Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Zakopane: ul. Bachledy, Brzeziny, Chłabówka, Ciągłówka, Cyrhla, Galicówka, Gawlaki, Generała Boruty-Spiechowicza, Gubałówka od nr 133 do nr 213 i nr 248, 249, Guty, Harenda, Hrube Niżne, Hrube Wyżne, Huty, Janosówka, Kasprowicza nr 15, 17 i od nr 18 do końca, Klusie, Kotelnica, Króle, Łosiówki, Mrowce, Oberconiówka, Pardałówka, Paryskich, Piszczory, Podhalańska, Rybkówka, Salwatoriańska, Spyrkówka, Stachonie, Stara Pardałówka, Stary Młyn, Stroma, Szpitalna, Tatary, Topory, Ustup, Walkosze, Wojdyły, Wyskówki, Zoniówka, Zwijacze
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Michał Konrad Janowski
76
(2,76%)
-
2
Weronika Ozimek
11
(0,40%)
-
3
Anna Maria Iwanicka-Stręk
7
(0,25%)
-
6
Karol Lars Biedermann
11
(0,40%)
-
8
Zofia Maria Kotowska
7
(0,25%)
-
7
Grażyna Małgorzata Struczowska
3
(0,11%)
-
5
Anna Danuta Janowska
15
(0,55%)
-
4
Andrzej Wojciech Fiedor
10
(0,36%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Leszek Dorula
683
(24,83%)
-
5
Jacek Kalata
107
(3,89%)
-
7
Jan Andrzej Topór-Jasica
88
(3,20%)
-
3
Maria Łukaszczyk
128
(4,65%)
-
6
Maria Anna Frączysta
80
(2,91%)
-
4
Paweł Mikołaj Strączek
277
(10,07%)
-
2
Wojciech Dominik Tatar
314
(11,41%)
-
8
Katarzyna Zofia Stachoń-Groblowy
71
(2,58%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAKOPANE 2030
-
3
Jerzy Jan Sowiński
26
(0,95%)
-
1
Wawrzyniec Leonard Bystrzycki
174
(6,32%)
-
4
Elżbieta Majerczyk-Marchewka
28
(1,02%)
-
2
Krzysztof Kazimierz Konior
65
(2,36%)
-
5
Joanna Barbara Skupień
10
(0,36%)
-
6
Anna Zapotoczna
28
(1,02%)
-
8
Kazimierz Stanisław Michna
18
(0,65%)
-
7
Anna Kinga Joniak
8
(0,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA REALIZACJĘ
-
1
Stanisław Majerczyk
211
(7,67%)
-
2
Edyta Katarzyna Sobańska
55
(2,00%)
-
3
Aneta Bachleda-Curuś
81
(2,94%)
-
4
Krzysztof Jacek Ustupski-Kaźmik
67
(2,44%)
-
5
Anna Paulina Fedro
12
(0,44%)
-
7
Dariusz Wojciech Galica
66
(2,40%)
-
6
Tadeusz Józef Częczek
14
(0,51%)
Okręg 2
Miasto Zakopane: ul. Antałówka, Antałówka na Wierch, Asnyka, Oswalda Balzera, Bogówka, Bulwary Słowackiego, Chałubińskiego, Bronisława Czecha, Do Tadziaków, Droga Brata Alberta, Droga do Białego, Droga do Bristolu, Droga do Olczy, Droga na Antałówkę, Droga na Bystre, Droga na Koziniec, Seweryna Goszczyńskiego, Grunwaldzka, Hala Gąsienicowa, Jagiellońska, Jaszczurówka, Jaszczurówka Bory, Józefa Piłsudskiego, Mieczysława Karłowicza, Kasprowy Wierch, Józefa Ignacego Kraszewskiego, ks. Władysława Curzydły, Kurierów Tatrzańskich, Kuźnice, Makuszyńskiego, Małe Żywczańskie, Heleny Marusarzówny, Heleny Modrzejewskiej, Myślenickie Turnie, Ornak, Osiedle Pardałówka, Partyzantów, Piaseckiego, Pocztowców, Pod Skocznią, Wincentego Pola, Przewodników Tatrzańskich, Jana Sabały, Henryka Sienkiewicza od nr 5 do końca, Struga, Szymanowskiego, Tadeusza Brzozowskiego, Kazimierza Przerwy-Tetmajera, Juliana Tuwima, Wierchowa, Stanisława Witkiewicza, Władysława Broniewskiego, Za Cieszynianką, Mariana Zająca, Władysława Zamoyskiego, Zwierzyniecka, Stefana Żeromskiego
