Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Dwórzno, Sołtysowizna, Paprocina, Krasnołąka
Pokaż więcej
Jadwiga Szewczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY OLSZEWSKIEJ-ŚWITAJ
92
(53,18%)
Wojciech Władysław Lipkiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
81
(46,82%)
Okręg 2
Wokiele, Kumkiejmy, Dulsin, Sigajny, Stabławki
Pokaż więcej
Jolanta Pich
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY OLSZEWSKIEJ-ŚWITAJ
39
(26,17%)
Agnieszka Baran
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
110
(73,83%)
Okręg 3
Czyprki, Gałajny, Nowa Wieś Iławecka, Toprzyny, Wojmiany, Żywkowo, Grądzik
Pokaż więcej
Zbigniew Michał Szymański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY OLSZEWSKIEJ-ŚWITAJ
160
(64,00%)
Janusz Adam Figzał
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
90
(36,00%)
Okręg 4
Piasek, Nowa Karczma, Bądle, Piasty Wielkie
Pokaż więcej
Renata Marzena Burdziak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY OLSZEWSKIEJ-ŚWITAJ
144
(70,94%)
Krzysztof Minota
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
59
(29,06%)
Okręg 5
Deksyty, Weskajmy, Wiewiórki, Woryny
Pokaż więcej
Lucyna Dorota Kowalewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY OLSZEWSKIEJ-ŚWITAJ
127
(66,84%)
Elżbieta Szostak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
63
(33,16%)
Okręg 6
Kamińsk, ulice: Oficerska, Pocztowa
Pokaż więcej
Piotr Ilczyszyn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY OLSZEWSKIEJ-ŚWITAJ
87
(58,39%)
Grażyna Danuta Paszkowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
62
(41,61%)
Okręg 7
Kamińsk, ulice: Podleśna, Topolowa, Obrońców Westerplatte
Pokaż więcej
Tadeusz Biliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY OLSZEWSKIEJ-ŚWITAJ
181
(76,37%)
Piotr Szarłowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
56
(23,63%)
Okręg 8
Dęby, Pareżki, Orsy, Paustry, Dzikowo Iławeckie, Sędziwojewo
Pokaż więcej
Danuta Szawara
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY OLSZEWSKIEJ-ŚWITAJ
114
(66,28%)
Nikoletta Bobek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
58
(33,72%)
Okręg 9
Dobrzynka, Grotowo, Skarbiec, Zięby, Reszkowo, Stega Mała
Pokaż więcej
Dariusz Fil
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY OLSZEWSKIEJ-ŚWITAJ
112
(62,57%)
Paweł Kazimierz Szpak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
67
(37,43%)
Okręg 10
Bukowiec, Wągniki, Wągródka, Worławki
Pokaż więcej
Dariusz Mucha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY OLSZEWSKIEJ-ŚWITAJ
108
(46,35%)
Anna Zaczek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
125
(53,65%)
Okręg 11
Augamy, Kiwajny, Galiny, Robity, Sągnity, Gniewkowo, Wormie, Worszyny, Lipniki
Pokaż więcej
Iwona Janina Biernacka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY OLSZEWSKIEJ-ŚWITAJ
120
(58,54%)
Magdalena Piróg
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
85
(41,46%)
Okręg 12
Danuta Michalak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY OLSZEWSKIEJ-ŚWITAJ
75
(28,52%)
Stanisław Ryszard Baran
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
61
(23,19%)
Krystyna Wiesława Sienkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNEJ GOSPODYNI WIEJSKIEJ
77
(29,28%)
Jan Natanek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
50
(19,01%)
Okręg 13
Bądze, Kanie Iławeckie, Piaseczno, Powiersze, Zielenica, Gruszyny
Pokaż więcej
Jolanta Małgorzata Widlak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY OLSZEWSKIEJ-ŚWITAJ
78
(60,47%)
Tomasz Dudkiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
51
(39,53%)
Okręg 14
Glądy, Żołędnik, Janikowo
Pokaż więcej
Kazimierz Ciechanowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY OLSZEWSKIEJ-ŚWITAJ
41
(30,15%)
Irena Szydłowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
13
(9,56%)
Regina Baryszewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REGINY BARYSZEWSKIEJ
82
(60,29%)
Okręg 15
Pieszkowo, Pudlikajmy, Lisiak, Nerwiki
Pokaż więcej
Maria Nowińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY OLSZEWSKIEJ-ŚWITAJ
79
(39,90%)
Łukasz Tobiasz Pencarski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
58
(29,29%)
Magdalena Bińkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENY BIŃKOWSKIEJ
61
(30,81%)