Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
zachodnia granica dzielnicy-północna granica dzielnicy-ul. Puławska – ul. Romera – główna aleja parku im. Jana Pawła II do al. Komisji Edukacji Narodowej – al. Komisji Edukacji Narodowej-ul. Ciszewskiego – ul. Pileckiego – przedłużenie ul. Pileckiego na południe do lasu Kabackiego – granica Lasu Kabackiego – ul. Nowoursynowska – ul. Rydzowa-wschodnia granica dzielnicy-południowa granica dzielnicy
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PROJEKT URSYNÓW - LOKALNIE NAJLEPSI
-
1
Piotr Andrzej Wajszczuk
450
(2,68%)
-
3
Michał Stanisław Lenarczyk
331
(1,97%)
-
2
Łukasz Ciołko
955
(5,69%)
-
4
Elżbieta Ewa Piotrowska
134
(0,80%)
-
5
Ewa Katarzyna Molak
261
(1,55%)
-
6
Olga Patrycja Kokosińska
116
(0,69%)
-
7
Dominik Karol Mazur
57
(0,34%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
7
Małgorzata Ewa Szymańska
883
(5,26%)
-
1
Michał Patryk Matejka
2 402
(14,30%)
-
2
Olga Górna
1 862
(11,09%)
-
3
Andrzej Zbigniew Trzeciakowski
547
(3,26%)
-
4
Marek Kwiatkowski
487
(2,90%)
-
5
Małgorzata Maria Łagowska
844
(5,03%)
-
6
Kamil Krzemkowski
132
(0,79%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
3
Jacek Robert Wójcik
46
(0,27%)
-
6
Tomasz Ziółek
45
(0,27%)
-
4
Małgorzata Maria Hemerling - Kowalczyk
47
(0,28%)
-
1
Lech Marek Łuczyński
321
(1,91%)
-
2
Bartłomiej Sebastian Szyperski
32
(0,19%)
-
5
Katarzyna Małecka
51
(0,30%)
-
7
Agnieszka Ewa Krawczyk
73
(0,43%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA
-
5
Artur Piotr Karpiński
66
(0,39%)
-
3
Aneta Helena Reluga
35
(0,21%)
-
1
Maciej Frączak
433
(2,58%)
-
4
Magdalena Anna Wójcik
60
(0,36%)
-
2
Anna Maria Horoszkiewicz
174
(1,04%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Iwona Maria Jaskółowska
296
(1,76%)
-
6
Iwona Grażyna Wilczyńska-Bączyk
63
(0,38%)
-
7
Grażyna Joanna Łaska
275
(1,64%)
-
4
Marcin Paweł Chmiel
121
(0,72%)
-
3
Ireneusz Marek Dzik
207
(1,23%)
-
1
Piotr Krzysztof Świątkowski
1 790
(10,66%)
-
5
Irena Kuczyńska
130
(0,77%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ URSYNÓW + OTWARTY URSYNÓW
-
1
Paweł Stanisław Nowocień
787
(4,69%)
-
2
Kinga Dorota Sydrych-Stolarek
631
(3,76%)
-
3
Leszek Lenarczyk
906
(5,40%)
-
6
Ewa Krystyna Rowińska-Synówka
139
(0,83%)
-
5
Ewa Monika Wiśniewska
262
(1,56%)
-
7
Piotr Grzegorz Machaj
139
(0,83%)
-
4
Małgorzata Alina Jagiełło-Tacik
203
(1,21%)
Okręg 2
północna granica dzielnicy od Al. Komisji Edukacji Narodowej-wschodnia granica dzielnicy – ul. Ciszewskiego – ul. Rosoła – ul. Gandhi – Al. Komisji Edukacji Narodowej – główna aleja parku im. Jana Pawła II-ul. Romera – ul. Puławska do północnej granicy dzielnicy
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PROJEKT URSYNÓW - LOKALNIE NAJLEPSI
-
5
Ewa Halina Cygańska
313
(2,01%)
-
4
Michalina Anna Jaczewska
268
(1,72%)
-
7
Mirosław Robert Kilijańczyk
57
(0,37%)
-
1
Michał Dariusz Zenka
593
(3,81%)
-
2
Bartosz Kamil Zawadzki
625
(4,02%)
-
3
Piotr Antosiuk
230
(1,48%)
-
6
Beata Małgorzata Błaszczyk
125
(0,80%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Magdalena Grażyna Rogozińska
777
(5,00%)
-
6
Wiesław Józef Klusek
157
(1,01%)
-
4
Witold Wojciech Kon
111
(0,71%)
-
5
Irena Małgorzata Wuttke-Miszczak
221
(1,42%)
-
1
Karolina Zdrodowska
3 564
(22,92%)
-
2
Tomasz Wojciech Krasowski
625
(4,02%)
-
7
Jan Sobota
333
(2,14%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
7
Beata Jolanta Piskorek
52
(0,33%)
-
6
Piotr Zbigniew Bryczkowski
31
(0,20%)
-
5
Iwona Agnieszka Dąbrowska
58
(0,37%)
-
3
Andrzej Zygmunt Samerek
50
(0,32%)
-
4
Stanisław Marian Stachowicz
29
(0,19%)
-
1
Wanda Barbara Reutt-Osińska
168
(1,08%)
-
2
Andrzej Jan Wereszczyński
91
(0,59%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA
-
3
Piotr Tadeusz Piber
55
(0,35%)
-
1
Katarzyna Anna Władyka
434
(2,79%)
-
2
Agnieszka Maria Gomułka
98
(0,63%)
-
4
Ewa Stanisława Dąbrowska-Szulc
72
(0,46%)
-
5
Jan Marian Władyka
13
(0,08%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Wojciech Stefan Krysztofiak
356
(2,29%)
-
3
Jakub Roguski
254
(1,63%)
-
6
Barbara Miecznikowska
122
(0,78%)
-
1
Marcin Stefan Szadowiak
1 611
(10,36%)
-
5
Jadwiga Małgorzata Brzozowska - Lipczyńska
111
(0,71%)
-
4
Dorota Beata Jaśkowska
288
(1,85%)
-
7
Andrzej Maciej Zabłocki
280
(1,80%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ URSYNÓW + OTWARTY URSYNÓW
-
2
Paweł Lenarczyk
1 523
(9,79%)
-
1
Klaudia Joanna Żuber Wigurska
911
(5,86%)
-
3
Ewa Maria Majdrowicz
101
(0,65%)
-
4
Andrzej Guział
286
(1,84%)
-
6
Iwonna Anna Grodzka
67
(0,43%)
-
5
Piotr Rychcik
175
(1,13%)
-
7
Piotr Adam Ciara
316
(2,03%)
Okręg 3
ul. Ciszewskiego – Al. Komisji Edukacji Narodowej – ul. Belgradzka – ul. Stryjeńskich-ul. Stryjeńskich do ul. Małej Łąki-na zachód od ul. Moczydłowskiej-ul. Ziemska-ul. Rolna-ul. Żołny – na północ do ul. Pileckiego – ul. Pileckiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PROJEKT URSYNÓW - LOKALNIE NAJLEPSI
-
3
Sylwia Migut
233
(1,57%)
-
6
Elżbieta Stefania Nowak
68
(0,46%)
-
1
Maciej Krzysztof Antosiuk
1 843
(12,41%)
-
4
Natalia Marta Kamińska
198
(1,33%)
-
5
Jacek Orzeł
126
(0,85%)
-
7
Piotr Pieńkosz
259
(1,74%)
-
2
Maciej Jan Mackiewicz
652
(4,39%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Anna Wiesława Polarczyk
618
(4,16%)
-
2
Halina Maria Kupiecka
1 155
(7,77%)
-
4
Piotr Karczewski
1 239
(8,34%)
-
1
Ryszard Wawrzyniec Zięciak
1 946
(13,10%)
-
6
Piotr Kulik
252
(1,70%)
-
5
Wiesława Regina Bonisławska
236
(1,59%)
-
7
Grażyna Wójtowicz
686
(4,62%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Andrzej Cezary Rybiec
42
(0,28%)
-
3
Barbara Jastrzębska
41
(0,28%)
-
6