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Danuta Anna Balcerzyk
244
(8,43%)
-
2
Katarzyna Agnieszka Okuszko
33
(1,14%)
-
5
Jakub Mateusz Sztuka
16
(0,55%)
-
3
Maria Małgorzata Rozenko
19
(0,66%)
-
6
Monika Klaudia Nicholls
10
(0,35%)
-
7
Grzegorz Gabriel Stefanik
30
(1,04%)
-
4
Andrzej Antoni Szwed
44
(1,52%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Krzysztof Lichota
30
(1,04%)
-
1
Lucyna Bożena Galica-Jurecka
453
(15,65%)
-
2
Kazimierz Konarski
138
(4,77%)
-
3
Piotr Dawczak
66
(2,28%)
-
7
Magdalena Weronika Jarosiewicz
127
(4,39%)
-
5
Wioletta Dobrowolska
54
(1,87%)
-
6
Małgorzata Tlałka-Długosz
146
(5,04%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAKOPANE 2030
-
5
Krystyna Stanisława Dulat
14
(0,48%)
-
2
Wojciech Marek Solik
141
(4,87%)
-
4
Jacek Michał Herman
49
(1,69%)
-
1
Marek Artur Donatowicz
427
(14,75%)
-
6
Magdalena Katarzyna Ziaja-Żebracka
68
(2,35%)
-
7
Barbara Maria Poje-Komenda
79
(2,73%)
-
3
Jakub Brzosko
108
(3,73%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA REALIZACJĘ
-
2
Małgorzata Krystyna Zajas
31
(1,07%)
-
6
Maciej Tymoteusz Polak
46
(1,59%)
-
4
Agata Monika Kaczor
26
(0,90%)
-
5
Zygfryd Władysław Marszałek
10
(0,35%)
-
1
Bartłomiej Bryjak
260
(8,98%)
-
7
Łukasz Mariusz Filipowicz
202
(6,98%)
-
3
Wiesława Krystyna Semberecka
23
(0,79%)
Okręg 3
Miasto Zakopane: ul. Bachledy Klimka, Bilinówka, Bogdańskiego, Wojciecha Brzegi, Choćkowskie, Cichej Wody, Droga do Daniela, Droga do Rojów, Droga do Walczaków, Droga do Wantuli, Droga na Buńdówki, Droga na Szymaszkową, Droga na Wierch, Droga Powstańców Śląskich, Droga Stanisława Zubka, Generała Kazimierza Sosnkowskiego, Gładkie, Gubałówka od nr 225b do nr 233 nieparzyste, 207, od nr 215 do nr 225a, nr 226a, Kasprusie, Kościeliska, Kościelna, Krzeptówki Boczne, Krzeptówki Potok, Krzeptówki, ks. Józefa Stolarczyka, ks. Kaszelewskiego, Mraźnica, Na Gubałówkę, Osiedle Kasprusie, Osiedle Krzeptówki Potok, Osiedle Krzeptówki, Pod Lipkami, Polna, Przewodnika Józefa Krzeptowskiego, Regle, Skibówki, Sobczakówka, Spadowiec, Stanisława Kamockiego, Strążyska, Szkolna, Szymaszkowa, Szymona Zaryckiego, Ubocz, Walowa Góra, Za Strugiem
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Dariusz Jan Ziemianin
68
(2,58%)
-
4
Dominika Daria Kliś
13
(0,49%)
-
7
Marcelina Maria Bazydło
10
(0,38%)
-
3
Angelika Maria Krupa
22
(0,83%)
-
5
Wiesław Wojciech Pańszczyk
26
(0,99%)
-
1
Maria Anna Sprawka-Bazydło
