Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Kórnik
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
2
Krystyna Maria Janicka
222
(6,27%)
-
4
Irena Józefa Kaczmarek
159
(4,49%)
-
1
Stanisław Antoni Duszczak
285
(8,04%)
-
3
Robert Karol Jankowski
315
(8,89%)
-
5
Adam Artur Lewandowski
234
(6,60%)
-
6
Danuta Teresa Paluszkiewicz
221
(6,24%)
-
7
Bogdan Wesołek
109
(3,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENY KOSAKOWSKIEJ MY KÓRNICZANIE
-
7
Marek Broniewski
63
(1,78%)
-
8
Piotr Fankidejski
23
(0,65%)
-
3
Dominika Magdalena Kalisz - Łuczak
112
(3,16%)
-
1
Andrzej Stanisław Regulski
196
(5,53%)
-
5
Szczepan Matela
66
(1,86%)
-
4
Iwona Magdalena Janeczek
72
(2,03%)
-
6
Magdalena Domagała
134
(3,78%)
-
2
Magdalena Pawlaczyk
291
(8,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GEOTERMIA WIELKOPOLSKA
-
2
Czesława Teresa Chomicz
50
(1,41%)
-
1
Łukasz Piotr Nowak
31
(0,87%)
-
3
Grzegorz Cyra
75
(2,12%)
-
5
Marta Molska
5
(0,14%)
-
4
Marcin Andrzej Graliński
7
(0,20%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Renata Madajewska
25
(0,71%)
-
2
Paweł Wójkiewicz
27
(0,76%)
-
4
Wojciech Paweł Antczak
15
(0,42%)
-
7
Monika Skorupska
4
(0,11%)
-
8
Magdalena Małecka
14
(0,40%)
-
6
Zofia Maria Bałęczna
2
(0,06%)
-
5
Leszek Piotr Stachowiak
12
(0,34%)
-
1
Andrzej Piotr Szyc
237
(6,69%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Małgorzata Maria Skrzypczak
44
(1,24%)
-
6
Monika Magdalena Śliwińska
18
(0,51%)
-
4
Jolanta Ludwiczak - Żelazna
32
(0,90%)
-
5
Andrzej Dec
44
(1,24%)
-
3
Jan Paweł Kalarus
79
(2,23%)
-
1
Adam Zbigniew Zydroń
248
(7,00%)
-
7
Roman Marian Kominek
72
(2,03%)
Okręg 2
Sołectwa: Biernatki, Błażejewo, Błażejewko, Borówiec, Czmoniec (obejmuje wsie: Czmoniec i Trzykolne Młyny), Czmoń, Czołowo, Dębiec, Konarskie, Mościenica, Prusinowo, Radzewo (obejmuje wsie: Radzewo i Dworzyska), Skrzynki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
3
Agnieszka Marzena Plucińska
175
(6,11%)
-
1
Jerzy Stanisław Rozmiarek
227
(7,92%)
-
6
Jacek Grzybek
151
(5,27%)
-
2
Beata Bruczyńska
223
(7,78%)
-
4
Aleksandra Elżbieta Szczepaniak
128
(4,47%)
-
7
Michał Sakowski
121
(4,22%)
-
5
Katarzyna Górna
109
(3,80%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENY KOSAKOWSKIEJ MY KÓRNICZANIE
-
2
Dorota Emilia Buchalska
164
(5,72%)
-
3
Jarosław Janowski
197
(6,87%)
-
7
Jolanta Barbara Walczak
85
(2,97%)
-
6
Katarzyna Joanna Strykowska
46
(1,61%)
-
1
Maciej Stanisław Brylewski
260
(9,07%)
-
5
Stanisław Dubiel
79
(2,76%)
-
4
Katarzyna Adamczyk
103
(3,59%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Zbigniew Eugeniusz Tomaszewski
137
(4,78%)
-
5
Maria Jolanta Stolc
22
(0,77%)
-
3
Katarzyna Maria Szafraniak
53
(1,85%)
-
2
Łukasz Duszczak
94
(3,28%)
-
4
Jowita Dominika Szczepaniak
13
(0,45%)
-
6
Grażyna Karolina Pawlikowska
18
(0,63%)
-
7
Mariusz Toboła
11
(0,38%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Jarosław Paweł Mieloch
278
(9,70%)
-
2
Monika Anna Nawrocka
42
(1,47%)
-
4
Danuta Elżbieta Rutkowska
40
(1,40%)
-
3
Krzysztof Sadowski
70
(2,44%)
-
5
Mieczysław Klemens
20
(0,70%)
Okręg 3
Sołectwa: Borówiec Nowy, Kamionki Stare, Kamionki Przy Lesie, Kamionki Północ, Koninko (obejmuje wsie: Koninko i Świątniczki), Szczytniki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
4
Magdalena Maria Rybak
54
(1,69%)
-
5
Robert Marek Ignaszak
63
(1,97%)
-
1
Anna Maria Andrzejewska
461
(14,41%)
-
3
Jerzy Walczyk
157
(4,91%)
-
6
Iwona Zofia Krzak
78
(2,44%)
-
7
Krzysztof Borowiak
55
(1,72%)
-
2
Marek Marian Templewicz
122
(3,81%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENY KOSAKOWSKIEJ MY KÓRNICZANIE
-
2
Tomasz Radosław Nagler
358
(11,19%)
-
7
Łukasz Mirosław Kwas
125
(3,91%)
-
6
Dawid Majsner
81
(2,53%)
-
5
Marzena Bilińska - Fiałkowska
78
(2,44%)
-
4
Damian Jędrzej Zawieja
95
(2,97%)
-
1
Magdalena Anna Kosakowska
666
(20,82%)
-
3
Dominika Elżbieta Buczkowska
233
(7,28%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
5
Natalia Maria Hałupka
6
(0,19%)
-
1
Jacek Jan Schmidt
169
(5,28%)
-
2
Sebastian Ryszard Stein
66
(2,06%)
-
4
Natalia Janina Wiśniewska
11
(0,34%)
-
3
Jacek Gramsz
26
(0,81%)
-
7
Emanuela Anna Matyjewicz - Słomczyńska
2
(0,06%)
-
6
Elżbieta Zborała
5
(0,16%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Michał Arkadiusz Adamiak
172
(5,38%)
-
2
Robert Andrzej Kram
31
(0,97%)
-
3
Magdalena Anna Czyż
63
(1,97%)
-
4
Przemysław Paweł Kruk
12
(0,38%)
-
5
Aneta Hartung
10
(0,31%)
Okręg 4
Sołectwa: Dachowa, Dziećmierowo, Gądki, Kromolice, Pierzchno (obejmuje wsie: Pierzchno i Celestynowo), Runowo, Szczodrzykowo, Robakowo-osiedle, Robakowo wieś, Żerniki (obejmuje wsie: Żerniki i Jaryszki)
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
4
Iwona Teresa Kosmalska
182
(7,24%)
-
3
Iwona Maria Cupryjak
221
(8,79%)
-
2
Roman Genstwa
264
(10,51%)
-
1
Andrzej Mieczysław Surdyk
694
(27,62%)
-
5
Daniel Kulza
82
(3,26%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENY KOSAKOWSKIEJ MY KÓRNICZANIE
-
5
Katarzyna Dorota Buda - Maciejewska
15
(0,60%)
-
3
Dawid Nanowski
78
(3,10%)
-
6
Robert Konieczny
41
(1,63%)
-
7
Artur Józef Bulczyński
44
(1,75%)
-
1
Kinga Maria Flens
108
(4,30%)
-
2
Agnieszka Jadwiga Wiśniewska
180
(7,16%)
-
4
Grzegorz Roman Firlej
15
(0,60%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Krzysztof Lewandowicz
104
(4,14%)
-
4
Małgorzata Maria Grześkowiak
64
(2,55%)
-
3
Beata Maria Juskowiak
46
(1,83%)
-
2
Anna Pawlak - Potkowska
34
(1,35%)
-
5
Sylwester Lewandowicz
5
(0,20%)
-
6
Arkadiusz Stanisław Tomaszewski
9
(0,36%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Aleksander Adam Jaroniec
142
(5,65%)
-
3
Marcin Grzegorz Konował
66
(2,63%)
-
4
Rafał Bogumił Korpik
38
(1,51%)
-
2
Ewa Roszak - Lesińska
58
(2,31%)
-
5
Małgorzata Ewa Kaniewska - Nadolna
23
(0,92%)