Strzegom: Doskonalenie jakości

Redakcja
Udostępnij:
16 września br. na konferencji podsumowującej projekt Program doskonalenia Jakości usług publicznych w urzędach Dolnego Śląska i Małopolski z wykorzystaniem doświadczeń Urzędu Miasta w Dzierżoniowie , która odbyła się w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim we Wrocławiu uczestniczyli beneficjenci projektu z około 30 jednostek samorządu terytorialnego.

Nasz samorząd lokalny reprezentowali Burmistrz Strzegomia Pan Zbigniew Suchyta oraz Pani Iwona Zabawa-Budziszyn Sekretarz Gminy. Jednak na szczególną uwagę zasługuje zaangażowanie pracowników Urzędu Miejskiego w Strzegomiu w realizację projektu. Dzięki temu osiągnięto poprawę funkcjonowania urzędu .W przyszłości niewątpliwie zaowocuje to poprawą jakości usług świadczonych przez urząd.
Projekt "Program doskonalenia Jakości usług publicznych w urzędach Dolnego Śląska i Małopolski z wykorzystaniem doświadczeń Urzędu Miasta w Dzierżoniowie" był realizowany w latach 2009 - 2011 .Swoim zakresem objął zadania dotyczące poprawy standardów zarządzania urzędów marszałkowskich oraz urzędów na szczeblu powiatu i gminy w województwach Małopolski i Dolnego Śląska.
Pracownicy jednostek samorzadu terytorialnego, w tym również pracownicy Urzędu Miejskiego w Strzegomiu objęci projektem, zwiększyli swoje kompetencje w zakresie zarządzania, a część z nich uzyskała specjalistyczne kwalifikacje podnoszące ich wartość na rynku pracy. Celem projektu było osiagnięcie poprawy jakości usług świadczonych klientom poprzez rozwój potencjału pracowników i doskonalenie urzędów. Działania realizowane przez Urząd Miejski w Strzegomiu zostały przedstawione w postaci posteru przygotowanego przez pracowników urzędu, który prezentował przykład pozytywnej zmiany, jaka dokonała się w urzędzie z związku z uczestnictwem w projekcie i nosił nazwę "Doskonalenie relacji z podległymi jednostkami organizacyjnymi. " Poster, przygotowany w formie odpowiadającej wymogom Powszechnego Modelu Oceny CAF oraz Modelu Doskonałości EFQM, zaprezentowany przez Sekretarz Gminy cieszył się dużym zainteresowaniem. Gratulujemy wszystkim , którzy w przeszłości i terażniejszości pracowali nad tym projektem !

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Środki z KPO obniżą inflację - komentarz

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie