Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Błeszno.
Pokaż więcej
Agnieszka Angelika Aderek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 2
Sołectwo Branica.
Pokaż więcej
Roman Napiórkowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 3
Sołectwo Bukówno.
Pokaż więcej
Jan Władysław Gajda
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
49
(31,41%)
Jarosław Andrzej Sokołowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
107
(68,59%)
Okręg 4
Sołectwa: Czarnocin, Śliwiny.
Pokaż więcej
Jan Małek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
0
(0,00%)
Okręg 5
Sołectwa: Grotki, Kozłów.
Pokaż więcej
Andrzej Popiel
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
58
(39,19%)
Paweł Grela
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
90
(60,81%)
Okręg 6
Sołectwo Kadłubska Wola.
Pokaż więcej
Agata Ewa Smolaga
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 7
Sołectwo Młodynie Dolne.
Pokaż więcej
Bernadeta Agnieszka Cupryak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
0
(0,00%)
Okręg 8
Sołectwo Młodynie Górne.
Pokaż więcej
Karol Tomasz Rdzanek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
48
(39,67%)
Artur Michał Szyderski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
73
(60,33%)
Okręg 9
Sołectwo Ocieść.
Pokaż więcej
Jarosław Tomasz Strzałkowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 10
Sołectwa: Podlesie, Żydy.
Pokaż więcej
Henryk Mirosław Lubecki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
34
(34,69%)
Mariusz Zygmunt Wójcicki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
64
(65,31%)
Okręg 11
Sołectwo Radzanów.
Pokaż więcej
Wojciech Paweł Syta
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
46
(26,14%)
Rafał Wojciech Dawiczewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
77
(43,75%)
Wojciech Piątkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI.WBR
53
(30,11%)
Okręg 12
Sołectwo Ratoszyn.
Pokaż więcej
Paulina Sęk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
36
(40,00%)
Konrad Petrzak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZA MAŁA OJCZYZNA"
54
(60,00%)
Okręg 13
Sołectwo Rogolin.
Pokaż więcej
Grzegorz Kocun
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
84
(49,70%)
Paweł Jerzy Bogacz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI.WBR
85
(50,30%)
Okręg 14
Sołectwo Smardzew.
Pokaż więcej
Barbara Ewa Pankowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
68
(68,00%)
Wiesław Antoni Kołtunowicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
32
(32,00%)
Okręg 15
Sołectwo Zacharzów
Pokaż więcej
Grzegorz Aderek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)