Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwa: Antonielów, Ewelinów, Lasocin
Pokaż więcej
Sławomir Mariusz Staszczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LASOCIN ANTONIELÓW EWELINÓW SKAŁKA
0
(0,00%)
Okręg 2
Sołectwa: Krężołek-Przegrody, Sarbice Pierwsze, Sarbice Drugie
Pokaż więcej
Wiesław Stanisław Mazur
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
238
(58,05%)
Sebastian Krzysztof Piotrowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
172
(41,95%)
Okręg 3
Sołectwa: Czałczyn, Józefina, Olszówka
Pokaż więcej
Mariusz Woś
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
229
(61,07%)
Kamil Karol Ptak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
146
(38,93%)
Okręg 4
Sołectwa: Jasień, Rudniki
Pokaż więcej
Zofia Kozubek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
161
(63,89%)
Mariusz Krzysztof Strużyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
91
(36,11%)
Okręg 5
Sołectwa: Czartoszowy, Jedle, Marianów
Pokaż więcej
Marcin Józef Sobczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY ŁOPUSZNO
250
(59,67%)
Sławomir Marek Kramarczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W SŁUŻBIE MIESZKAŃCOM ZIEMI ŁOPUSZAŃSKIEJ
169
(40,33%)
Okręg 6
Sołectwa: Eustachów, Grabownica
Pokaż więcej
Elżbieta Jarząbek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
142
(46,86%)
Jacek Piotr Wróbel
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
33
(10,89%)
Jerzy Marian Adamiec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W SŁUŻBIE MIESZKAŃCOM ZIEMI ŁOPUSZAŃSKIEJ
128
(42,24%)
Okręg 7
Sołectwo Wielebnów
Pokaż więcej
Bożena Sochacka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
131
(59,55%)
Marcin Czupryński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
89
(40,45%)
Okręg 8
Sołectwo Gnieździska
Pokaż więcej
Krzysztof Zbigniew Błachucki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
240
(57,55%)
Henryk Arkadiusz Jakubowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
177
(42,45%)
Okręg 9
Sołectwo Ruda Zajączkowska
Pokaż więcej
Kazimierz Marian Bernat
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
149
(63,95%)
Jarosław Jan Wijas
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
84
(36,05%)
Okręg 10
Sołectwa: Fanisławice, Fanisławiczki
Pokaż więcej
Zdzisław Jan Śrębowaty
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
96
(35,56%)
Aleksander Drozdowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
70
(25,93%)
Józef Kozioł
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W SŁUŻBIE MIESZKAŃCOM ZIEMI ŁOPUSZAŃSKIEJ
104
(38,52%)
Okręg 11
Sołectwo Snochowice
Pokaż więcej
Zdzisława Mirosława Zimna
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 12
Sołectwa: Piotrowiec, Podewsie
Pokaż więcej
Wioletta Janina Frączek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
156
(49,52%)
Danuta Teresa Łukasik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W SŁUŻBIE MIESZKAŃCOM ZIEMI ŁOPUSZAŃSKIEJ
159
(50,48%)
Okręg 13
Sołectwa: Dobrzeszów, Nowek
Pokaż więcej
Tomasz Karol Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
128
(43,84%)
Marcin Kiełbus
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
164
(56,16%)
Okręg 14
Część sołectwa Łopuszno, ulice: Górki Łopuszańskie, Kielecka, Konecka, Rynek, Strażacka, Szkolna, Urzędnicza, Źródlana, Żwirowa, Kwiatowa
Pokaż więcej
Barbara Ewa Fras
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
327
(81,14%)
Stanisława Wychowaniec
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
76
(18,86%)
Okręg 15
Część sołectwa Łopuszno, ulice: Górny Bór, Imielnia, Kasztanowa, Ks. Aleksandra Jankowskiego, Leśna, Ludwików, Natalii Żurowskiej-Machałowej, Ogrodowa, Polna, Przedborska, Spacerowa, Targowa, Włoszczowska, Zakładowa, Jana Zalewskiego, Stawowa, Armii Krajowej, Ks. Józefa Dzwonka
Pokaż więcej
Andrzej Henryk Cieślicki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
265
(65,76%)
Grzegorz Michał Knap
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
138
(34,24%)