Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Skawina: Os. Nr 1 , , Przemysłowe", Os. Nr 2 , , Stare Miasto", Os. Nr 4 , , Ogrody" , Os. Nr 7 , , Samborek", Os. Nr 8 , , Rzepnik".
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNI RAZEM
-
6
Włodzimierz Pobożniak
68
(1,42%)
-
8
Leszek Stanisław Kryda
182
(3,81%)
-
5
Bożena Pawlik
151
(3,16%)
-
1
Antoni Sapała
955
(19,97%)
-
4
Stanisław Władysław Grodecki
111
(2,32%)
-
2
Małgorzata Zawartka
600
(12,54%)
-
7
Konrad Krzysztof Pękala
164
(3,43%)
-
3
Żaneta Iwona Kotula
284
(5,94%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Eugeniusz Zbigniew Zając
441
(9,22%)
-
7
Monika Dorota Kowalczyk
146
(3,05%)
-
4
Michał Przemysław Sumera
279
(5,83%)
-
3
Grażyna Koń
213
(4,45%)
-
5
Stanisław Karol Lupa
374
(7,82%)
-
2
Tomasz Piotr Papież
509
(10,64%)
-
6
Amelia Karolina Małysa
76
(1,59%)
-
8
Karol Kazimierz Kościelny
230
(4,81%)
Okręg 2
Skawina: Os. Nr 3 , , Kościuszki", Os. Nr 5 , , Korabniki" , Os. Nr 6 , , Bukowskie", Os. Nr 9 , , Radziszowskie".
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNI RAZEM
-
6
Ilona Beata Brańka
102
(2,50%)
-
1
Marek Fugiel
601
(14,72%)
-
4
Agnieszka Mieczysława Visentini
213
(5,22%)
-
2
Stanisław Pac
674
(16,51%)
-
3
Marek Janusz Klimczyk
380
(9,31%)
-
5
Marek Spólnik
325
(7,96%)
-
7
Maria Wyrwa
74
(1,81%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Ryszard Majdzik
881
(21,58%)
-
5
Martyna Magdalena Florek
36
(0,88%)
-
7
Artur Pawłowski
104
(2,55%)
-
2
Antoni Mateusz Holik
427
(10,46%)
-
4
Maria Iwona Kołpak
128
(3,13%)
-
6
Maria Borowiecka
34
(0,83%)
-
3
Maria Blus
104
(2,55%)
Okręg 3
Sołectwa: Borek Szlachecki , Jurczyce, Kopanka, Ochodza, Radziszów , Rzozów, Zelczyna.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNI RAZEM
-
3
Robert Stanisław Knapik
112
(2,83%)
-
1
Janusz Czesław Śmiech
371
(9,36%)
-
4
Marta Jolanta Kadzik-Wasyl
17
(0,43%)
-
7
Sławomir Łukasz Góralik
23
(0,58%)
-
2
Maria Rozalia Szwabowska
209
(5,28%)
-
5
Łukasz Kopycki
46
(1,16%)
-
6
Irena Maria Bilska
32
(0,81%)
KOMITET WYBORCZY „NASZE MIASTO, NASZA GMINA”
-
4
Grzegorz Mateusz Lelek
192
(4,85%)
-
2
Grzegorz Marian Klimas
217
(5,48%)
-
5
Janina Irena Rączka
410
(10,35%)
-
1
Zdzisława Maria Bała
687
(17,34%)
-
3
Jerzy Karol Kłępa
144
(3,63%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Anna Ewa Hajto
134
(3,38%)
-
3
Marcin Edward Mocha
144
(3,63%)
-
6
Natalia Aleksandra Karp
66
(1,67%)
-
1
Norbert Andrzej Rzepisko
435
(10,98%)
-
4
Andrzej Franciszek Wrzoszczyk
248
(6,26%)
-
7
Małgorzata Kazimiera Wróblewska
41
(1,03%)
-
2
Józef Paweł Niechaj
434
(10,95%)
Okręg 4
Sołectwa: Facimiech, Grabie, Gołuchowice, Jaśkowice, Krzęcin, Polanka Hallera, Pozowice, Wielkie Drogi, Wola Radziszowska.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNI RAZEM
-
1
Stefan Jan Jezioro
294
(8,47%)
-
4
Maria Teresa Kupczyk
36
(1,04%)
-
6
Zbigniew Edward Dziobek
100
(2,88%)
-
2
Maria Windak
231
(6,66%)
-
7
Anna Zofia Chromy
127
(3,66%)
-
3
Sławomir Grabiec
185
(5,33%)
-
5
Jolanta Monika Kołodziej
21
(0,61%)
KOMITET WYBORCZY „NASZE MIASTO, NASZA GMINA”
-
5
Grzegorz Józef Machnik
42
(1,21%)
-
1
Antoni Bylica
466
(13,43%)
-
2
Halina Marczyńska
163
(4,70%)
-
4
Urszula Zofia Tylec
58
(1,67%)
-
3
Mieczysław Czubaj
119
(3,43%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Witold Grabiec
697
(20,08%)
-
7
Artur Czesław Śnieżek
272
(7,84%)
-
2
Ewa Zofia Masłowska
247
(7,12%)
-
6
Maria Weronika Wyroba
130
(3,75%)
-
5
Anna Maria Wawro
76
(2,19%)
-
3
Mirosław Śliwa
137
(3,95%)
-
4
Rafał Jan Bober
70
(2,02%)