Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo: Broników Wieś: Broników Sołectwo: Kochlew Wieś: Kochlew
Pokaż więcej
Marek Kazimierz Leszczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
66
(78,57%)
Sylwia Halina Sołuba
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
18
(21,43%)
Okręg 2
Sołectwo: Krzeczów Wieś: Krzeczów
Pokaż więcej
Ryszard Józef Dziadak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 3
Sołectwo: Kraszkowice Część wsi Kraszkowice, ulice: Leśna, Lipowa, Łąkowa, Mokra, Ogrodowa, Spacerowa, Szkolna, Wieluńska, Żabia
Pokaż więcej
Barbara Puczkowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
151
(68,02%)
Martin Krzysztof Przymuszała
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
71
(31,98%)
Okręg 4
Sołectwo: Kraszkowice Część wsi Kraszkowice ulice: Cicha, Cmentarna, Głęboka, Kasztanowa, Kościelna, Krótka, Piaskowa, Polna, Południowa, Poprzeczna, Słoneczna, Sportowa, Szeroka
Pokaż więcej
Barbara Renata Żołędziewska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
129
(74,57%)
Marek Karol Kaletka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
44
(25,43%)
Okręg 5
Sołectwo: Wierzchlas A Część wsi Wierzchlas, ulice: Czereśniowa, Okrężna, Południowa, Wieluńska
Pokaż więcej
Edward Kazimierz Kukuła
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
115
(47,72%)
Jan Witold Księżuk
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
63
(26,14%)
Bartłomiej Jacek Mistygacz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
63
(26,14%)
Okręg 6
Sołectwo: Wierzchlas A Część wsi Wierzchlas, ulice: Częstochowska, Dojazdowa, Leśna, Słoneczna, Wiśniowa
Pokaż więcej
Bronisław Ireneusz Światły
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
106
(61,27%)
Sylwia Marianna Wrzała
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
67
(38,73%)
Okręg 7
Sołectwo: Wierzchlas B Część wsi Wierzchlas, ulice: Głęboka, Krótka, Łąkowa, Olewińska, Piechowska, Skotnicka, Spokojna, Akacjowa
Pokaż więcej
Karol Sylwester Sakowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
92
(50,00%)
Magdalena Leokadia Wolna
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
40
(21,74%)
Aneta Stępień
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
52
(28,26%)
Okręg 8
Sołectwo: Wierzchlas B Część wsi Wierzchlas, ulice: Ogrodowa, Polna, Poprzeczna, Sportowa, Szkolna, Zielona
Pokaż więcej
Jacek Szczepan Młynarczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
113
(64,94%)
Adam Eugeniusz Paruszewski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
22
(12,64%)
Anna Barbara Podyma
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
39
(22,41%)
Okręg 9
Sołectwo: Jajczaki Wieś: Jajczaki Sołectwo: Przycłapy Wieś: Przycłapy
Pokaż więcej
Bogdan Janusz Klonowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
83
(74,77%)
Marta Ferdynus
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
28
(25,23%)
Okręg 10
Sołectwo: Łaszew Wieś: Łaszew Sołectwo: Strugi Wieś: Strugi
Pokaż więcej
Anna Olejnik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 11
Sołectwo: Łaszew Rządowy Wieś: Łaszew Rządowy
Pokaż więcej
Marcin Dariusz Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
116
(73,89%)
Michał Krzysztof Piszczałka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
41
(26,11%)
Okręg 12
Sołectwo: Mierzyce Wieś Mierzyce, numery od 1 do 100
Pokaż więcej
Agata Maria Stępińska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
148
(72,55%)
Małgorzata Teresa Nowak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
56
(27,45%)
Okręg 13
Sołectwo: Mierzyce Wieś Mierzyce, numery od 101 do końca wsi
Pokaż więcej
Maria Anna Smolarek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 14
Sołectwo: Toporów Wieś: Toporów
Pokaż więcej
Justyna Jarząb
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
151
(68,33%)
Jerzy Paweł Kamieniak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
70
(31,67%)
Okręg 15
Sołectwo: Kamion Wieś: Kamion Sołectwo: Przywóz Wsie: Przywóz, Ogroble
Pokaż więcej
Jan Tronina
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
114
(54,81%)
Wojciech Damian Nowak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
94
(45,19%)