Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwa: Lipiny, Żelazówka, Nieczajna Dolna, Nieczajna Górna, Smęgorzów, Sutków, Gruszów Wielki, Szarwark, Laskówka Chorąska ulice: Akacjowa, Błonie, Brzozowa, Centralna, Dolna, Górna, Graniczna, Kamieniec, Leśna, Łazy, Spacerowa, Spadowa, Świerkowa, Wspólna, Zielona
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI ZIEMI DĄBROWSKIEJ
-
4
Halina Gąciarz
40
(1,37%)
-
2
Kazimiera Wąż
137
(4,68%)
-
5
Józef Antoni Gwóźdź
28
(0,96%)
-
3
Barbara Danuta Białkowska
79
(2,70%)
-
6
Sabina Ptak
93
(3,17%)
-
9
Tomasz Wajda
22
(0,75%)
-
8
Grzegorz Stanisław Kruk
35
(1,19%)
-
7
Anna Zofia Krawczyk
74
(2,53%)
-
10
Mariusz Węc
32
(1,09%)
-
1
Marcin Paweł Grabka
174
(5,94%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Jacek Świątek
284
(9,69%)
-
2
Krzysztof Wilk
16
(0,55%)
-
7
Władysław Gagatek
34
(1,16%)
-
6
Jadwiga Agnieszka Nowak
18
(0,61%)
-
9
Agnieszka Kogut
8
(0,27%)
-
10
Maria Teresa Wawrzoła
20
(0,68%)
-
8
Marek Kawa
28
(0,96%)
-
3
Kazimierz Pinas
152
(5,19%)
-
4
Marta Mędala
65
(2,22%)
-
5
Gabriela Ewa Dudek-Gajda
30
(1,02%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDU POWIŚLA DĄBROWSKIEGO
-
1
Józefa Taraska
271
(9,25%)
-
5
Beata Małgorzata Świątek-Duda
9
(0,31%)
-
4
Tadeusz Krawczyk
86
(2,94%)
-
3
Jan Józef Bąba
60
(2,05%)
-
6
Dariusz Wajda
7
(0,24%)
-
7
Agata Ewa Zych
16
(0,55%)
-
2
Bogusława Bator
84
(2,87%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Bogdan Pawelec
193
(6,59%)
-
6
Antoni Bystrowski
98
(3,34%)
-
4
Jerzy Robert Pikul
78
(2,66%)
-
10
Leszek Ryczek
52
(1,77%)
-
9
Natalia Maria Sulińska
28
(0,96%)
-
7
Zofia Świerczek
47
(1,60%)
-
1
Bogusława Salomea Serwicka
193
(6,59%)
-
3
Andrzej Zbigniew Pabian
131
(4,47%)
-
8
Robert Kijowski
111
(3,79%)
-
5
Agnieszka Janina Węgiel
97
(3,31%)
Okręg 2
Sołectwo: Gruszów Mały, Miasto Dąbrowa Tarnowska ulice: Batalionów Chłopskich, Berka Joselewicza, Broniewskiego, Czernia, Generała Mariana Kukiela, Graniczna, Gruszowska, Ignacego Krasickiego, Jagiellońska, Jana, Konopnickiej, Kopernika, Krótka, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Ks. Jerzego Popiełuszki, Kwiatowa, Leśna, Ludwika Ręgorowicza, Ludwika Zakrzewskiego, Matejki, Ogrodowa, Osiedle Westerplatte, Plater, Polna, Poprzeczna, Prymasa Stefana Wyszyńskiego, Rynek, Sikorskiego, Słoneczna, Spadowa, Spokojna, Sucharskiego, Szkolna, św. Brata Alberta Chmielowskiego, Ulinów, Warszawska, Warzywna, Wincentego Witosa, Zaręby
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI ZIEMI DĄBROWSKIEJ
-
3
Mirosław Aleksander Jastrząb
117
(4,41%)
-
2
Leszek Stanisław Szymański
90
(3,39%)
-
5
Małgorzata Furgał
41
(1,55%)
-
7
Mariusz Stanisław Micek
40
(1,51%)
-
8
Mariusz Kazimierz Toczek
102
(3,84%)
-
6
Aneta Agnieszka Kukla-Kotapka
21
(0,79%)
-
1
Andrzej Buśko
131
(4,94%)
-
4
Beata Kazimiera Chmielewska
65
(2,45%)
-
9
Justyna Janina Wajda
32
(1,21%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
5
