Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo: Brzeźnica-na północ od drogi krajowej nr 44 oraz teren pomiędzy Potokiem Brzeźnickim a droga krajową nr 44.
Pokaż więcej
Barbara Maria Ewiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ"
160
(47,20%)
Janusz Bąk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
56
(16,52%)
Wojciech Rafał Żurek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY SAMORZĄD
123
(36,28%)
Okręg 2
Sołectwo Brzeźnica-na południe od drogi krajowej nr 44 z wyłączeniem terenu pomiędzy Potokiem Brzeźnickim a drogą krajową nr 44
Pokaż więcej
Andrzej Kazimierz Ramuciński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY SAMORZĄD
133
(40,67%)
Stanisław Franciszek Tracz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BRZEŹNICA 2018
194
(59,33%)
Okręg 3
Sołectwo Bęczyn
Pokaż więcej
Bogusława Mocała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ"
176
(76,86%)
Sławomir Paweł Żyła
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
53
(23,14%)
Okręg 4
Sołectwo Brzezinka i Sołectwo Kopytówka
Pokaż więcej
Mirosław Józef Mądry
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ"
178
(62,24%)
Szymon Józef Koźbielak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY SAMORZĄD
108
(37,76%)
Okręg 5
Sołectwo Chrząstowice
Pokaż więcej
Wojciech Adam Smagło
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ"
133
(61,86%)
Daniel Grzegorz Pawlik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
34
(15,81%)
Katarzyna Agnieszka Knapik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY SAMORZĄD
48
(22,33%)
Okręg 6
Sołectwo Kossowa
Pokaż więcej
Ewa Danuta Bartosz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ"
88
(38,60%)
Ewelina Woźniczka
KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
81
(35,53%)
Arkadiusz Piotr Ciapa
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
19
(8,33%)
Iwona Czesława Rybarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY SAMORZĄD
40
(17,54%)
Okręg 7
Sołectwo Łączany-na północ od drogi powiatowej nr K 1772 Tłuczań-Ryczów-Łączany
Pokaż więcej
Adam Wojciech Kutermak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ"
127
(36,39%)
Jan Piotr Michalec
KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
79
(22,64%)
Mateusz Tadeusz Wełna - Kozioł
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
83
(23,78%)
Jakub Mateusz Szymula
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY SAMORZĄD
60
(17,19%)
Okręg 8
Sołectwo Łączany-na południe od drogi powiatowej nr K 1772 Tłuczań-Ryczów-Łączany
Pokaż więcej
Paweł Jan Wadowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ"
126
(32,98%)
Józef Jan Raczek
KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
104
(27,23%)
Paweł Guguła
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
102
(26,70%)
Ewelina Maria Scąber
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY SAMORZĄD
50
(13,09%)
Okręg 9
Sołectwo Marcyporęba i Sołectwo Bachorowice
Pokaż więcej
Kazimierz Pacułt
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ"
248
(54,63%)
Jan Marian Korzeniowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
122
(26,87%)
Agnieszka Ewa Miczko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY SAMORZĄD
84
(18,50%)
Okręg 10
Sołectwo Nowe Dwory
Pokaż więcej
Jadwiga Kozioł
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ"
135
(63,68%)
Tomasz Marcin Kozik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
21
(9,91%)
Rafał Paweł Graca
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY SAMORZĄD
56
(26,42%)
Okręg 11
Sołectwo Paszkówka
Pokaż więcej
Krzysztof Wyroba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ"
252
(56,12%)
Władysław Antoni Wysogląd
KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
197
(43,88%)
Okręg 12
Sołectwo Sosnowice-na północ od ulicy Wadowickiej i Świętego Floriana oraz dalej na wschód do granicy sołectwa Sosnowice wraz z numerami porządkowymi 20, 22, 24 przy ulicy Spacerowej
Pokaż więcej
Marian Ostrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ"
211
(73,52%)
Lucyna Emilia Bębenek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
76
(26,48%)
Okręg 13
Sołectwo Sosnowice-na południe od ulicy Wadowickiej i Świętego Floriana oraz dalej na wschód do granicy sołectwa Sosnowice z wyłączeniem numerów porządkowych 20, 22, 24 przy ulicy Spacerowej
Pokaż więcej
Małgorzata Maria Klaja
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ"
182
(76,15%)
Jan Marek Moskała
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
57
(23,85%)
Okręg 14
Sołectwo Tłuczań
Pokaż więcej
Małgorzata Jadwiga Struzik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ"
182
(47,15%)
Andrzej Ryszard Jaskiernia
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
204
(52,85%)
Okręg 15
Sołectwo Wyźrał
Pokaż więcej
Anna Elżbieta Wiecheć
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ"
74
(47,13%)
Edyta Przystał
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
75
(47,77%)
Elżbieta Orzeł
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY SAMORZĄD
8
(5,10%)