Anna Justyna Zarębska - Słomka
41
(0,28%)
-
7
Paweł Radziejewski
79
(0,53%)
-
1
Grażyna Elżbieta Magdziarz
183
(1,23%)
-
4
Jan Kazimierz Wawrzyńczyk
41
(0,28%)
-
5
Jarosław Marek Habecki
23
(0,15%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA
-
2
Bartosz Roman Podlewski
81
(0,55%)
-
1
Beata Barbara Nowak
357
(2,40%)
-
3
Ada Patrycja Tymińska
51
(0,34%)
-
7
Jakub Andrzej Bazylak
54
(0,36%)
-
4
Agnieszka Murawska
54
(0,36%)
-
5
Grzegorz Zieliński
32
(0,22%)
-
6
Zuzanna Ida Podlewska
61
(0,41%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Katarzyna Maria Polak
1 563
(10,52%)
-
5
Iwona Napiórkowska
135
(0,91%)
-
6
Leonard Michał Skarbek
136
(0,92%)
-
2
Barbara Rylska
475
(3,20%)
-
3
Kinga Dominika Jaśkowska
127
(0,85%)
-
4
Jan Tadeusz Malewski
184
(1,24%)
-
7
Andrzej Marcin Brzozowski - Oleksiak
225
(1,51%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ URSYNÓW + OTWARTY URSYNÓW
-
2
Halina Antonina Kosicka
110
(0,74%)
-
1
Piotr Andrzej Guział
699
(4,71%)
-
5
Małgorzata Joanna Olborska
82
(0,55%)
-
3
Krzysztof Aleksander Schnitzer
131
(0,88%)
-
4
Michał Tomasz Szostak
112
(0,75%)
-
7
Daniel Mieniewski
61
(0,41%)
-
6
Małgorzata Zimińska
165
(1,11%)
Okręg 4
Al. Komisji Edukacji Narodowej – ul. Gandhi – ul. Rosoła – ul. Ciszewskiego – wschodnia granica dzielnicy – wlot ul. Nowoursynowskiej w ul. Rosoła – ul. Rosoła – ul. Jeżewskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PROJEKT URSYNÓW - LOKALNIE NAJLEPSI
-
4
Barbara Alina Tukendorf
59
(0,38%)
-
3
Krzysztof Michał Góra
77
(0,50%)
-
5
Daria Stawrowska
120
(0,77%)
-
6
Jacek Zbigniew Ambroziak
52
(0,33%)
-
1
Antoni Pomianowski
969
(6,23%)
-
2
Goretta Agnieszka Szymańska
889
(5,72%)
-
7
Mariusz Walus
178
(1,15%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Tomasz Sieradz
2 843
(18,29%)
-
3
Kamil Oździński
170
(1,09%)
-
7
Mariola Elżbieta Kietlińska
499
(3,21%)
-
6
Bartłomiej Łukasz Niemczyk
255
(1,64%)
-
2
Karolina Anna Mioduszewska
2 234
(14,37%)
-
5
Radosław Jan Dębiec
186
(1,20%)
-
4
Katarzyna Grażyna Gaik
556
(3,58%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
5
Aleksandra Katarzyna Szala
44
(0,28%)
-
1
Piotr Roman Klonowski
151
(0,97%)
-
2
Jakub Kuczyński
61
(0,39%)
-
4
Ewa Wójcik
72
(0,46%)
-
7
Thanh Thuy Nguyen
72
(0,46%)
-
3
Remigiusz Michał Kamiński
36
(0,23%)
-
6
Konrad Mateusz Żurawski
46
(0,30%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA
-
1
Marta Ewelina Krawczyk
409
(2,63%)
-
5
Katarzyna Anna Kowalska-Ziętara
56
(0,36%)
-
2
Wojciech Konrad Stępniewski
47
(0,30%)
-
6
Jan Krzysztof Kuśmirski
56
(0,36%)
-
3
Beata Anna Urbańska
94
(0,60%)
-
4
Cezary Paweł Piwowarczyk
36
(0,23%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Wojciech Sławomir Mróz
256
(1,65%)
-
3
Ewa Peret
270
(1,74%)
-
7
Sławomir Mateusz Kreczmański
125
(0,80%)
-
1
Mateusz Konrad Rojewski
