Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatKościerska, Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Cisowa, Dębowa, Grabowa, Halluin, Jarzębinowa, Jaworowa, Jodłowa, Klonowa, Lipowa, Modrzewiowa, Oba, Radkowska, Sosnowa, Świerkowa, Topolowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Ignacego Łukaszewicza, Jasna, Jędrzeja Śniadeckiego, Konińska, Mikołaja Kopernika, Miła, Osiedle Wyzwolenia, Poznańska bez nr: 1, 2, 3, 4, 6, 8, 8A, Promienista, Spokojna, Sportowa, Tęczowa, Okrężna
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Cicha, Pogodna, Radosna, Słoneczna, Spacerowa bez nr: 17, 18, 19, 20
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Azaliowa, Fiołkowa, Frezjowa, Gerberowa, Hiacyntowa, Irysowa, Konwaliowa, Krokusowa, Ks. Mariana Maciejewskiego, Lawendowa, Piastowska, Leśna, Liliowa Łubinowa, Piastowska, Polna, Różana, Sasankowa, Słonecznikowa, Słowiańska, Stokrotkowa, Tulipanowa, Wiśniowa, Wroniecka, Wspólna, Żonkilowa, Brzoskwiniowa, Czereśniowa, Jagiellońska.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Dr W. Felickiego, Dworcowa, Łąkowa, Międzychodzka, Młyńska, Pocztowa, Poznańska nr: 1, 2, 3, 4, 6, 8, 8A, Spichrzowa, Targowa, Poziomkowa, Borówkowa, Jagodowa, Malinowa, Truskawkowa.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Jakubowska, Krótka, Spacerowa nr: 17, 18, 19, 20, Strzelecka bez bloków nr 10A, 10B, 10C, Turowska, Zielona, Błękitna, Krańcowa.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Bolesława Prusa, Henryka Sienkiewicza, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Lwówecka, Marii Konopnickiej, Władysława Stanisława Reymonta, Zamorska
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Adama Mickiewicza, Gen. Józefa Hallera, Grobla, Kowalska, Ogrodowa, Powstańców Wielkopolskich, Strzelecka bloki nr: 10A, 10B, 10C, Szkolna, Świętego Floriana, Wolności
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Jeziorna, Kapłańska, Nowa, Prosta, Rynek, Środkowa, św. Ducha, św. Urszuli Ledóchowskiej, św. Wawrzyńca, Wodna
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Nojewo, Nosalewo, Orliczko, Podborowo, Zajączkowo
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Buszewo, Dęborzyce, Kikowo, Psarskie
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Buszewko, Dębina, Lubosina, Lubosinek, Przystanki, Szymanowo
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Chełmno, Jakubowo, Koszanowo
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Berdychowo, Dąbrowa, Lubocześnica, Turowo, Zamorze
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Karmin, Konin, Konin-Huby, Koninek, Podpniewki, Psarce, Psarki, Rudka
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów