy Władysław Jagieła
483
(7,00%)
-
5
Justyna Aneta Karaś
47
(0,68%)
-
3
Michał Maciej Fiuk
523
(7,58%)
-
4
Marcin Wiesław Kaszuba
158
(2,29%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Izabela Wiesława Józefowska
34
(0,49%)
-
5
Leszka Danuta Kowalska
45
(0,65%)
-
3
Tomasz Józef Pilch
81
(1,17%)
-
1
Ewa Edyta Fendrych
605
(8,77%)
-
2
Mirosław Mieczysław Starzyński
137
(1,99%)
-
9
Andrzej Ryszard Majcher
42
(0,61%)
-
8
Elżbieta Anna Kaniewska
55
(0,80%)
-
7
Marcin Ryszard Anasz
56
(0,81%)
-
4
Adrian Artur Dzienisiewicz
0
(0%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCIN LAZAR
-
1
Grzegorz Tomasz Pawlak
498
(7,22%)
-
7
Wiesław Aleksander Liszka
23
(0,33%)
-
6
Urszula Gącik
26
(0,38%)
-
8
Elżbieta Michalina Brewor
9
(0,13%)
-
4
Alicja Helena Samborek
83
(1,20%)
-
5
Robert Garstka
52
(0,75%)
-
2
Patrycja Monika Nowak
113
(1,64%)
-
3
Janusz Henryk Herpel
127
(1,84%)
-
9
Anna Maria Dąbrowska
146
(2,12%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA KOMONIEWSKIEGO
-
1
Łukasz Jan Komoniewski
1 552
(22,50%)
-
2
Sławomir Adam Brodziński
370
(5,36%)
-
8
Magdalena Łach
101
(1,46%)
-
3
Jolanta Maria Kula
157
(2,28%)
-
6
Małgorzata Agnieszka Zięba
220
(3,19%)
-
4
Leszek Arkadiusz Dudek
248
(3,60%)
-
7
Andrzej Grzegorz Ciszewski
40
(0,58%)
-
5
Beata Krystyna Ziętek
135
(1,96%)
-
9
Leszek Zbigniew Wyderka
36
(0,52%)
Okręg 2
1 Maja, 11 Listopada, 27 Stycznia, aleja Hugona Kołłątaja parzyste do nr 52 i nieparzyste do nr 57a, Berka Joselewicza, Bolesława Prusa, Cicha, Cypriana Kamila Norwida, Czeladzka od nr 3 do nr 15, Długa, dr. Tadeusza Kosibowicza, gen. Władysława Andersa, Góra Zamkowa, Górna, Henryka Sienkiewicza, Ignacego Bereszki, Ignacego Krasickiego, Ignacego Potockiego, Jana Kochanowskiego, Jana Sączewskiego, Jasna, Józefa Bema, Józefa Cieszkowskiego, Józefa Piłsudskiego do nr 46, Juliana Tuwima, Juliana Ursyna Niemcewicza, Kamienna, Kamienne Schodki, Kazimierza Promyka, Kielecka, Krakowska, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Ludowa, Łąkowa, Małobądzka, Mikołaja Kopernika, Mikołaja Reja, Modrzejowska, Nadbrzeżna, Orla, plac 3 Maja, plac Bohaterów Getta Będzińskiego, plac kard. Jean-Marie Lustigera, plac Kazimierza Wielkiego, plac Kolei Warszawsko-Wiedeńskiej, plac ks. prał. Mieczysława Zawadzkiego, plac. prof. Włodzimierza Wójcika, Plebańska, Podjazie, Podmiejska, Podwale, Podzamcze, Przyjaźni, Robotnicza, Rolnicza, rondo Unii Europejskiej, rtm. Witolda Pileckiego, Rutki Laskier, Rybna, Rybny Rynek, Sielecka, Słoneczna, Słowiańska, Sportowa, Spółdzielcza, Stanisława Małachowskiego, Stanisława Moniuszki, Stanisława Wygodzkiego, Stanisława Wyspiańskiego, Stefana Żeromskiego, Szkolna, Szybowa, św. Brata Alberta, Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Tadeusza Kościuszki, Teatralna, Wapienna, Wesoła, Wilcza, Wincentego Pola, Władysława Reymonta, Wolska, Wspólna, Wyzwolenia, Zagórska, Zamkowa, Zawale, Zawodzie, Zofii Nałkowskiej
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA BĘDZINA
-
8
Agata Katarzyna Kaczmarek
58
(1,12%)
-
3
