Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Dobra, Gdańska, Glinki, Handlowa, Kolejowa: numery parzyste: od 92 do 116, Kolejowa: numery nieparzyste od 41 do 49, Kurpiowska, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Mazowiecka, Miła, Obrońców Westerplatte, Piaski, Pielgrzymkowa, Piękna, Polna: numery parzyste: od 2 do 6, Polna: numery nieparzyste: od 1 do 11, Rostkowska, Słoneczna, Spacerowa, Spokojna, Stanisława Jelińskiego, Stawki, Szosa Ciechanowska: numery parzyste: od 2 do 6A, numery nieparzyste: od 1 do 9, Willowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JESTEM JEDNYM Z WAS
-
18
Daria Bernadetta Krawczyk
13
(1,95%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI MIESZKAŃCY PRZASNYSZA
-
21
Jan Ćwiek
218
(32,68%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Piotr Czaplicki
81
(12,14%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY Z REGIONU
-
20
Łukasz Patryk Duda
37
(5,55%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PONAD PODZIAŁAMI
-
17
Mirosław Jerzy Chmielewski
91
(13,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNE GODNE JUTRO
-
22
Adam Rudziński
12
(1,80%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZASNYSKA KOALICJA SAMORZĄDOWA
-
19
Jan Marian Kowalski
79
(11,84%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Jacek Piotrowski
136
(20,39%)
Okręg 2
Chabrowa, Długa, Dworska, Gołymińska, Jaworowa, Jesienna, Kolejowa: numery parzyste od 2 do 90, Kolejowa: numery nieparzyste od 1 do 39, Krzywa, Leszno, Łąkowa, Młodych, Nadrzeczna, Okopowa, Polna: numery parzyste od 8 do 16, Polna: numery nieparzyste od 13 do 21, Poziomkowa, Prosta, Przemysłowa, Przyjemna, Romana Hoppe, Rowerowa, Ruda, Rumiankowa, Rycerska, Rzemieślnicza, Sienna, Szosa Ciechanowska: numery parzyste od 8 do 28, Szosa Ciechanowska: numery nieparzyste od 11 do 27, Targowa, Wąska, Wiejska, Wiosenna, Witolda Pileckiego, Zaciszna, Zamkowa, Żniwna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JESTEM JEDNYM Z WAS
-
18
Piotr Cichowski
23
(4,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI MIESZKAŃCY PRZASNYSZA
-
21
Dariusz Kacprzak
75
(13,32%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Marcin Budny
59
(10,48%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY Z REGIONU
-
20
Anna Kowalczyk
117
(20,78%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PONAD PODZIAŁAMI
-
17
Anna Krzyżanowska
97
(17,23%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNE GODNE JUTRO
-
22
Krzysztof Robert Kuczkowski
7
(1,24%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZASNYSKA KOALICJA SAMORZĄDOWA
-
19
Katarzyna Maria Kiszkurno-Więckowska
41
(7,28%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Robert Piotr Oleksik
144
(25,58%)
Okręg 3
3 Maja, Berka Joselewicza, Ciechanowska, Czeladnicza, Jana Kilińskiego, Jarosława Dąbrowskiego, Kacza, Kościelna, Ławnicza, Nowowarszawska, Przechodnia, Pstra, Rynek, Św. Stanisława Kostki, Św. Wojciecha, Tylna, Warszawska, Zduńska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI MIESZKAŃCY PRZASNYSZA
-
21
Danuta Żuchniewska
41
(10,51%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Grażyna Jesionek
24
(6,15%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Krzysztof Niski
13
(3,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY Z REGIONU
-
20
Grzegorz Herubiński
73
(18,72%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PONAD PODZIAŁAMI
-
17
Bogusław Brykała
104
(26,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZASNYSKA KOALICJA SAMORZĄDOWA
-
19
Wiesława Jadwiga Chmielińska
17
(4,36%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Maciej Smoliński
118
(30,26%)
Okręg 4
Henryka Sienkiewicza, Makowska, Mostowa, Ogrodowa, Ostrołęcka, Wojskowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JESTEM JEDNYM Z WAS
-
18
Hubert Kryścio
11
(1,62%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI MIESZKAŃCY PRZASNYSZA
-
21
Robert Janusz Olszak
40
(5,91%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Piotr Burdziakowski
31
(4,58%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Andrzej Hieronim Mazur
115
(16,99%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY Z REGIONU
-
20
Małgorzata Bandurska
249
(36,78%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PONAD PODZIAŁAMI
-
17
Wiesław Wróblewski
79
(11,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNE GODNE JUTRO
-
22
Monika Stanowska-Kucińska
2
