Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Część sołectwa Chlewice: ul. Bankowa, ul. Błonie od nr 1 do nr 9, ul. Cicha, ul. Źródłowa
Pokaż więcej
Sebastian Arkadiusz Kosowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WALASKA
68
(72,34%)
Hubert Grzegorz Bała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA WIEKIERY
26
(27,66%)
Okręg 2
Część sołectwa Chlewice: ul. Błonie od 10 do końca , ul. Dolna, ul. Górna, ul. Partyzantów.
Pokaż więcej
Justyna Ewa Całka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WALASKA
48
(54,55%)
Leszek Andrzej Walczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
40
(45,45%)
Okręg 3
Część sołectwa Kolonia Chlewice: ul. 16 stycznia od nr 1 do nr 20, ul. Rzeczna, ul. Strażacka, ul. Zielona
Pokaż więcej
Dominika Wiktoria Bryła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WALASKA
27
(36,00%)
Krzysztof Andrzej Jaworski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA WIEKIERY
21
(28,00%)
Arkadiusz Dariusz Struzik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM ZIEMIA WŁOSZCZOWSKA
27
(36,00%)
Okręg 4
Cześć sołectwa Kolonia Chlewice: ul. 16 stycznia od nr 21 do końca, ul. Młyńska, ul. Piekarska, ul. Polna
Pokaż więcej
Grażyna Wójcik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WALASKA
31
(50,00%)
Jacek Władysław Trela
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
31
(50,00%)
Okręg 5
Sołectwo Chlewska Wola
Pokaż więcej
Sławomir Dariusz Furmański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WALASKA
0
(0,00%)
Okręg 6
Sołectwo Damiany
Pokaż więcej
Bożena Całka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WALASKA
40
(54,79%)
Łukasz Adam Grzyb
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA WIEKIERY
33
(45,21%)
Okręg 7
Sołectwo Jadwigów
Pokaż więcej
Czesław Stanisław Miraś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WALASKA
25
(34,25%)
Mirosław Grzegorz Szczechla
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA WIEKIERY
48
(65,75%)
Okręg 8
Sołectwo Chebdzie
Pokaż więcej
Andrzej Marcin Kwiecień
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WALASKA
27
(31,40%)
Włodzimierz Stanisław Kozłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA WIEKIERY
59
(68,60%)
Okręg 9
Sołectwo Lubachowy
Pokaż więcej
Małgorzata Iwona Łaskawiec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WALASKA
42
(45,16%)
Anna Maria Wrońska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
17
(18,28%)
Arkadiusz Jerzy Pustuł
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWIJAMY WOJEWÓDZTWO ŚWIĘTOKRZYSKIE
34
(36,56%)
Okręg 10
Część sołectwa Moskorzew od nr 1 do nr 79
Pokaż więcej
Kordian Franciszek Kucharczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WALASKA
78
(57,78%)
Andrzej Marek Wiekiera
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA WIEKIERY
57
(42,22%)
Okręg 11
Część sołectwa Moskorzew od nr 80 do nr 181, od 195 do końca
Pokaż więcej
Leszek Andrzej Herej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WALASKA
94
(60,65%)
Stanisław Marian Paluch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA WIEKIERY
61
(39,35%)
Okręg 12
Część sołectwa Moskorzew od nr 182 do nr 194, miejscowość Perzyny
Pokaż więcej
Przemysław Szczepan Rajca
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA WIEKIERY
47
(54,65%)
Sławomir Kamil Krzysiek
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
39
(45,35%)
Okręg 13
Sołectwo Przybyszów Sołectwo Dalekie
Pokaż więcej
Bogdan Knapik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WALASKA
67
(68,37%)
Sylwia Paulina Szota
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA WIEKIERY
31
(31,63%)
Okręg 14
Sołectwo Dąbrówka Sołectwo Mękarzów
Pokaż więcej
Jacek Jan Sobala
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WALASKA
74
(45,12%)
Adam Marian Adamus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM ZIEMIA WŁOSZCZOWSKA
90
(54,88%)
Okręg 15
Sołectwo Tarnawa-Góra
Pokaż więcej
Ryszard Krzysztof Otczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WALASKA
71
(44,94%)
Lena Małgorzata Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA WIEKIERY
87
(55,06%)