Tomasz Artur Golik
102
(1,97%)
-
7
Sławomir Stanisław Płatos
125
(2,41%)
-
2
Andrzej Adam Czerwiński
132
(2,55%)
-
5
Aneta Edyta Olko
80
(1,54%)
-
6
Katarzyna Anna Gorajczyk
64
(1,23%)
-
4
Kazimierz Tadeusz Buczyński
92
(1,77%)
-
1
Tomasz Mariusz Wacławczyk
269
(5,19%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
8
Elżbieta Zdzisława Pilch
156
(3,01%)
-
6
Marcin Artur Flaczyński
63
(1,22%)
-
5
Wojciech Antoni Kapuścik
43
(0,83%)
-
7
Teresa Alfreda Gleń
26
(0,50%)
-
1
Jarosław Tadeusz Burzawa
646
(12,46%)
-
4
Janusz Jerzy Hyla
33
(0,64%)
-
2
Jadwiga Janina Guzik
125
(2,41%)
-
3
Roman Latos
86
(1,66%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCIN LAZAR
-
6
Jacek Władysław Pawlikowski
84
(1,62%)
-
5
Patryk Andrzej Pisarski
53
(1,02%)
-
7
Wiesław Ludwik Wacławik
105
(2,03%)
-
8
Joanna Ewa Lemańska
165
(3,18%)
-
3
Bożena Staszewska
96
(1,85%)
-
2
Piotr Stanisław Czerwiński
131
(2,53%)
-
4
Dorota Anna Mejsak
58
(1,12%)
-
1
Robert Stanisław Błądziński
280
(5,40%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA KOMONIEWSKIEGO
-
1
Piotr Witold Krzyżkiewicz
969
(18,69%)
-
3
Janusz Jan Pańczyk
166
(3,20%)
-
4
Klaudia Daniela Pokora
182
(3,51%)
-
2
Jerzy Józef Małkowski
346
(6,67%)
-
7
Patrycja Hanna Gruca-Hołota
94
(1,81%)
-
5
Barbara Henryka Rutkowska-Trzcionka
92
(1,77%)
-
6
Jacek Adam Pycia
109
(2,10%)
-
8
Ewa Jadwiga Koralewska
155
(2,99%)
Okręg 3
Adama Asnyka, Adama Mickiewicza, Astrów, Bławatków, Boleradz, Bolesława Limanowskiego, Bory, Czesława Miłosza, Dąbrowska, Doroty, Drzewna, Elizy Orzeszkowej, Energetyczna, Fryderyka Chopina, Górnicza, Graniczna, Gzichowska parzyste od nr 104 do końca ulicy i nieparzyste od nr 115 do końca ulicy, Hugona Kołłątaja, Hutnicza, Jabłoniowa, Jana Matejki, Janusza Korczaka, Jaśminowa, Jedności, Juliusza Słowackiego, Kijowska, Kolorowa, Krótka, Kwiatowa, Leśna, Ludomira Różyckiego, Łączna, Marii Konopnickiej, mjr. Bolesława Zagórnego, Modrzewiowa, Mostowa, Nadgórników, Namiarkowa, Niecała, Niepiekło, Niepodległości, Norberta Barlickiego, Odkrywkowa, Odrodzenia, Ogrodowa, Osiedlowa, Osówka, Parkowa, Piaskowa, plac Skarbińskich, Podgórna, Podleśna, Podłosie, Pokoju, Południowa, Poprzeczna, Produkcyjna, prof. Jana Świderskiego, Przechodnia, Pustkowie, Racjonalizatorów, Radosna, Rodzinna, Romualda Traugutta, Różana, Rzeczna, Rzemieślnicza, Sadowa, Stachowe, Stanisława Kempy, Stefana Okrzei, Stokrotek, Strzyżowicka, Szybowcowa, Świerkowa, Torowa, Tulipanów, Usługowa, Walerego Wróblewskiego, Węgroda, Willowa, Wiśniowa, Wojciecha Kilara, Wojska Polskiego, Wolności od nr 164 do końca ulicy, Wrzosowa, Żytnia.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA BĘDZINA
-
1
Łukasz Michał Frańczak
744
(14,02%)
-
4
Michał Sebastian Karkocha
16
(0,30%)
-
2
Marek Władysław Wieczorek
226
(4,26%)
-
5
Mariusz Tomasz Słowik
281
(5,29%)
-
7
Anita Gabriela Żurek
41
(0,77%)
-
3
Małgorzata Krystyna Kiewlicz
108
(2,03%)
-
6
Agnieszka Joanna Lis-Wiśniewska
28
(0,53%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Artur Waldemar Szotek
54
(1,02%)
-
1
