Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Bartosza Głowackiego, Barwicka, Białogardzka, Brzegowa, Budowlanych, Cicha, Derdowskiego, gen. L. Niedźwiadka-Okulickiego, gen. M. Tokarzewskiego-Karaszewicza, gen. S. Grota-Roweckiego, gen. T. Bora-Komorowskiego, Gołębia, Gotycka, Grunwaldzka, Jagiełły, Jaskółcza, Jastrzębia, Karlińska, Kilińskiego, Kołobrzeska, Kosińskiego, Koszalińska: wszystkie nr. nieparzyste i parzyste do 62, nr 96 i 98, Kościuszki od nr. 32, Kr. Jadwigi, Krajobrazowa, Krakowska, Kręta, Krucza, Kukułcza, Lelewela, Letniskowa, Lwowska, Łowiecka, M. Konopnickiej, Malborska, Mazurska, Myśliwska, Nowa, Orla, Pogodna, Polna od nr. 70, Połczyńska, Przytulna, Pułaskiego, Radosna, Skowronkowa, Słowicza, Sowia, Sójcza, Spacerowa, Świętej Rozalii, Trzesiecka, Turystyczna, Warmińska, Wczasowa, Wileńska, Witolda, Wypoczynkowa, Zaułek, Zawiszy, Zielona, Ziemowita, Żeglarska, Żurawia
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
3
Małgorzata Bożena Szczęsna
29
(0,68%)
-
4
Marian Józef Rybicki
9
(0,21%)
-
5
Halina Teresa Zbijowska
13
(0,30%)
-
1
Andrzej Antoni Bratkowski
130
(3,04%)
-
2
Stefan Bronisław Golszewski
12
(0,28%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Daniel Tomasz Rak
973
(22,77%)
-
2
Magdalena Maria Lubczyk
98
(2,29%)
-
3
Marcin Kaszewski
261
(6,11%)
-
4
Angelika Markiewicz
39
(0,91%)
-
5
Jerzy Kania
104
(2,43%)
-
6
Ewa Anna Ogrodzińska
196
(4,59%)
-
7
Ryszard Pazoła
338
(7,91%)
-
8
Izabela Krystyna Leniec
68
(1,59%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA BEDKI
-
2
Marek Drozd
50
(1,17%)
-
4
Adrian Kozubowski
3
(0,07%)
-
1
Marcin Grzegorz Bedka
143
(3,35%)
-
5
Magdalena Aleksandra Kubicka
1
(0,02%)
-
3
Mateusz Jan Padewski
8
(0,19%)
-
6
Monika Izabela Czapiewska
1
(0,02%)
-
7
Natalia Anna Mostowska
6
(0,14%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Mirosław Kotur
12
(0,28%)
-
2
Zbigniew Bogusław Kołodziejczak
145
(3,39%)
-
1
Jerzy Dudź
544
(12,73%)
-
4
Anna Elżbieta Radzymińska
92
(2,15%)
-
3
Romuald Jan Wiśniewski
111
(2,60%)
-
7
Izabela Maruszewska
26
(0,61%)
-
8
Monika Dziemianko
61
(1,43%)
-
5
Karolina Joanna Matemisz
28
(0,66%)
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SZCZECINECKIEGO
-
3
Karolina Agnieszka Filowiat
76
(1,78%)
-
6
Anna Beata Pacałaty
44
(1,03%)
-
5
Anetta Eliza Bibik-Mularczyk
61
(1,43%)
-
1
Janusz Maria Rautszko
224
(5,24%)
-
7
Lucyna Dyrla
34
(0,80%)
-
2
Dariusz Jan Siubdzia
96
(2,25%)
-
8
Piotr Kochański
29
(0,68%)
-
4
Paweł Dariusz Skobel
99
(2,32%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH MIEJSKI K.BEREZOWSKI
-
4
Mirosława Jolanta Klejnocka
2
(0,05%)
-
5
Weronika Halina Petruk
5
(0,12%)
-
6
Mariusz Klepacki
7
(0,16%)
-
2
Jarosław Roman Brancewicz
13
(0,30%)
-
1
Beata Anna Paszkiewicz
69
(1,61%)
-
3
Mariusz Piotr Wentowski
14
(0,33%)
Okręg 2
