Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Ulice: 1 Maja od nr 12 do końca parzyste, 3 Maja, Akademicka, Aleja Jana Pawła II, Bohaterów Westerplatte, Bonara, Brzegowa, Cegielniana, Chłodnicza, Cicha, Cmentarna od nr 1 do nr 47 nieparzyste i od nr 2 do nr 50 parzyste, Daszyńskiego, Diamentowa, Fabryczna, Głowackiego od nr 1 do nr 25 nieparzyste i od 2 do nr 16 parzyste, Grottgera, Kosynierów Racławickich, Kościuszki numery parzyste i od nr 19 do końca nieparzyste, Krasińskiego, Księdza Popiełuszki, Ludowa, Łąkowa, Malinowa, Metalowców, Mościckiego, Nowa, Osiedlowa, Paderewskiego, Piłsudskiego, Plac Gryfitów, Pułaskiego, Puszkina, Ratuszowa, Rejtana, Rzeczna, Rzeszowska od nr 9 do nr 55A nieparzyste, Sandomierska od nr 49 do końca nieparzyste, Saperów, Sikorskiego, Słoneczna, Sobocińskiego, Sportowa, Sucharskiego, Szkolna, Świętej Jadwigi, Świętosława, Wierzbowa, Wiśniowa, Witosa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA ZIEMI DĘBICKIEJ
-
2
Sławomir Stanisław Słyś
100
(2,37%)
-
4
Michał Filip Wiktor
62
(1,47%)
-
1
Marta Urszula Czekaj
246
(5,83%)
-
3
Agnieszka Elżbieta Jakubowska-Cetnar
53
(1,26%)
-
7
Mariusz Jan Trojan
162
(3,84%)
-
6
Alicja Stasiowska-Piwowar
17
(0,40%)
-
5
Zbigniew Stanisław Żabicki
42
(0,99%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POMYSŁ NA DĘBICĘ ORAZ NA POWIAT DĘBICKI
-
2
Krzysztof Jacek Kędzior
62
(1,47%)
-
3
Łukasz Jan Grabowy
40
(0,95%)
-
4
Alicja Urszula Skrzypek
14
(0,33%)
-
1
Arkadiusz Maksymilian Burnat
53
(1,26%)
-
5
Monika Małgorzata Kamińska
18
(0,43%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SZEWCZYKA
-
2
Piotr Andrzej Drobot
314
(7,44%)
-
1
Kazimierz Wincenty Sak
347
(8,22%)
-
3
Jan Stanisław Kabaj
25
(0,59%)
-
4
Ewa Agata Czech
122
(2,89%)
-
5
Aneta Barbara Wojtys-Bandura
41
(0,97%)
-
7
Rafał Jędrzejczyk
92
(2,18%)
-
6
Renata Kukułka
91
(2,16%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA OBYWATELSKA ZIEMI DĘBICKIEJ
-
2
Halina Lidia Cholewa
94
(2,23%)
-
1
Leszek Marek Żyłka
334
(7,91%)
-
4
Zdzisław Worek
112
(2,65%)
-
3
Roman Wiesław Roztoczyński
92
(2,18%)
-
5
Małgorzata Katarzyna Szymaszek
42
(0,99%)
-
6
Kazimierz Władysław Franczyk
7
(0,17%)
-
7
Katarzyna Grabowiec
55
(1,30%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Anna Marzena Grab
239
(5,66%)
-
4
Jerzy Zbigniew Polniaszek
347
(8,22%)
-
2
Zenon Adam Trojan
300
(7,11%)
-
1
Józef Jan Sieradzki
466
(11,04%)
-
5
Małgorzata Barbara Groch-Kipa
77
(1,82%)
-
6
Rafał Damian Więcek
93
(2,20%)
-
7
Joanna Maria Rżany
63
(1,49%)
Okręg 2