Paweł Rogoż
17
(0,64%)
-
2
Edyta Niemiec
30
(1,13%)
-
7
Małgorzata Ciecińska
14
(0,53%)
-
3
Marian Łączyński
56
(2,11%)
-
8
Iwona Mirosława Trela
12
(0,45%)
-
1
Zygmunt Kułaga
157
(5,92%)
-
6
Halina Wójtowicz
47
(1,77%)
-
9
Robert Adam Dorosz
57
(2,15%)
-
4
Krystyna Kot
59
(2,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDU POWIŚLA DĄBROWSKIEGO
-
1
Marek Minorczyk
74
(2,79%)
-
2
Wojciech Aksamit
85
(3,20%)
-
3
Kinga Katarzyna Bzduła
12
(0,45%)
-
7
Wiesław Grzegorz Opioła
78
(2,94%)
-
4
Anna Halina Dziurban
11
(0,41%)
-
9
Justyna Małgorzata Pyzik
8
(0,30%)
-
5
Bogdan Ławicki
22
(0,83%)
-
8
Maria Przybyło
20
(0,75%)
-
6
Wiesław Andrzej Mendys
186
(7,01%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Paweł Daniel Mikos
348
(13,12%)
-
2
Dariusz Lizak
217
(8,18%)
-
3
Jerzy January Żelawski
106
(4,00%)
-
5
Magdalena Anna Wilkosz
51
(1,92%)
-
9
Michał Bartosz Kądzielawa
89
(3,35%)
-
4
Magdalena Ewa Bobro
98
(3,69%)
-
6
Edyta Beata Włodarczyk
76
(2,86%)
-
7
Magdalena Maria Wałaszek
43
(1,62%)
-
8
Grzegorz Woźniczka
41
(1,55%)
Okręg 3
Sołectwa: Brnik, Morzychna, Miasto Dąbrowa Tarnowska ulice: Akacjowa, Aleja Wolności, Daszyńskiego, Fryderyka Chopina, Garbarska, Gen. Józefa Hallera, Grunwaldzka, Henryka Wieniawskiego, Ignacego Paderewskiego, Jakuba Bojki, Karola Szymanowskiego, Kościelna, Kościuszki, Legionistów, Ligęzów, Lotników Halifaxa, 1 Maja, Mała, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Nadbrzeżna, Niecała, Nowa, Ofiar Danielnika, Ofiar Katynia, Oleśnicka, Osiedle Kościuszki, Różana, Sportowa, Spółdzielców, Szarwarska, Szpitalna, Tadeusza Nowaka, Zagumnie, Zamkowa, Zazamcze, Zielona, Żabieńska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI ZIEMI DĄBROWSKIEJ
-
2
Bernadetta Stefania Mrówka
247
(9,40%)
-
1
Jacek Sarat
299
(11,38%)
-
5
Robert Kazimierz Antosz
77
(2,93%)
-
3
Danuta Zofia Gabiga
61
(2,32%)
-
4
Mariusz Józef Miłoś
45
(1,71%)
-
6
Piotr Grzegorz Zając
62
(2,36%)
-
7
Magdalena Urszula Ryczek
105
(4,00%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
6
Adam Bator
24
(0,91%)
-
7
Piotr Mosio
22
(0,84%)
-
3
Agnieszka Maria Ruta
30
(1,14%)
-
2
Piotr Fijał
58
(2,21%)
-
1
Stanisława Radoń
79
(3,01%)
-
4
Antoni Andrzej Panek
6
(0,23%)
-
5
Stanisława Starzyk
23
(0,88%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDU POWIŚLA DĄBROWSKIEGO
-
2
Gertruda Stanisława Cholewa
20
(0,76%)
-
1
Stanisław Antoni Król
123
(4,68%)
-
3
Renata Gątkowska
35
(1,33%)
-
5
Tomasz Cezary Pietras
137
(5,22%)
-
8
Kazimierz Żurawski
25
(0,95%)
-
6
Dorota Początek
13
(0,49%)
-
7
Tomasz Jakub Rzeszuto
27
(1,03%)
-
4
Michał Jerzy Kądzielawa
68
(2,59%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Jerzy Pasternak
178
(6,78%)
-
8
Mariusz Piotr Świątek
79
(3,01%)
-
1
Tadeusz Gubernat
243
(9,25%)
-
3
Zofia Kądzielawa
113
(4,30%)
-
4
Tomasz Marcin Dzięgiel
92
(3,50%)
-
6
Aleksandra Zofia Prażuch
212
(8,07%)
-
7
Ewa Kądzielawa
46
(1,75%)
-
5
Marian Moździerz
78
(2,97%)