1 - go Maja, Bolesława Prusa, Bugno, Cypriana Kamila Norwida, Czesława Miłosza, E. Plater, G. Narutowicza, Garbary, Haliny Poświatowskiej, Jana Pawła II, Jasna, Jeziorna, Juliana Tuwima, Kaszubska, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Koszalińska nr. parzyste od 64 do 94, Kościuszki do nr. 31, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Lipowa, Mariacka, Marii Dąbrowskiej, Mierosławskiego, Młynarska, Ogrodowa, pl. Sowińskiego, Podgórna, Podwale, Polna do nr. 69, Powstańców Wielkopolskich, Profesora Władysława Szafera, Rybacka, Rzeczna, Sadowa, Słupska, Stanisława Wyspiańskiego, Strażacka, Szewska, Szkolna, Wiatraczna, Władysława Bartoszewskiego, Władysława Cieślaka, Wodociągowa, Wyścigowa
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Krystyna Rzepkowska
89
(2,30%)
-
1
Roman Mirosław Miazga
105
(2,72%)
-
2
Wiesław Józef Szczęsny
60
(1,55%)
-
4
Irena Teresa Walentów
7
(0,18%)
-
3
Małgorzata Marta Markowska
19
(0,49%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Barbara Celej
133
(3,44%)
-
1
Grażyna Kuszmar
697
(18,02%)
-
3
Krzysztof Zawada
242
(6,26%)
-
4
Marcin Janusz Bocheński
147
(3,80%)
-
5
Lidia Magdalena Pieńkos
130
(3,36%)
-
6
Paulina Peciak-Nazarewska
326
(8,43%)
-
7
Zdzisław Zdanowicz
65
(1,68%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA BEDKI
-
2
Łukasz Kurek
22
(0,57%)
-
1
Roman Matuszak
86
(2,22%)
-
5
Żaneta Halina Beba
8
(0,21%)
-
3
Dorota Karmen Boksza-Bedka
9
(0,23%)
-
4
Barbara Ratajczak
5
(0,13%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Paweł Adam Rybak
285
(7,37%)
-
3
Jakub Juniewicz
114
(2,95%)
-
4
Małgorzata Teresa Sobczyk
108
(2,79%)
-
1
Tomasz Wójcik
339
(8,77%)
-
7
Stanisław Stefański
30
(0,78%)
-
5
Sylwia Elżbieta Lamczyk-Sobolewska
64
(1,66%)
-
6
Joanna Stasiuk
48
(1,24%)
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SZCZECINECKIEGO
-
2
Maciej Jerzy Batura
91
(2,35%)
-
5
Anna Barbara Guzik-Sobolewska
43
(1,11%)
-
7
Małgorzata Romualda Guzowska
24
(0,62%)
-
6
Beata Małgorzata Piątkiewicz
36
(0,93%)
-
1
Wiesław Jacek Suchowiejko
190
(4,91%)
-
3
Zdzisław Marian Miechowiecki
53
(1,37%)
-
4
Robert Jacek Jasek
62
(1,60%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH MIEJSKI K.BEREZOWSKI
-
4
Lucyna Hanna Żurkowska
11
(0,28%)
-
1
Krzysztof Władysław Berezowski
160
(4,14%)
-
3
Tadeusz Kulicki
25
(0,65%)
-
5
Natalia Sokulska
9
(0,23%)
-
2
Barbara Dorota Kaucka-Hudyma
25
(0,65%)
Okręg 3
3 - go Maja, Armii Krajowej, Artyleryjska, Bagienna, Boh. Warszawy, Bolesława Limanowskiego, Dr Genowefy Matusewicz, Drzymały, Harcmistrza Aleksandra Kamińskiego, J. Kochanowskiego, Juliana Ordona, Junacka, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Kopernika, Ks. Elżbiety, Kwiatowa, Łódzka I, Łódzka II, M. Reja, Mickiewicza, Młyńska, Moniuszki, Niecała, P. Skargi, Parkowa, pl. Młyński, pl. Winniczny, Pl. Wolności, Plac Harcmistrza Aleksandra Kamińskiego, Pomorska, Poniatowskiego, Rzemieślnicza, Sienkiewicza, Słowackiego, Słowiańska, Spółdzielcza, Stefana Kisielewskiego, Szymanowskiego, T. Zana, Wiejska, Winniczna, Witolda Pileckiego, Wojska Polskiego, Zamkowa
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Małgorzata Teresa Bała
684
(19,15%)
-
4
Jacek Adam Lesiuk
231
(6,47%)
-
6
Tadeusz Jakub Chruściel
89
(2,49%)
-
2
Katarzyna Zofia Dudź
356
(9,97%)
-
3
Tadeusz Leon Giłka
86
(2,41%)
-
5
Bożena Jadwiga Kania
56
(1,57%)
-
7
Szymon Dominik Kiedel
309