Ulice: Bojanowskiego, Cmentarna od nr 52 do końca parzyste i od nr 49 do końca nieparzyste, Czarnieckiego, Drogowców, Głowackiego od nr 27 do końca nieparzyste i od nr 18 do końca parzyste, Jana III Sobieskiego, Kochanowskiego, Kolejowa, Kościuszki od nr 1 do nr 17 nieparzyste, Krótka, Księdza Konarskiego, Księdza Nosala, Lipowa, Ogrodowa, Piekarska, Plac Solidarności, Plac Sybiraków, Poddęby numery nieparzyste, Profesora Gawrysia, Przemysłowa, Reja, Robotnicza, Rydla, Rynek, Rzeszowska od nr 2 do nr 78 parzyste i od nr 1 do nr 7 oraz od nr 57 do końca nieparzyste, Sandomierska numery parzyste i od nr 1 do nr 47 nieparzyste, Sienkiewicza, Składowa, Skłodowskiej, Słowackiego, Spółdzielcza, Stefana Batorego, Strażacka, Strumskiego, Św. Brata Alberta, Targowa, Transportowców, Tuwima, Wielopolska od nr 1 do nr 40, Wyrobka, Wyspiańskiego, Żeromskiego, Żuławskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA ZIEMI DĘBICKIEJ
-
5
Tomasz Kokoszka
25
(0,53%)
-
1
Dorota Teresa Pietracha
126
(2,65%)
-
3
Dawid Maksymilian Pikor
50
(1,05%)
-
2
Andrzej Teodor Nylec
171
(3,59%)
-
4
Izabela Patrycja Mietła
40
(0,84%)
-
6
Iwona Agata Falarz-Górska
60
(1,26%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POMYSŁ NA DĘBICĘ ORAZ NA POWIAT DĘBICKI
-
5
Wirginia Maria Duda
17
(0,36%)
-
4
Waldemar Jacek Tabasz
16
(0,34%)
-
1
Stanisław Kuliś
93
(1,95%)
-
2
Katarzyna Anna Przydzielska
59
(1,24%)
-
3
Adam Dariusz Jasek
61
(1,28%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SZEWCZYKA
-
1
Joanna Janina Ożóg
589
(12,38%)
-
2
Kinga Monika Zielińska-Madej
122
(2,56%)
-
5
Piotr Andrzej Krysiak
74
(1,56%)
-
3
Marcin Benedykt Magiera
123
(2,59%)
-
6
Agnieszka Maria Malinowska
68
(1,43%)
-
4
Bogdan Tadeusz Saletnik
144
(3,03%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA OBYWATELSKA ZIEMI DĘBICKIEJ
-
1
Piotr Grzegorz Michoń
468
(9,84%)
-
2
Andrzej Józef Niedbał
73
(1,53%)
-
3
Urszula Grych-Bochyńska
85
(1,79%)
-
5
Natalia Maria Grabowiec
23
(0,48%)
-
4
Marcin Wojciech Wójcik
19
(0,40%)
-
7
Marcin Piotr Mryczko
49
(1,03%)
-
6
Barbara Marzanna Czerwińska
30
(0,63%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Anna Maria Witkoś-Janczura
61
(1,28%)
-
1
Mateusz Marek Kutrzeba
1 432
(30,10%)
-
2
Iwona Monika Przydzielska
182
(3,83%)
-
3
Sławomir Eugeniusz Gleń
258
(5,42%)
-
4
Anna Kuzyk
120
(2,52%)
-
5
Piotr Marek Wójciak
56
(1,18%)
-
7
Małgorzata Ostrowska
64
(1,35%)
Okręg 3
Ulice: 1 Maja od nr 2 do nr 10 parzyste, Akacjowa, Aleja Włodzimierza Skarbka-Borowskiego, Bławatowa, Brzozowa, Chopina, Cisowa, Cwena, Fredry, Garncarska, Gawrzyłowska od nr 1 do nr 69, Jabłonowskich, Jaśminowa, Kawęczyńska od nr 1 do nr 63 nieparzyste i od nr 2 do nr 142K parzyste, Klonowa, Konopnickiej, Krakowska od nr 2 do nr 92A parzyste i od nr 1 do nr 73 nieparzyste, Krasickiego, Kraszewskiego, Księdza Kołłątaja, Leśna, Ligęzów, Lisa, Lwowska