Wyniki XV Memoriał Judo im. Edwarda Brzegowego
Rocznik 1999-2000
Kat. wagowa 42 kg
1. Maksymilian Pawlica - AKS Strzegom
2. Emil Cwek – UKS Sobótka
3. Kamil Wąsowski - AKS Strzegom
4. Marek Dvorak – Trutnov
Kat. wagowa 46 kg
1. Marcin Dawid - AKS Strzegom
2. Wolkowski Jakub – Nowa Sól
3. Marek Tukaj - UKS 11
Kat. wagowa 48 kg
1. Jacqueline Pringruber – Austria
2. Angelika Matusik - WKS Śląsk
3. Aleksandra Dudziak – Nowa Sól
4. Jagoda Światkowska – WKS Śląsk
Kat. wagowa 50 kg
1. Piotr Litwin - KS Mako
2. Arkadiusz Drąg - WKS Śląsk
3. Mateusz Sikora - AKS Strzegom
Kat. wagowa 55 kg
1. Wojzek Kanik – Austria
2. Szymon Kosmowski – UKS Świdnica
3. Mateusz Gliwa – Oleszna
4. Daniel Zrąbkowski – AKS Strzegom
Kat. wagowa 57 kg
1. Patrycja Duszak - AKS Strzegom
2. Rebecca Autengruber – Austria
Kat. wagowa 60 kg
1. Dawid Raputa - WKS Śląsk
2. Andre Leo - Torgau
3. Michał Michalak - Bielik
Kat. wagowa 66 kg
1. Dominik Dominas Mietków
2. Damian Kozieł UKA Judoka
3. Norbert Bojnarowicz Oleszna
Kat. wagowa +81 kg
1. Marcin Rajca - Mietków
2. Wojciech Kordyalik - WKS Śląsk
ROCZNIK 2001 – 2002
Kat. wagowa 27 kg
1. Mirella Głowińska - KS MAKO
2. Marysia Gołębiowska - WKS Śląska
Kat. wagowa 31 kg
1. Michał Sawicki - Kożuchów
2. Tomasz Brzegowy - AKS Strzegom
3. Szymon Janaszek - UKS Judoka
Kat. wagowa 33 kg
1. Angelika Kicek - UKS Olimp
2. Hanna Fedyczkowska - AKS Strzegom
3. Monika Walczak - Kożuchów
Kat. wagowa 34 kg
1. Maciej Szota - UKS Olimp
2. Dawid Hypta - AKS Strzegom
3. Kamil Kwiatkowski - Nowa Sól
Kat. wagowa 36 kg
1. Małgorzata Wacyra - Kożuchów
2. Jannine Winkler- Austria
3. Sara Dynowska - AKS Strzegom
Kat. wagowa 37 kg
1. Peter Kudryna - Trutnov
2. Bartosz Duszak - AKS Strzegom
3. Kacper Ponikowski - WKS Śląsk
Kat. wagowa 39 kg
1. Agata Pałka - UKS Olimp
2. Natalia Wszołek - WKS Śląsk
3. Weronika Adamska - Nowa Sól
Kat. wagowa 40 kg
1. Andreas Reischl - Austria
2. Niklas Morgner - Rodewisch
3. Dawid Norenberg - Torgau
Kat. wagowa 43 kg
1. Miłosz Słowik - AKS Strzegom
2. Krystian Perchun – AKS Strzegom
3. Denni Franke - Torgau
Kat. wagowa 43 kg
1. Aleksandra Matuszek - WKS Śląsk
2. Julia Sokół - WKS Śląsk
3. Julia Bogucka - Nowa Sól
Kat . wagowa 46 kg
1. Adam Bohutinsky - Trutnov
2. Hubert Gębicki - Świdnica
Kat. wagowa 47 kg
1. Gabriela Jas - UKS Olimp
2. Sandra Baranowska - AKS Strzegom
3. Emilia Wojtyło - WKS Śląsk
Kat. wagowa 50 kg
1. Beniamin Bączek - Nowa Sól
2. Maciej Szynalski - Bielik
3. Jiri Kratky - Mielnik
4. Antoni Wojtasik - AKS Strzegom
Kat. wagowa 55 kg
1. Rafał Dutkiewicz - KS Mako
2. Arkadiusz Wawrzyński - Kożuchów
3. Marc Schwobel - Torgau
Kat. wagowa 60 kg
1. Karol Kifert - Nowa Sól
2. Ondrej Vancek - Broumov
3. Bil Samuel - Jelenia Góra
Kat. wagowa 60 kg
1. Kinga Wolszczak WKS Śląsk
2. Justyna Świniarek Nowa Sól
3. Monika Dobińska WKS Śląsk
ROCZNIK 2003-2004
Kat. wagowa 25 kg
1. Erik Vince Minya - Austria
2. Maksym Faust - KS Mako
3. Ryszard Marchlewski - WKS Śląsk
Kat. wagowa 27 kg
1. Weronika Lenkiewicz - WKS Śląsk
2. Martyna Janaszek - UKS Judoka
3. Dominika Jałowska - wroXgym
4. Nikola Niziołek - AKS Strzegom
Kat. wagowa 28 kg
1. Ignacy Maliga - WKS Śląsk
2. Kacper Bezubka - AKS Strzegom
3. Jędrzej Maliga - WKS Śląsk
Kat. wagowa 30 kg
1. Anita Pawłowska - KS MAKO
2. Monika Kopczyńska - UKS 11
3. Karolina Ciastoń - UKA Judoka
Kat. wagowa 31kg
1. Karol Boś - Nowa Sól
2. Nikolas Letzel - Broumov
3. Jan Vondracek - Melnik
Kat. wagowa 34 kg
1. Christian Pringruber - Austria
2. Wiktor Bojnarowicz - Oleszna
3. Aleksy Celiński - KS Mako
Kat. wagowa 36 kg
1. Lisa Balasz - Rodewisch
2. Kamila Michalak - UKS Olimp
3. Alina Puterko - Mietków
Kat. wagowa 37 kg
1. Radek Gotwald - Trutnov
2. Jan Lisy - Trutnov
3. Mateusz Grzejszczak - Jelenia Góra
Kat. wagowa 39 kg
1. Dorota Burdova - Melnik
2. Klaudia Jaroszczuk - Mietków
Kat . wagowa 40 kg
1. Marco Pringruber - Austria
2. Karol Bochenek - Oleszna
3. Patryk Kołb
Kat. wagowa 43 kg
1. Norbert Losiak
2. Michał Buda
3. Dominik Dłuski
4. Wojtek Mikusiński
Kat. wagowa 46 kg
1. Gracjan Poterała - AKS Strzegom
2. Tobias Chmelik - Trutnov
3. Maciej Wiciński - UKS Judoka
Kat. wagowa +50 kg
1. Szymon Markowski - UKS Olimp
2. Bartek Zdanowski - UKS Judoka
Zdjęcia z turnieju znajdziesz tutaj: Strzegom: Międzynarodowy turniej judo
Czy Biało - Czerwoni zatriumfują w stolicy?
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?