Karina Maria Rubik
410
(7,72%)
-
3
Grzegorz Wojciech Stępień
76
(1,43%)
-
2
Maciej Dariusz Mikołajczak
53
(1,00%)
-
6
Angelika Katarzyna Wójcik
28
(0,53%)
-
5
Anna Teresa Demowska
17
(0,32%)
-
7
Jerzy Czesław Rusak
38
(0,72%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCIN LAZAR
-
5
Tomasz Adam Kmita
109
(2,05%)
-
7
Igor Stanisław Mroziński
256
(4,82%)
-
4
Joanna Katarzyna Koza
98
(1,85%)
-
6
Dobrosława Gabriela Machnik
50
(0,94%)
-
3
Anna Olga Duda
181
(3,41%)
-
1
Tadeusz Kowal
385
(7,25%)
-
2
Marian Tadeusz Grocholski
94
(1,77%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA KOMONIEWSKIEGO
-
6
Jakub Jan Sęczek
27
(0,51%)
-
7
Katarzyna Pietrzyk
207
(3,90%)
-
1
Krzysztof Dudziński
989
(18,63%)
-
3
Stanisław Curyło
171
(3,22%)
-
5
Iwona Katarzyna Stachurka
69
(1,30%)
-
4
Sławomir Tadeusz Seremak
96
(1,81%)
-
2
Jadwiga Aurelia Gubała
456
(8,59%)
Okręg 4
Akacjowa, aleja Hugona Kołłątaja parzyste od nr 54 do końca ulicy i nieparzyste od nr 71 do końca ulicy, Andrzeja Wajdy, Armii Krajowej, Basztowa, Bolesława Chrobrego, Browarna, Brzozowicka, Bursztynowa, Cynkowa, Czeladzka od nr 28 do końca ulicy, Dworska, Filtrowa, Grobla, Grunwaldzka, Gzichowska parzyste od nr 2 do nr 102 i nieparzyste od nr 1 do nr 109, Jana III Sobieskiego, Jasielska, Kolejowa, Koszelew, Kręta, Krośnieńska, Królowej Jadwigi, Mariana Kantora-Mirskiego, Mieroszewskich, Mieszka I, Nowa, Partyzantów, Paryska, Paziowa, Piastowska, Podgrodzie, Podskarpie, Polna, Prosta, Rycerska, Rzeszowska, Siemońska, Skośna, Spacerowa, Spokojna, Stanisława Staszica, Stawowa, Środkowa, Turniejowa, Wąska, Wiejska, Wisławy Szymborskiej, Władysława Jagiełły, Władysława Orkana, Wolności do nr 162A, Zaciszna, Zielona, Zygmunta Sierakowskiego, Żwirki i Wigury.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA BĘDZINA
-
7
Marita Adriana Mączka
38
(0,69%)
-
4
Violetta Łucja Karnia-Pietrzak
41
(0,75%)
-
3
Ryszard Koselarz
21
(0,38%)
-
2
Maciej Paweł Fazan
153
(2,79%)
-
5
Dariusz Waldemar Kościński
18
(0,33%)
-
1
Halina Anna Czapla
246
(4,49%)
-
6
Ewelina Barbara Binkowska
127
(2,32%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Karina Dorota Piwowarczyk
59
(1,08%)
-
6
Justyna Zachariasz
47
(0,86%)
-
7
Agnieszka Ewa Radziwiłł
54
(0,98%)
-
3
Tomasz Ryszard Rygalik
62
(1,13%)
-
2
Artur Piotr Rosiński
282
(5,14%)
-
1
Paweł Krystian Szewczyk
416
(7,59%)
-
4
Jan Edmund Socha
31
(0,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCIN LAZAR
-
1
Marcin Teodor Lazar
755
(13,77%)
-
2
Joanna Maria Janiszewska
139
(2,54%)
-
7
Piotr Stefan Zatorski
73
(1,33%)
-
6
Krzysztof Józef Poczęty
156
(2,85%)
-
4
Jarosław Włodzimierz Gałka
139
(2,54%)
-
3
Teresa Irena Zaczkowska
119
(2,17%)
-
5
Katarzyna Ewa Śliwińska
134
(2,44%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA KOMONIEWSKIEGO
-
5
Urszula Teresa Godzic
102
(1,86%)
-
3
Grażyna Janina Staroń
401
(7,31%)
-
7
Marek Bacia
138
(2,52%)
-
2
Włodzimierz Jańczyk
243
(4,43%)
-
6
Martyna Adamczyk
121
(2,21%)
-
1
Szczepan Bogusław Gryma
988
(18,02%)
-
4
Daria Liliana Paterek
380
(6,93%)