od nr 29 do nr 56, Łysogórska, Młynarska, Olszynowa, Orzeszkowej, Osiedle Matejki, Pana Tadeusza, Parkowa, Partyzantów, Piaski, Poddęby numery parzyste, Polna od nr 1 do nr 31 nieparzyste i od nr 2 do nr 50C parzyste, Południowa, Powstania Styczniowego, Prusa, Raczyńskich, Reymonta, Rodziny Koehlich, Rzemieślnicza, Staszica, Stwosza, Szkotnia, Traugutta, Wielopolska od nr 41 do nr 71 nieparzyste i od nr 42 do nr 144 parzyste, Wiktora, Zacisze, Zielona od nr 1 do nr 39, Żołędziowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA ZIEMI DĘBICKIEJ
-
5
Mariusz Antoni Szyszka
165
(3,22%)
-
8
Damian Stanisław Ziajor
16
(0,31%)
-
6
Stanisław Andrzej Rozalski
10
(0,20%)
-
3
Dorota Małgorzata Kubik
10
(0,20%)
-
4
Grażyna Zofia Nalepa
33
(0,64%)
-
7
Ewa Małgorzata Godzisz
16
(0,31%)
-
2
Ryszard Pękala
147
(2,87%)
-
1
Paweł Ochab
178
(3,48%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POMYSŁ NA DĘBICĘ ORAZ NA POWIAT DĘBICKI
-
5
Kinga Maria Jasek
21
(0,41%)
-
4
Przemysław Marek Świstak
37
(0,72%)
-
2
Dawid Daniel Kulig
101
(1,97%)
-
1
Marcin Mateusz Batora
197
(3,85%)
-
3
Patrycja Dominika Kasprzyk
50
(0,98%)
-
6
Julita Kolbusz
17
(0,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SZEWCZYKA
-
1
Mariusz Krzysztof Szewczyk
721
(14,08%)
-
7
Grażyna Marta Krok-Mondrzejewska
65
(1,27%)
-
3
Monika Jadwiga Garduła
129
(2,52%)
-
6
Kamil Rafał Kurcz
25
(0,49%)
-
2
Jerzy Józef Kula
140
(2,73%)
-
8
Marcin Wojciech Łączak
113
(2,21%)
-
4
Grzegorz Marek Maksimczuk
32
(0,62%)
-
5
Jolanta Morawczyńska
92
(1,80%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA OBYWATELSKA ZIEMI DĘBICKIEJ
-
3
Alina Elżbieta Rzewuska
294
(5,74%)
-
2
Jerzy Zbigniew Godzisz
143
(2,79%)
-
4
Jacek Stefan Trojanowski
17
(0,33%)
-
7
Stanisław Jan Grądzki
60
(1,17%)
-
6
Bożena Halina Gawryś
15
(0,29%)
-
8
Dorota Monika Rustyn-Ługowska
12
(0,23%)
-
5
Władysław Mądro
63
(1,23%)
-
1
Adam Krzysztof Rogowski
370
(7,22%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Andrzej Bal
680
(13,28%)
-
2
Mateusz Marek Cebula
422
(8,24%)
-
3
Ludmiła Teresa Stelmach-Kołodziej
238
(4,65%)
-
6
Anna Barbara Biestek
71
(1,39%)
-
4
Aneta Maria Sękowska
49
(0,96%)
-
5
Paweł Kędzior
173
(3,38%)
-
7
Józef Stanisław Stec
43
(0,84%)
-
8
Mateusz Jakub Kamiński
157
(3,07%)
Okręg 4
Ulice: 1 Maja numery nieparzyste, 23 Sierpnia, Armii Krajowej, Astronautów, Banka, Batalionów Chłopskich, Błękitna, Braterstwa Broni, Budzisz, Czwartaków, Energetyczna, Gajowa, Gawrzyłowska od nr 70 do końca, Generała Andersa, Generała Grota-Roweckiego, Generała Hallera, Głaszczki, Górzysta, Graniczna, Grunwaldzka, Gumniska, Henryka Łasaka, Huberta Wagnera, Jasna, Jastrzębia, Jesienna, Kawęczyńska od nr 144 do końca