Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Warnice-Przysiółek
Pokaż więcej
Ryszard Stanisław Staszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNY SAMORZĄD BEZPARTYJNY
79
(73,15%)
Kamila Masłowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA WUDARCZYKA
8
(7,41%)
Agnieszka Stanisława Marek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
21
(19,44%)
Okręg 2
część Sołectwa Warnice obejmująca nieruchomości oznaczone numerami porządkowymi (43/1 - 48/2, 58 - 60L)
Pokaż więcej
Bożena Ewa Molińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNY SAMORZĄD BEZPARTYJNY
25
(21,19%)
Michał Kusy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALINY WERSTAK
59
(50,00%)
Andrzej Wiesław Drabczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA WUDARCZYKA
34
(28,81%)
Okręg 3
część Sołectwa Warnice obejmująca nieruchomości oznaczone numerami porządkowymi 1/1 - 42B, 49 - 57B, 73 - 108B, ul. Leszczynowa, ul Polna
Pokaż więcej
Anna Katarzyna Bauza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALINY WERSTAK
49
(28,32%)
Maciej Banicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZANSA MŁODZIEŻY GMINY WARNICE
64
(36,99%)
Teresa Suliga
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
60
(34,68%)
Okręg 4
Sołectwo Dębica
Pokaż więcej
Patryk Tadeusz Kwapisz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALINY WERSTAK
16
(25,81%)
Agnieszka Monika Grzegorzewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA WUDARCZYKA
18
(29,03%)
Iwona Pakuła
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
28
(45,16%)
Okręg 5
część Sołectwa Barnim obejmująca nieruchomości oznaczone numerami porządkowymi 1 - 16B, 24, 24A, od 26 do 28B
Pokaż więcej
Marek Brodowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNY SAMORZĄD BEZPARTYJNY
28
(59,57%)
Teresa Orsztynowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALINY WERSTAK
8
(17,02%)
Witold Swat
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
11
(23,40%)
Okręg 6
część Sołectwa Barnim obejmująca nieruchomości oznaczone numerami porządkowymi 17 - 23A, 25ABC
Pokaż więcej
Katarzyna Bolesta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNY SAMORZĄD BEZPARTYJNY
19
(20,65%)
Maria Teresa Malkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALINY WERSTAK
22
(23,91%)
Paulina Barbara Stępień
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA WUDARCZYKA
51
(55,43%)
Okręg 7
Część Sołectwa Barnim obejmująca nieruchomości oznaczone numerami porządkowymi 29 do 52
Pokaż więcej
Iwona Tkaczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALINY WERSTAK
21
(33,33%)
Natalia Siatkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA WUDARCZYKA
42
(66,67%)
Okręg 8
Sołectwo Wójcin
Pokaż więcej
Bogdan Skoczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNY SAMORZĄD BEZPARTYJNY
31
(36,05%)
Katarzyna Janczarska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALINY WERSTAK
39
(45,35%)
Magdalena Katarzyna Jończyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
16
(18,60%)
Okręg 9
Sołectwo Reńsko
Pokaż więcej
Edward Owczarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALINY WERSTAK
74
(69,16%)
Zbigniew Głowacki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA WUDARCZYKA
10
(9,35%)
Magdalena Lechnata
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
23
(21,50%)
Okręg 10
Sołectwo Obryta
Pokaż więcej
Szymon Dobiszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNY SAMORZĄD BEZPARTYJNY
35
(31,82%)
Marian Adam Świtała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZANSA MŁODZIEŻY GMINY WARNICE
36
(32,73%)
Marzena Ruchlicka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
39
(35,45%)
Okręg 11
Sołectwo Kłęby i sołectwo Nowy Przylep
Pokaż więcej
Zygmunt Kijowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNY SAMORZĄD BEZPARTYJNY
67
(44,37%)
Piotr Piwoni
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA WUDARCZYKA
84
(55,63%)
Okręg 12
Sołectwo Stary Przylep, osada Janowo
Pokaż więcej
Anna Żyłka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNY SAMORZĄD BEZPARTYJNY
36
(27,07%)
Czesław Mariusz Botkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALINY WERSTAK
34
(25,56%)
Paweł Piwoni
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA WUDARCZYKA
55
(41,35%)
Wiesława Władysława Lorenc
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
8
(6,02%)
Okręg 13
Sołectwo Cieszysław i sołectwo Zaborsko
Pokaż więcej
Sławomir Kazimierz Śpiewak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNY SAMORZĄD BEZPARTYJNY
24
(25,26%)
Kamil Wochner
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALINY WERSTAK
25
(26,32%)
Jan Derbin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA WUDARCZYKA
12
(12,63%)
Urszula Sroka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
34
(35,79%)
Okręg 14
część Sołectwa Wierzbno obejmująca ul. Główną
Pokaż więcej
Grzegorz Pieńkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNY SAMORZĄD BEZPARTYJNY
24
(28,92%)
Zenon Paweł Baryła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA WUDARCZYKA
59
(71,08%)
Okręg 15
część Sołectwa Wierzbno obejmująca ul. Jeziorną, ul. Polną oraz Sołectwo Grędziec
Pokaż więcej
Patryk Piasecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNY SAMORZĄD BEZPARTYJNY
10
(11,11%)
Edward Ryszard Markowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALINY WERSTAK
35
(38,89%)
Marta Gieroń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA WUDARCZYKA
10
(11,11%)
Małgorzata Brząkała
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
35
(38,89%)