Przyznano:
Ø nagrodę indywidualną dla zawodnika w wysokości po 500 zł:
1) Mikołaj Lis - tenis ziemny - Akademia Tenisa Angelique Kerber;
2) Martin Wąsik - kick-boxing / boks - Fighter Klub Kaczmarek & Grodowski;
3) Krystian Pniewski - tenis ziemny - Klub Tenisowy Szczawno Zdrój;
4) Kamil Gałuszka – szachy - Klub Szachowy GAMBIT MDK Świdnica;
5) Aleksander Sobieraj - biegi długodystansowe - Komenda Powiatowa Policji w Świdnicy;
6) Szymon Wolano - akrobatyka - MKS Polonia Świdnica;
7) Zuzanna Idziak - akrobatyka - MKS Polonia Świdnica;
8) Julia Krasoń - siatkówka - MKS Polonia Świdnica;
9) Paweł Król - bieganie/lekkoatletyka - niezrzeszony;
10) Adam Chodyniecki - speedcubing - niezrzeszony;
11) Tomasz Wojas - taniec standardowy i towarzyski - Dance Team Wrocław;
12) Anna Wojas - taniec standardowy i towarzyski - Dance Team Wrocław;
13) Zuzanna Klimczak - taekwon-do - Sportowy Klub Taekwon-do Tiger;
14) Kamil Guźliński – boks - Stowarzyszenie Boks Polonia Świdnica;
15) Karolina Kozieł - akrobatyka - UKS Acro Club Świdnica;
16) Antoni Romanik - judo - UKS Judo Świdnica;
17) Maciej Kot – judo - UKS Judo Świdnica;
18) Stanisław Romanik - judo - UKS Judo Świdnica;
19) Hubert Jasinowski - taekwon-do - UKS Taekwon-do Gryf Świdnica;
20) Maciej Dobrowolski - taekwon-do - UKS Taekwon-do Gryf Świdnica;
21) Martyna Mojsa - podnoszenie ciężarów - UKS Talent Wrocław.
Ø nagroda zespołowa - upominek rzeczowy:
a) w wysokości 2800 zł
dla zawodników Świdnickiego Klubu Piłki Ręcznej w składzie:
1) Adam Chmiel;
2) Dawid Pęczar;
3) Jakub Pierzak;
4) Jan Lepka;
5) Karol Wieczorek;
6) Mateusz Redko;
7) Rafał Kopyciak;
8) Sebastian Borowski;
9) Wojciech Jabłoński;
10) Adrian Kluczyński;
11) Aleksander Ingram;
12) Jakub Matlęga;
13) Jakub Zaremba;
14) Karol Kozak;
15) Maksymilian Paleń;
16) Mateusz Wychowaniec;
17) Olgierd Etel;
18) Paweł Starosta;
19) Rafał Wiszniowski.
b) nagroda finansowa w wysokości 1500 zł dla teamu Żelazna Świdnica w składzie:
1) Radosław Jasiczek;
2) Mateusz Ostrowski.
c) w wysokości 1600 zł dla zawodników MKS Polonia-Stal Świdnica w składzie:
1) Aleksander Stasiak;
2) Benjamin Miedziński;
3) Dawid Marszałek;
4) Feliks Dudek;
5) Hubert Głogiewicz;
6) Kacper Monica;
7) Karol Walczak;
8) Krystian Kopeć;
9) Leon Kosmala;
10) Marcel Rohde;
11) Michał Sobolewski;
12) Noah Bosch;
13) Oskar Ożóg;
4) Przemysław Dela;
15) Szymon Gawroński;
16) Wojciech Wiśniewski.
Ø nagroda dla trenera prowadzącego szkolenie w wysokości po 600 zł:
1) Arkadiusz Kaczmarek - sztuki walki - Fighter Klub Kaczmarek & Grodowski;
2) Krystian Grodowski - sztuki walki - Fighter Klub Kaczmarek & Grodowski;
3) Piotr Pas – akrobatyka - MKS Polonia Świdnica;
4) Angelika Prześlica - akrobatyka - MKS Polonia Świdnica;
5) Wiesław Iwanio - piłka ręczna - Świdnicki Klub Piłki Ręcznej Świdnica;
6) Anna Kozieł - akrobatyka - UKS Acro Club Świdnica;
7) Bartłomiej Zamęcki - judo - UKS Judo Świdnica.
Ø nagroda za całokształt dla osób wyróżniających się osiągnięciami w działalności sportowej w wysokości po 500 zł:
1) Anna Szporko - piłka ręczna - Akademia Piłki Ręcznej Świdnica;
2) Stanisław Kogut - bieganie/lekkoatletyka - Biegowa Świdnica;
3) Tomasz Gołowkin – siatkówka - MKS Polonia Świdnica;
4) Michał Korbecki - piłka nożna - MKS Polonia-Stal Świdnica;
5) Piotr Podsiadły - piłka nożna - MKS Polonia-Stal Świdnica;
6) Ryszard Pycz - boks - Stowarzyszenie Boks Polonia Świdnica;
7) Władysław Wołosz – boks - Stowarzyszenie Boks Polonia Świdnica;
8) Anna Jaworska - bieganie/lekkoatletyka - Stowarzyszenie Budzik;
9) Dariusz Jaworski - piłka nożna - UKS Gryf Świdnica.
Gratulujemy wszystkim nagrodzonym, życzymy kolejnych osiągnięć sportowych i satysfakcji z prowadzonej działalności sportowej.
Premier Izraela stanie przed Trybunałem w Hadze? Jest wniosek o areszt
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?