parzyste i od nr 65 do końca nieparzyste, Komandosów, Kombatantów, Kopernika, Korczaka, Krakowska od nr 79 do końca nieparzyste i od nr 94 do końca parzyste, Króla Bolesława Chrobrego, Króla Władysława Jagiełły, Króla Zygmunta Starego, Królewska, Krucza, Kukułcza, Kwiatkowskiego, Kwiatów Polskich, Legionów Polskich, Letnia, Lutaka, Lwowska od nr 1 do nr 28 i od nr 57 do końca, Łukasiewicza, Majora Lazarowicza, Marszałka, Mickiewicza, Młodości, Ofiar Katynia, Orla, Pawia, Piękna, Pogodna, Pokoju, Polna od nr 52 do końca parzyste i od nr 33 do końca nieparzyste, Powstańców Warszawy, Północna, Promienna, Przepiórcza, Pułkownika Łukasza Cieplińskiego, Radosna, Rajska, Rodziny Balków, Rolnicza, Rondo, Ruchu Oporu, Rzeszowska od nr 80 do końca parzyste, Skowronków, Sokola, Spacerowa, Spokojna, Starzyńskiego, Stroma, Szaley Groele, Szarych Szeregów, Tetmajera, Towarnickiego, Tysiąclecia, Walecznych, Wesoła, Widok, Wiejska, Wielopolska od nr nr 73 do końca nieparzyste i od nr 146 do końca parzyste, Wilgi, Wilhelma Macha, Wiosenna, Wojska Polskiego, Wolności, Wróbla, Wybickiego, Zdrojowa, Zielona od nr 40 do końca, Zimowa, Żwirki i Wigury
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA ZIEMI DĘBICKIEJ
-
5
Michał Władysław Smoła
56
(1,27%)
-
4
Krystyna Maśnica
30
(0,68%)
-
3
Tadeusz Stefan Stolarski
73
(1,66%)
-
1
Jan Kasowicz
155
(3,53%)
-
2
Marta Ewa Fortuna
68
(1,55%)
-
6
Beata Zofia Śliwa
85
(1,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POMYSŁ NA DĘBICĘ ORAZ NA POWIAT DĘBICKI
-
3
Marcin Tomasz Kamiński
32
(0,73%)
-
2
Augustyn Krzysztof Kolbusz
39
(0,89%)
-
5
Krystyna Gorczyca
23
(0,52%)
-
4
Barbara Krystyna Kurzeja
12
(0,27%)
-
1
Witold Wojciech Kozek
88
(2,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SZEWCZYKA
-
1
Szczepan Marian Mroczek
337
(7,67%)
-
2
Grzegorz Stanisław Sypel
263
(5,99%)
-
6
Jerzy Andrzej Marszałek
71
(1,62%)
-
4
Piotr Marcin Stalmach
109
(2,48%)
-
5
Grażyna Tomaszewska
246
(5,60%)
-
3
Renata Janina Barszcz
267
(6,08%)
-
7
Bogusława Maria Rydzewska
172
(3,92%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA OBYWATELSKA ZIEMI DĘBICKIEJ
-
3
Maria Jadwiga Fidzińska
101
(2,30%)
-
4
Bogusław Kozioł
16
(0,36%)
-
6
Tomasz Królikowski
38
(0,87%)
-
7
Katarzyna Agnieszka Sztorc
26
(0,59%)
-
5
Teresa Barnaś
34
(0,77%)
-
2
Marek Wójcik
56
(1,27%)
-
1
Stanisław Marcin Oleksy
237
(5,39%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Paweł Łukasz Hayn
510
(11,61%)
-
1
Katarzyna Rostowska-Machnik
474
(10,79%)
-
3
Stanisław Ciszek
368
(8,38%)
-
4
Katarzyna Anna Bielawska-Michalik
72
(1,64%)
-
6
Ewelina Agnieszka Kudroń
48
(1,09%)
-
5
Andrzej Ludwik Hochołowski
117
(2,66%)
-
7
Bogusław Ryszard Pater
170
(3,87%)