(0,30%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZASNYSKA KOALICJA SAMORZĄDOWA
-
19
Edyta Wioletta Kordowska
20
(2,95%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Grzegorz Smoliński
130
(19,20%)
Okręg 5
Inżynierska, Jana Kochanowskiego, Kąpielowa, Krótka, Medyczna, Mikołaja Reja, Mirowska, Mokra, Ojca Bernarda Kryszkiewicza, Stanisława Chełchowskiego, Szpitalna, Zawodzie, Zielona
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JESTEM JEDNYM Z WAS
-
18
Grażyna Halina Sobocińska
8
(2,40%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI MIESZKAŃCY PRZASNYSZA
-
21
Lech Aleksander Jasiński
48
(14,41%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY Z REGIONU
-
20
Dariusz Sławski
45
(13,51%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PONAD PODZIAŁAMI
-
17
Małgorzata Żbikowska
196
(58,86%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZASNYSKA KOALICJA SAMORZĄDOWA
-
19
Karol Tomaszewski
36
(10,81%)
Okręg 6
Agrestowa, Azaliowa, Brzoskwiniowa, Jabłoniowa, Juliusza Słowackiego, Kalinowa, Królewiecka, Kwiatowa, Lawendowa, Magnolii, Malinowa, Miodowa, Pszeniczna, Rolnicza, Świerczewo, Żytnia
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JESTEM JEDNYM Z WAS
-
18
Marcin Krzysztof Sobociński
22
(4,94%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI MIESZKAŃCY PRZASNYSZA
-
21
Jarosław Stanisław Włodarczyk
116
(26,07%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Wojciech Henryk Gregorczyk
33
(7,42%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY Z REGIONU
-
20
Beata Aleksandra Płoska-Berk
62
(13,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PONAD PODZIAŁAMI
-
17
Maciej Mikulski
91
(20,45%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNE GODNE JUTRO
-
22
Katarzyna Gwardys-Kapuścińska
23
(5,17%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Łukasz Piotrowski
98
(22,02%)
Okręg 7
Baranowska, Marii Dąbrowskiej, Mikołaja Kopernika, Stefana Starzyńskiego: numery 2 i 2A, Wincentego Witosa, Władysława Sikorskiego, Żwirki i Wigury: numery parzyste: od 2 do 4, Żwirki i Wigury: numery nieparzyste: od 1 do 5A
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JESTEM JEDNYM Z WAS
-
18
Rafał Sobociński
29
(4,46%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI MIESZKAŃCY PRZASNYSZA
-
21
Ewa Marianna Pajewska
46
(7,08%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Ewa Wanda Jędryszczak
38
(5,85%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY Z REGIONU
-
20
Łukasz Kijora
98
(15,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PONAD PODZIAŁAMI
-
17
Jarosław Zenon Długosz
28
(4,31%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNE GODNE JUTRO
-
22
Marcin Fijał
8
(1,23%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZASNYSKA KOALICJA SAMORZĄDOWA
-
19
Irena Wiśniewska
110
(16,92%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAW WIADEREK
-
23
Bogusław Ryszard Wiaderek
125
(19,23%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Wojciech Długokęcki
168
(25,85%)
Okręg 8
9 Maja, Adama Asnyka, Adama Mickiewicza, Aleja Wojska Polskiego, Bronisława Matuszewskiego, Cicha, Elizy Orzeszkowej, Jasna, Marii Konopnickiej, Nowa, Różana, Spółdzielcza, Stefana Starzyńskiego: numery nieparzyste od 1 do 25, Stefana Żeromskiego, Władysława Broniewskiego, Żwirki i Wigury: numery parzyste od 6 do 84, Żwirki i Wigury: numery nieparzyste: od 7 do 25 B
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JESTEM JEDNYM Z WAS
-
18
Adam Roman
12
(1,86%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI MIESZKAŃCY PRZASNYSZA
-
21
Bogdan Dymczyk
155
(24,03%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Dariusz Kalisz
36
(5,58%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY Z REGIONU
-
20
Łukasz Chrostowski
296
(45,89%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PONAD PODZIAŁAMI
-
17
Joanna Michalak
121
(18,76%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNE GODNE JUTRO
-
22
Tadeusz Kiersikowski
25
(3,88%)
Okręg 9
Aleja Jana Pawła II, Bolesława Prusa, Cypriana Kamila Norwida, Czesława Miłosza, Gabriela Narutowicza, Jacka Malczewskiego, Jana Brzechwy, Jana Matejki, Jarosława Iwaszkiewicza, Jesionowa, Józefa Chełmońskiego, Juliana Tuwima, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Królowej Jadwigi, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Księcia Janusza, ks. Jana Twardowskiego, ks. Piotra Skargi, ks. Piotra Ściegiennego, Lotników, Oszkobłok, Pogodna, Rubinowa, Stanisława Ignacego Witkiewicza, Stefana Kisielewskiego, Strażacka, Św. Floriana, Św. Kingi, Św. Krzysztofa, Tęczowa, Władysława Reymonta, Wojciecha Kossaka, Zygmunta Młot-Przepałkowskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI MIESZKAŃCY PRZASNYSZA