(8,65%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA BEDKI
-
1
Mariusz Ratajczak
75
(2,10%)
-
2
Dagmara Hemperek
17
(0,48%)
-
3
Justyna Maria Machajewska
14
(0,39%)
-
5
Krzysztof Jan Dydo
7
(0,20%)
-
4
Teresa Jadwiga Ambros-Matuszak
2
(0,06%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Arleta Anna Basiewicz
58
(1,62%)
-
3
Wojciech Stypa
155
(4,34%)
-
2
Radosław Świtek
73
(2,04%)
-
1
Andrzej Jacek Grobelny
602
(16,85%)
-
6
Edyta Kwak
81
(2,27%)
-
5
Paula Burdziej
22
(0,62%)
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SZCZECINECKIEGO
-
1
Krzysztof Sławomir Leśniewski
109
(3,05%)
-
2
Barbara Stanisława Morawska
53
(1,48%)
-
3
Radosław Cezary Wąs
82
(2,30%)
-
7
Irena Artymko
15
(0,42%)
-
5
Roman Romaniuk
39
(1,09%)
-
4
Dorota Anna Patkowska
46
(1,29%)
-
6
Maria Danuta Kadela
147
(4,12%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH MIEJSKI K.BEREZOWSKI
-
3
Anna Barbara Łukaszewicz-Perska
23
(0,64%)
-
1
Tomasz Romuald Czołowski
77
(2,16%)
-
2
Piotr Gerard Tuczyński
21
(0,59%)
-
5
Natalia Brajer
23
(0,64%)
-
4
Marek Bublej
20
(0,56%)
Okręg 4
Akacjowa, Boczna, Brzozowa, Bukowa, C. Skłodowskiej, Chełmińska, Chodkiewicza, Chojnicka, Cisowa, Czaplinecka, Czarnobór, Czwartaków, Dębowa, Drahimska, Dworcowa, Fabryczna, Gdańska, Gen. Józefa Wybickiego, Gen. W. Sikorskiego, Grudziądzka, Harcerska, Ignacego Łukasiewicza, Jacka Malczewskiego, Jaśminowa, Jesionowa, Jodłowa, Kamienna, Kanałowa, Kasztanowa, Klasztorna, Klonowa, Kolejowa, Konwaliowa, Leśna, Malinowa, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Matejki, Mestwina, Miła, Miodowa, Modrzewiowa, Obrońców Westerplatte, Orląt Lwowskich, Orzechowa, Ostrobramska, Pilska, pl. Wazów, Plac Zesłańców Sybiru, Poznańska, Przemysłowa, Różana, Słoneczna, Sosnowa, Stanisława Staszica, Strefowa, Szarych Szeregów, Szczecińska, Toruńska, Traugutta, Tulipanowa, Warcisława IV, Warszawska, Waryńskiego, Wierzbowa, Wilczkowska, Wiśniowa, Wrzosowa
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Edyta Joanna Wojnicz
166
(4,73%)
-
1
Marek Jerzy Ogrodziński
631
(17,99%)
-
3
Beata Wełk
53
(1,51%)
-
4
Jacek Brynkiewicz
362
(10,32%)
-
6
Marian Andrzej Zieliński
39
(1,11%)
-
7
Marek Bogdanowicz
208
(5,93%)
-
5
Małgorzata Iwona Kuszmar
189
(5,39%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA BEDKI
-
5
Ewelina Meller
12
(0,34%)
-
4
Szymon Adam Śliwka
3
(0,09%)
-
3
Jerzy Janusz Mazur
8
(0,23%)
-
1
Ewelina Katarzyna Wieczorek
38
(1,08%)
-
2
Zbigniew Furyk
16
(0,46%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Anna Agnieszka Wdowiak
18
(0,51%)
-
1
Joanna Zuzanna Pawłowicz
588
(16,77%)
-
7
Anna Janina Dziemianko
44
(1,25%)
-
5
Grzegorz Marek Sochaj
93
(2,65%)
-
4
Wiesław Arendacz
99
(2,82%)
-
3
Krzysztof Sobczyk
82
(2,34%)
-
2
Paweł Stanisław Kwak
160
(4,56%)
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SZCZECINECKIEGO
-
7
Krystyna Berdyńska
56
(1,60%)
-
5
Janusz Krzysztof Sienkiewicz
42
(1,20%)
-
1
Małgorzata Arleta Kubiak-Horniatko
213
(6,07%)
-
3
Beata Klimaszewska
97
(2,77%)
-
2
Remigiusz Grochowski
114
(3,25%)
-
6
Jadwiga Nowak
89
(2,54%)
-
4
Piotr Rozmus
87
(2,48%)