Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Wąwolnica (ul. Lubelska od Nr 1 do Nr 98), ul. Partyzantów, ul. Puławska, ul. Sienkiewicza
Pokaż więcej
Grzegorz Jarosz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
60
(42,25%)
Dorota Hanna Kolibska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
82
(57,75%)
Okręg 2
Wąwolnica (ul. Bełżycka, ul. Rynek, ul. Dulęby, ul. Gosławskiego, ul. 3 - go Maja
Pokaż więcej
Waldemar Mariusz Gronkowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
35
(21,34%)
Ewa Kinga Wierzbicka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
129
(78,66%)
Okręg 3
Wąwolnica (ul. Kębelska, ul. Zamkowa, Wąwolnica-Kolonia)
Pokaż więcej
Konrad Jan Kolibski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
21
(16,54%)
Bartłomiej Rukasz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
106
(83,46%)
Okręg 4
Łąki, Wąwolnica ul. Lubelska od Nr 99 do Nr 109
Pokaż więcej
Jerzy Gąsiorowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
46
(46,00%)
Ewa Wiesława Żybura
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
54
(54,00%)
Okręg 5
Zarzeka od Nr 1 do Nr 57E
Pokaż więcej
Krzysztof Potakiewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
14
(10,94%)
Aleksandra Bukała
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
114
(89,06%)
Okręg 6
Zarzeka od Nr 58 do Nr 133
Pokaż więcej
Sylwester Wawer
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
28
(21,05%)
Maciej Mirosław Grusiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
105
(78,95%)
Okręg 7
Huta, Kębło, Stanisławka
Pokaż więcej
Marek Edward Lenartowicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
33
(23,74%)
Jadwiga Kołodyńska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
106
(76,26%)
Okręg 8
Bartłomiejowice, Mareczki
Pokaż więcej
Rafał Woś
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
0
(0,00%)
Okręg 9
Łopatki-Kolonia, Rogalów, Zgórzyńskie
Pokaż więcej
Tadeusz Szyszka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
0
(0,00%)
Okręg 10
Celejów od Nr 1 do Nr 68
Pokaż więcej
Ewelina Lena Kominek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
52
(50,00%)
Katarzyna Skoczek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
52
(50,00%)
Okręg 11
Celejów od Nr 69 do Nr 128
Pokaż więcej
Elżbieta Anna Tomaszewska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
28
(52,83%)
Teresa Pasek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
25
(47,17%)
Okręg 12
Adam Dariusz Bieniek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
125
(61,58%)
Sławomir Andrzej Jędrak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
78
(38,42%)
Okręg 13
Katarzyna Beata Śmigielska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
40
(26,49%)
Dariusz Ryszard Guzek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
111
(73,51%)
Okręg 14
Rąblów, Grabówki
Pokaż więcej
Marcin Turek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
0
(0,00%)
Okręg 15
Grzegorz Piskorek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
28
(36,84%)
Paulina Marczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
48
(63,16%)