-
21
Teresa Pawtel
32
(4,16%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Paweł Misiak
54
(7,01%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Sławomir Batogowski
23
(2,99%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY Z REGIONU
-
20
Mieczysław Prekiel
136
(17,66%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PONAD PODZIAŁAMI
-
17
Dorota Matuszewska
181
(23,51%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZASNYSKA KOALICJA SAMORZĄDOWA
-
19
Arkadiusz Klimczak
112
(14,55%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Bogdan Ćwiek
232
(30,13%)
Okręg 10
Osiedlowa, Szkolna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI MIESZKAŃCY PRZASNYSZA
-
21
Urszula Grzybowska
119
(25,43%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Paweł Łada
187
(39,96%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Zofia Krystyna Wódkiewicz
32
(6,84%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PONAD PODZIAŁAMI
-
17
Elżbieta Janina Lompert
130
(27,78%)
Okręg 11
Akacjowa, Dębowa, Sportowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI MIESZKAŃCY PRZASNYSZA
-
21
Katarzyna Żmijewska
46
(11,22%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Edyta Olak
97
(23,66%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Jacek Woliński
31
(7,56%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY Z REGIONU
-
20
Agnieszka Milewska
75
(18,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PONAD PODZIAŁAMI
-
17
Elżbieta Teklak
67
(16,34%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Witold Sadowski
94
(22,93%)
Okręg 12
Adama Bienia, Konstantego Pukiańca, Marii Skłodowskiej-Curie, Michała Obojskiego, Orlika, Stanisława Ostoja-Kotkowskiego, Wiśniowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JESTEM JEDNYM Z WAS
-
18
Piotr Krzysztof Sobociński
8
(2,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI MIESZKAŃCY PRZASNYSZA
-
21
Piotr Kołakowski
107
(29,72%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Jarosław Gejda
50
(13,89%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Jerzy Mieczysław Pałysa
42
(11,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PONAD PODZIAŁAMI
-
17
Hanna Bobińska
75
(20,83%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Iwona Agnieszka Jakubiak
78
(21,67%)
Okręg 13
Klonowa, Lipowa, Sosnowa: numery parzyste od 2 do 10b, Sosnowa: numery nieparzyste od 7 do 19
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI MIESZKAŃCY PRZASNYSZA
-
21
Dariusz Andrzej Wojtala
39
(9,38%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY Z REGIONU
-
20
Marcin Chojnacki
88
(21,15%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PONAD PODZIAŁAMI
-
17
Arkadiusz Chmielik
125
(30,05%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNE GODNE JUTRO
-
22
Robert Gwardys
75
(18,03%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Leszek Marian Czaplicki
89
(21,39%)
Okręg 14
Brzozowa, Bukowa, Sosnowa 12
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI MIESZKAŃCY PRZASNYSZA
-
21
Wanda Winnicka
29
(5,99%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Sławomir Mariusz Czaplicki
198
(40,91%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Kazimierz Ryszard Prekiel
27
(5,58%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PONAD PODZIAŁAMI
-
17
Barbara Grażyna Długokęcka
65
(13,43%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZASNYSKA KOALICJA SAMORZĄDOWA
-
19
Cezary Roman Kiszkurno
45
(9,30%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Marek Jan Chrzanowski
120
(24,79%)
Okręg 15
Bukszpanowa, Cisowa, Jałowcowa, Jaśminowa, Leszczynowa, Morelowa, Sadowa, Świerkowa, Wrzosowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI MIESZKAŃCY PRZASNYSZA
-
21
Jolanta Wanda Romańska
46
(11,79%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Waldemar Toboja
33
(8,46%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY Z REGIONU
-
20
Paweł Sawicki
89
(22,82%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PONAD PODZIAŁAMI
-
17
Piotr Jeronim
125
(32,05%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNE GODNE JUTRO
-
22
Marcin Wróbel
14
(3,59%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Iwona Barbara Parzuchowska
83
(21,28%)