118
(4,47%)
-
6
Jakub Tomasz Głowacz
15
(0,57%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
7
Stanisław Andrzej Karp
204
(7,73%)
-
2
Władysław Jan Łukaszczyk
186
(7,05%)
-
3
Jan Gluc
238
(9,02%)
-
6
Grażyna Antonina Krupa
73
(2,77%)
-
5
Anna Magdalena Gąsienica-Sieczka
101
(3,83%)
-
1
Agnieszka Nowak-Gąsienica
379
(14,36%)
-
4
Maciej Jan Gąsienica-Walczak
208
(7,88%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAKOPANE 2030
-
5
Tamara Celina Rzucidło
18
(0,68%)
-
2
Janusz Zbigniew Świerk
162
(6,14%)
-
1
Jerzy Jędrysiak
215
(8,15%)
-
3
Jan Bolesław Karpiel
79
(2,99%)
-
6
Maria Grażyna Syrzistie
25
(0,95%)
-
7
Tymoteusz Wojciech Mróz
214
(8,11%)
-
4
Anna Józefa Pęksa
37
(1,40%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA REALIZACJĘ
-
1
Wojciech Izydor Fudala
80
(3,03%)
-
2
Franciszek Józef Łojas
73
(2,77%)
-
4
Grażyna Maria Łatkowska
6
(0,23%)
-
5
Szczepan Jan Gąsienica-Mracielnik
35
(1,33%)
-
3
Magdalena Anna Kuś
34
(1,29%)
Okręg 4
Miasto Zakopane: al. 3 Maja, ul. Bachledzki Wierch, Brzozowa, Chramcówki, Chyców Potok, Do Samków, gen. Andrzeja Galicy, Gimnazjalna, Jana Pawła II, Kamieniec, Kasprowicza od nr 1 do nr 14 i nr 16, Tadeusza Kościuszki, Krupówki, Łukaszówki, Michała Małaszyńskiego, Na Wilcznik, Nowotarska, Ogrodowa, Władysława Orkana, Osiedle Szymony, Plac Niepodległości, Henryka Sienkiewicza od nr 1 do nr 4, Słoneczna, Smrekowa, Stary Kamieniec, Stanisława Staszica, Szymony, Weteranów Wojny, Mariusza Zaruskiego, Juliusza Zborowskiego
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Krzysztof Żytkowicz
31
(1,18%)
-
1
Anna Irena Maciejewska
179
(6,83%)
-
3
Michał Sebastian Struczowski
17
(0,65%)
-
4
Beata Katarzyna Czerska
68
(2,59%)
-
6
Jerzy Wojciech Gawlik
19
(0,72%)
-
7
Maria Bogumiła Jamińska
18
(0,69%)
-
5
Anna Sterkowiec
4
(0,15%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Józef Figiel
342
(13,05%)
-
2
Bożena Berbeka
143
(5,46%)
-
7
Bożena Gąsienica
69
(2,63%)
-
3
Marcin Sęk
221
(8,43%)
-
6
Kamil Cyprian Nowak
89
(3,40%)
-
5
Paweł Kyc
79
(3,01%)
-
4
Beata Helena Kępińska
105
(4,01%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAKOPANE 2030
-
1
Krzysztof Mieczysław Wiśniowski
269
(10,26%)
-
4
Beata Kot
55
(2,10%)
-
3
Jan Andrzej Jarosiewicz
59
(2,25%)
-
5
Grażyna Barbara Borkowska
32
(1,22%)
-
7
Zbigniew Piotr Szczerba
201
(7,67%)
-
6
Anna Elżbieta Szydlak
37
(1,41%)
-
2
Czesław Ślimak
49
(1,87%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA REALIZACJĘ
-
5
Aleksandra Wiktoria Galica
18
(0,69%)
-
7
Grzegorz Wojciech Jóźkiewicz
413
(15,76%)
-
2
Maciej Józef Pawlik
12
(0,46%)
-
4
Kamil Adam Wacław
17
(0,65%)
-
1
Katarzyna Maria Guroś
27
(1,03%)
-
6
Sylwia Joanna Trzeciak
12
(0,46%)
-
3
Bartosz Mateusz Kutrzeba
36
(1,37%)