1 448
(9,32%)
-
5
Alicja Jolanta Wiśniewska
207
(1,33%)
-
6
Wanda Maria Rucińska
111
(0,71%)
-
4
Monika Barbara Stadnicka
212
(1,36%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ URSYNÓW + OTWARTY URSYNÓW
-
1
Piotr Paweł Skubiszewski
1 687
(10,85%)
-
5
Maria Helena Karnowska-Werner
97
(0,62%)
-
2
Daniel Franciszek Głowacz
118
(0,76%)
-
4
Piotr Hubert Gąsowski
113
(0,73%)
-
3
Marta Joanna Ziółkowska
253
(1,63%)
-
7
Tomasz Grzegorz Zając
253
(1,63%)
-
6
Ewa Grażyna Stefańska
126
(0,81%)
Okręg 5
wschodnia granica dzielnicy – ul. Rydzowa – ul. Nowoursynowska – granica Lasu Kabackiego do ul. Perkalowej – na północ do ul. Żołny –ul. Rolna-ul. Ziemska do ul. Moczydłowskiej-na wschód do ul. Stryjeńskich wlot ul. Małej Łąki-ul. Stryjeńskich-ul. Belgradzka-Al. Komisji Edukacji Narodowej – ul. Jeżewskiego – ul. Rosoła – ul. Nowoursynowska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PROJEKT URSYNÓW - LOKALNIE NAJLEPSI
-
2
Łukasz Błaszczyk
687
(3,93%)
-
1
Kamil Orzeł
2 271
(12,99%)
-
7
Bernard Rejniak
186
(1,06%)
-
5
Melania Joanna Karaś-Tęcza
165
(0,94%)
-
3
Bartłomiej Piotr Dąbal
115
(0,66%)
-
4
Maria Antonina Pomianowska
187
(1,07%)
-
6
Aleksandra Pieńkosz
110
(0,63%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Krystian Jerzy Malesa
2 352
(13,45%)
-
3
Agnieszka Magdalena Pająk-Czech
372
(2,13%)
-
4
Włodzimierz Bohdan Dębski
196
(1,12%)
-
5
Marek Jacek Tomaszewski
226
(1,29%)
-
6
Małgorzata Bożena Wójcik
333
(1,90%)
-
7
Robert Marcin Wojciechowski
720
(4,12%)
-
1
Sylwia Krajewska
4 450
(25,45%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
4
Katarzyna Aneta Janicka
28
(0,16%)
-
7
Adam Wojciechowski
56
(0,32%)
-
2
Katarzyna Elżbieta Adamczyk
43
(0,25%)
-
1
Krzysztof Piotr Grybski
164
(0,94%)
-
3
Thanh Trung Pham Nguyen
62
(0,35%)
-
5
Przemysław Świecki
16
(0,09%)
-
6
Milena Kinga Kunicka
30
(0,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA
-
1
Agata Wanda Wiśniewska-Zaleska
446
(2,55%)
-
2
Maciej Artur Kasprzak
45
(0,26%)
-
3
Zuzanna Ewa Kowalska
52
(0,30%)
-
4
Jeremi Tadeusz Czarnecki
51
(0,29%)
-
5
Alicja Anna Żebruń
40
(0,23%)
-
6
Krzysztof Jakub Nadratowski
21
(0,12%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Anna Lew-Starowicz
362
(2,07%)
-
1
Karol Roman Radziwiłł
1 710
(9,78%)
-
4
Agnieszka Tutak
102
(0,58%)
-
3
Krzysztof Fido
74
(0,42%)
-
5
Czesław Mirosław Andrusiewicz
73
(0,42%)
-
6
Teresa Maria Polak
133
(0,76%)
-
7
Wojciech Bobrowski
145
(0,83%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ URSYNÓW + OTWARTY URSYNÓW
-
1
Cezary Tadeusz Holdenmajer
430
(2,46%)
-
6
Jarosław Sebastian Płaskociński
47
(0,27%)
-
7
Agnieszka Natalia Kik-Głowacz
172
(0,98%)
-
3
Angelika Izabela Jasik
224
(1,28%)
-
4
Tadeusz Porębski
175
(1,00%)
-
5
Dorota Makarewicz
138
(0,79%)
-
2
Lech Wojciech Królikowski
273
(1,56%)