Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwa: Blizianka, Niebylec
Pokaż więcej
Paweł Szostak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEBYLEC ODNOWA
25
(5,08%)
Małgorzata Janina Lasota
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
192
(39,02%)
Marian Andrzej Tworzydło
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANTONIEGO CIEPIELOWSKIEGO
80
(16,26%)
Małgorzata Wyżykowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZE SPRAWY"
195
(39,63%)
Okręg 2
Sołectwa: Gwoździanka, Małówka
Pokaż więcej
Dawid Bosek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEBYLEC ODNOWA
13
(5,08%)
Stanisław Lenart
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
109
(42,58%)
Agnieszka Baszak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANTONIEGO CIEPIELOWSKIEGO
98
(38,28%)
Sławomir Skowron
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZE SPRAWY"
36
(14,06%)
Okręg 3
Sołectwo Gwoźnica Dolna
Pokaż więcej
Dariusz Adam Kozioł
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEBYLEC ODNOWA
39
(17,11%)
Witold Józef Koza
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
147
(64,47%)
Marcin Mateusz Drozd
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZE SPRAWY"
42
(18,42%)
Okręg 4
Sołectwo Konieczkowa od nr 1 do nr 130
Pokaż więcej
Róża Iwona Dzika
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEBYLEC ODNOWA
36
(11,69%)
Stanisław Daszykowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
193
(62,66%)
Magdalena Gadamska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANTONIEGO CIEPIELOWSKIEGO
24
(7,79%)
Robert Rozborski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZE SPRAWY"
55
(17,86%)
Okręg 5
Sołectwo Konieczkowa od nr 131 do końca
Pokaż więcej
Grzegorz Smela
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
199
(66,11%)
Dorota Rączka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANTONIEGO CIEPIELOWSKIEGO
55
(18,27%)
Zbigniew Piotr Smela
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZE SPRAWY"
47
(15,61%)
Okręg 6
Sołectwo Gwoźnica Górna od nr 1 do nr 277
Pokaż więcej
Krzysztof Maciej Kozdraś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEBYLEC ODNOWA
94
(28,75%)
Małgorzata Banaś
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
42
(12,84%)
Jan Kotwa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANTONIEGO CIEPIELOWSKIEGO
64
(19,57%)
Tomasz Stanisław Pilecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZE SPRAWY"
127
(38,84%)
Okręg 7
Sołectwo Gwoźnica Górna od nr 281 do końca
Pokaż więcej
Tomasz Maciej Kozdraś
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
58
(23,02%)
Małgorzata Jastrzębska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANTONIEGO CIEPIELOWSKIEGO
52
(20,63%)
Piotr Wacław Kozdraś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZE SPRAWY"
142
(56,35%)
Okręg 8
Sołectwo Jawornik od nr 1 do nr 287
Pokaż więcej
Jan Błądziński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
129
(38,62%)
Mariusz Magiera
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANTONIEGO CIEPIELOWSKIEGO
33
(9,88%)
Eryk Mateusz Trojanowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZE SPRAWY"
172
(51,50%)
Okręg 9
Sołectwo Jawornik od nr 294 do końca
Pokaż więcej
Bogdan Władysław Szewczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEBYLEC ODNOWA
38
(14,84%)
Adam Kazimierz Parys
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
66
(25,78%)
Leszek Józef Lutak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANTONIEGO CIEPIELOWSKIEGO
21
(8,20%)
Zofia Pilch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZE SPRAWY"
131
(51,17%)
Okręg 10
Sołectwo Baryczka
Pokaż więcej
Wojciech Krzysztof Knaś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEBYLEC ODNOWA
10
(2,11%)
Robert Szpond
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
166
(35,10%)
Grzegorz Piotr Piwko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANTONIEGO CIEPIELOWSKIEGO
228
(48,20%)
Barbara Janusz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZE SPRAWY"
69
(14,59%)
Okręg 11
Sołectwo Połomia od nr 5 do nr 119, od nr 401 do nr 460 i od nr 547 do końca
Pokaż więcej
Andrzej Ciuba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEBYLEC ODNOWA
17
(5,09%)
Danuta Lęcznar
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
112
(33,53%)
Jan Kawalec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANTONIEGO CIEPIELOWSKIEGO
38
(11,38%)
Sławomir Dariusz Szczepan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZE SPRAWY"
167
(50,00%)
Okręg 12
Sołectwo Połomia od nr 121 do nr 400 i od nr 461 do nr 545
Pokaż więcej
Waldemar Józefczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEBYLEC ODNOWA
104
(31,52%)
Antoni Stanisław Basamon
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
103
(31,21%)
Grażyna Elżbieta Wolska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANTONIEGO CIEPIELOWSKIEGO
45
(13,64%)
Roman Sławomir Pałys
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZE SPRAWY"
78
(23,64%)
Okręg 13
Sołectwo Lutcza od nr 1 do nr 270
Pokaż więcej
Wiesław Jakub Bobek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
131
(55,51%)
Magdalena Szurlej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZE SPRAWY"
105
(44,49%)
Okręg 14
Sołectwo Lutcza od nr 271 do nr 547
Pokaż więcej
Katarzyna Dąbrowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEBYLEC ODNOWA
32
(15,31%)
Maria Cynar
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
68
(32,54%)
Krystyna Janina Przybyłowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANTONIEGO CIEPIELOWSKIEGO
48
(22,97%)
Eugeniusz Ignacy Lech
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZE SPRAWY"
61
(29,19%)
Okręg 15
Sołectwo Lutcza od nr 548 do końca
Pokaż więcej
Jolanta Paulina Gosztyła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEBYLEC ODNOWA
118
(29,80%)
Leszek Piotr Turoń
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
222
(56,06%)
Krzysztof Jan Gurgacz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANTONIEGO CIEPIELOWSKIEGO
56
(14,14%)