Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwa: Mokrsko Dolne, Mokrsko Górne, Wólka Kawęcka
Pokaż więcej
Daniel Sęk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ CHAJA-ROZWOJOWA GMINA
76
(25,76%)
Jan Tadeusz Szczerba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA OSOWSKIEGO-PRZYJAZNA GMINA
90
(30,51%)
Kazimierz Józef Bawoł
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ
129
(43,73%)
Okręg 2
Sołectwa: Nowe Kotlice, Stare Kotlice
Pokaż więcej
Ireneusz Pawlik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ CHAJA-ROZWOJOWA GMINA
88
(32,47%)
Ryszard Jan Dębiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA OSOWSKIEGO-PRZYJAZNA GMINA
90
(33,21%)
Mateusz Karol Kuś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ
93
(34,32%)
Okręg 3
Sołectwa: Chomentów, Niziny
Pokaż więcej
Beata Kazimiera Syncerz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ CHAJA-ROZWOJOWA GMINA
110
(48,25%)
Paulina Agnieszka Chwastek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA OSOWSKIEGO-PRZYJAZNA GMINA
109
(47,81%)
Adam Stefan Krajkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
9
(3,95%)
Okręg 4
Sołectwo: Staniowice
Pokaż więcej
Paweł Waldemar Sęk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ CHAJA-ROZWOJOWA GMINA
85
(36,80%)
Sławomir Józef Przygodzki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA OSOWSKIEGO-PRZYJAZNA GMINA
48
(20,78%)
Anna Gabryś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ
98
(42,42%)
Okręg 5
Sołectwa: Bizoręda, Choiny, Szczepanów, Żerniki
Pokaż więcej
Wiktor Strojek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ CHAJA-ROZWOJOWA GMINA
101
(34,59%)
Michał Chaja
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA OSOWSKIEGO-PRZYJAZNA GMINA
67
(22,95%)
Joanna Wioletta Łazarska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ
42
(14,38%)
Jacenty Socha
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
82
(28,08%)
Okręg 6
Sołectwa: Brzegi , Brzeźno
Pokaż więcej
Stanisław Szlembarski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ CHAJA-ROZWOJOWA GMINA
184
(50,41%)
Grażyna Genowefa Kielin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA OSOWSKIEGO-PRZYJAZNA GMINA
81
(22,19%)
Krzysztof Kornecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ
60
(16,44%)
Grzegorz Kazimierz Chaj
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
40
(10,96%)
Okręg 7
Sołectwo: Osowa
Pokaż więcej
Mirosław Tarach
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ CHAJA-ROZWOJOWA GMINA
24
(8,25%)
Jan Paweł Gajda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA OSOWSKIEGO-PRZYJAZNA GMINA
80
(27,49%)
Paweł Dziopa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ
105
(36,08%)
Wiesława Chudzik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
82
(28,18%)
Okręg 8
Sołectwo: Miąsowa
Pokaż więcej
Paweł Dudek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ CHAJA-ROZWOJOWA GMINA
87
(29,90%)
Alina Maria Grabalska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA OSOWSKIEGO-PRZYJAZNA GMINA
40
(13,75%)
Marek Zbigniew Cymba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ
138
(47,42%)
Krzysztof Władysław Cichoń
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
26
(8,93%)
Okręg 9
Sołectwo: Mzurowa
Pokaż więcej
Urszula Ewa Dominowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ CHAJA-ROZWOJOWA GMINA
83
(33,60%)
Janusz Józef Łachwa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA OSOWSKIEGO-PRZYJAZNA GMINA
60
(24,29%)
Eugeniusz Augustyn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ
95
(38,46%)
Waldemar Julian Jagodziński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
9
(3,64%)
Okręg 10
Sołectwo: Sokołów Dolny
Pokaż więcej
Ewelina Katarzyna Kwas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ CHAJA-ROZWOJOWA GMINA
48
(18,05%)
Halina Kuchta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA OSOWSKIEGO-PRZYJAZNA GMINA
136
(51,13%)
Jerzy Józef Pieczyrak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ
41
(15,41%)
Marian Tomasz Ciuła
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
41
(15,41%)
Okręg 11
Sołectwa: Sokołów Górny, Wierzbica
Pokaż więcej
Józef Jan Pyjas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ CHAJA-ROZWOJOWA GMINA
190
(66,67%)
Sebastian Łukasz Matuszczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA OSOWSKIEGO-PRZYJAZNA GMINA
95
(33,33%)
Okręg 12
część Sołectwa Sobków, ulice: 11 listopada, Kielecka (nieparzyste), Polna, Sadowa, Sportowa, Spółdzielcza, Stanisława Sobka, Źródłowa
Pokaż więcej
Danuta Barbara Wójcicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ CHAJA-ROZWOJOWA GMINA
101
(34,01%)
Barbara Agnieszka Skomra
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA OSOWSKIEGO-PRZYJAZNA GMINA
51
(17,17%)
Krzysztof Stanisław Karoń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KARONIA
22
(7,41%)
Zdzisław Pańtak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ
68
(22,90%)
Zofia Poczęta
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
55
(18,52%)
Okręg 13
część Sołectwa Sobków, ulice: Boczna, Długa, Kielecka (parzyste), Krótka, Krzywa, Leśna, Łąkowa, Piaskowa, Plac Wolności, Południowa, Rzeczna, Spacerowa, Targowa
Pokaż więcej
Arkadiusz Adam Klepacki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ CHAJA-ROZWOJOWA GMINA
38
(14,50%)
Kamila Anna Tkacz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA OSOWSKIEGO-PRZYJAZNA GMINA
130
(49,62%)
Jerzy Majchrzyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ
94
(35,88%)
Okręg 14
Sołectwa: Jawór, Lipa, Karsy
Pokaż więcej
Krzysztof Grzegorz Hanszke
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ CHAJA-ROZWOJOWA GMINA
89
(31,01%)
Mirosław Józef Stefaniec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA OSOWSKIEGO-PRZYJAZNA GMINA
55
(19,16%)
Łukasz Paweł Petera
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KARONIA
61
(21,25%)
Krzysztof Mirosław Stefaniec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ
28
(9,76%)
Rafał Sęk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
54
(18,82%)
Okręg 15
Sołectwo: Korytnica
Pokaż więcej
Paweł Piorun
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ CHAJA-ROZWOJOWA GMINA
224
(52,46%)
Zbigniew Kukuryk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ
203
(47,54%)