Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
miasto Opole, pow. opolski
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Agnieszka Izabela Zagola
699
(0,74%)
-
3
Bogusław Łukasz Dec
443
(0,47%)
-
4
Henryk Janusz Wawer
157
(0,17%)
-
7
Roland Zygmunt Spyra
444
(0,47%)
-
6
Agnieszka Danuta Szerner
190
(0,20%)
-
1
Grzegorz Adam Sawicki
2 673
(2,83%)
-
5
Marcin Krzysztof Oszańca
627
(0,66%)
-
8
Jerzy Szczakiel
931
(0,99%)
-
9
Dorota Joanna Pieniacha
436
(0,46%)
-
10
Jadwiga Julianna Sterniuk
406
(0,43%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Andrzej Józef Namysło
2 450
(2,60%)
-
3
Agata Gąsowska-Kramarz
242
(0,26%)
-
5
Teresa Janina Dunikowska
190
(0,20%)
-
4
Zbigniew Koziarz
454
(0,48%)
-
7
Justyna Kowol
231
(0,24%)
-
8
Adam Adrian Zagożdżon
110
(0,12%)
-
6
Jerzy Szkolny
110
(0,12%)
-
2
Dionizy Duszyński
1 229
(1,30%)
-
9
Jolanta Maria Mokrzycka
266
(0,28%)
-
10
Paweł Jan Kampa
813
(0,86%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Maria Stanisława Misztal
1 682
(1,78%)
-
2
Łukasz Ludwik Dymek
2 387
(2,53%)
-
1
Zbigniew Eugeniusz Kubalańca
9 725
(10,30%)
-
3
Szymon Przemysław Ogłaza
4 478
(4,74%)
-
5
Janusz Roman Trzepizur
5 398
(5,72%)
-
6
Monika Ożóg
1 872
(1,98%)
-
8
Anna Rozalia Czarnecka
1 476
(1,56%)
-
9
Katarzyna Elżbieta Mazur-Kulesza
940
(1,00%)
-
7
Piotr Rafał Piaseczny
830
(0,88%)
-
10
Tadeusz Jarmuziewicz
2 379
(2,52%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Ryszard Marian Janka
291
(0,31%)
-
1
Marcin Michał Ociepa
13 369
(14,16%)
-
2
Ryszard Józef Szram
1 166
(1,24%)
-
4
Marek Kędzierski
652
(0,69%)
-
3
Mariusz Janusz Bochenek
863
(0,91%)
-
7
Teresa Helena Jazłowiecka
1 009
(1,07%)
-
6
Anita Katarzyna Chojka
433
(0,46%)
-
10
Tomasz Adam Gabor
1 220
(1,29%)
-
9
Krystyna Pocztarek
268
(0,28%)
-
8
Izabela Barbara Majerska
231
(0,24%)
KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
-
2
Jacek Bernard Bartnik
162
(0,17%)
-
4
Jacek Walczak
143
(0,15%)
-
1
Daniel Szkarupski
429
(0,45%)
-
3
Danuta Urszula Grela
157
(0,17%)
-
5
Monika Anna Bartnik
99
(0,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Wojciech Jan Jagiełło
2 628
(2,78%)
-
2
Przemysław Bielecki
771
(0,82%)
-
4
Aleksandra Krystyna Łuczko
482
(0,51%)
-
5
Tomasz Józef Sopyła
264
(0,28%)
-
3
Sylwia Dorota Ufa
405
(0,43%)
-
7
Rafał Mateusz Masłowski
259
(0,27%)
-
10
Krzysztof Kamil Żurakowski
312
(0,33%)
-
8
Agnieszka Maria Dawid
267
(0,28%)
-
9
Kacper Jan Kwiatkowski
264
(0,28%)
-
6
Małgorzata Jadwiga Sowada-Kupiec
287
(0,30%)
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
1
Grzegorz Jacek Guzik
216
(0,23%)
-
2
Zygmunt Marek Łubiński
66
(0,07%)
-
4
Bogusława Maria Konopka
109
(0,12%)
-
3
Paweł Kazimierz Oborski
143
(0,15%)
-
5
Dorota Barbara Kulik-Nowak
138
(0,15%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
-
3
Dominik Mateusz Muszyński
136
(0,14%)
-
8
Lucjan Kobylański
97
(0,10%)
-
2
Ewa Małgorzata Sienkiewicz
224
(0,24%)
-
1
Longin Bartnik
541
(0,57%)
-
4
Igor Jakub Łopato
129
(0,14%)
-
5
Konstancja Maria Wencel
177
(0,19%)
-
6
Ewa Aldona Mieszek
73
(0,08%)
-
7
Stanisław Olszowski
112
(0,12%)
KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
-
1
Maciej Jan Kruszka
458
(0,49%)
-
2
Kaja Filaczyńska
382
(0,40%)
-
3
Grzegorz Burghardt
116
(0,12%)
-
5
Szymon Pytlik
399
(0,42%)
-
4
Joanna Wanda Bronowicka
185
(0,20%)
KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
-
1
Małgorzata Janik-Jankowska
469
(0,50%)
-
3
Małgorzata Aneta Długosz
470
(0,50%)
-
2
Bernard Andrzej Teichmann
79
(0,08%)
-
5
Zbigniew Józef Styrna
48
(0,05%)
-
6
Krzysztof Józef Riewold
209
(0,22%)
-
4
Anna Barbara Śleziona
165
(0,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
-
2
Hubert Jerzy Kołodziej
2 978
(3,15%)
-
1
Rafał Jan Bartek
7 091
(7,51%)
-
3
Ilona Patrycja Lenart
929
(0,98%)
-
8
Engelbert Krystian Słowik
794
(0,84%)
-
6
Henryk Paweł Szyma
679
(0,72%)
-
7
Krystyna Maria Konieczko
678
(0,72%)
-
5
Aneta Gabriela Lissy-Kluczny
1 505
(1,59%)
-
4
Aleksander Sachanbiński
1 506
(1,60%)
-
10
Beata Władysława Kubica
443
(0,47%)
-
9
Melania Cecylia Polednia
348
(0,37%)
KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
-
1
Adrian Marcin Sulikowski
482
(0,51%)
-
4
Edyta Diana Sławska
123
(0,13%)
-
8
Jerzy Marek Nackowicz
74
(0,08%)
-
2
Anna Małgorzata Czyrska
244
(0,26%)
-
7
Daniel Rafał Lisiński
145
(0,15%)
-
3
Henryk Adam Neugebauer
114
(0,12%)
-
5
Krzysztof Polak
313
(0,33%)
-
6
Karolina Genowefa Stark
114
(0,12%)
Okręg 2
pow. kluczborski, pow. namysłowski, pow. oleski
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
7
Bernard Walenty Mika
139
(0,21%)
-
6
Katarzyna Wojciechowska-Butra
198
(0,31%)
-
1
Stanisław Rakoczy
3 487
(5,39%)
-
4
Jolanta Cecylia Rudziewicz
666
(1,03%)
-
5
Natalia Agnieszka Zając
818
(1,26%)
-
2
Ryszard Bogusław Kuchczyński
1 223
(1,89%)
-
3
Lidia Jędrysiak
330
(0,51%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
3
Waldemar Piotr Bochenek
292
(0,45%)
-
1
Radosław Szymon Matysik
1 313
(2,03%)
-
2
Beata Maria Popczyk
712
(1,10%)
-
5
Maciej Kaczor
382
(0,59%)
-
6
Tadeusz Chmielewski
100
(0,15%)
-
7
Katarzyna Elżbieta Sławska
333
(0,51%)
-
4
Beata Maria Denisiewicz
261
(0,40%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Jolanta Alina Wilczyńska
3 315
(5,12%)
-
1
Andrzej Buła
13 041
(20,14%)
-
3
Szymon Piotr Godyla
2 317
(3,58%)
-
5
Elżbieta Ewa Hadaś
594
(0,92%)
-
6
Janusz Stanisław Gałkiewicz
98
(0,15%)
-
7
Zbigniew Bienias
1 377
(2,13%)
-
4
Katarzyna Aleksandra Juranek-Mazurczak
752
(1,16%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Jerzy Józef Niedźwiecki
5 771
(8,91%)
-
2
Waldemar Zdzisław Kościelny
3 115
(4,81%)
-
6
Anna Krystyna Meryk
1 110
(1,71%)
-
3
Teresa Zuzanna Ceglecka-Zielonka
3 359
(5,19%)
-
4
Magdalena Elżbieta Buła
1 335
(2,06%)
-
5
Adam Stanisław Martyniszyn
1 811
(2,80%)
-
7
Rafał Sebastian Trojanowski
1 710
(2,64%)
KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
-
3
Bartosz Izaak Pawlak
129
(0,20%)
-
1
Anna Irena Kulczak
206
(0,32%)
-
2
Maria Elżbieta Schmidt
50
(0,08%)
-
4
Andrzej Władysław Kostyrka
48
(0,07%)
-
5
Maria Romaniuk
60
(0,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Andrzej Józef Weintritt
97
(0,15%)
-
3
Iwona Szczepańska
302
(0,47%)
-
4
Paulina Wierzbicka
348
(0,54%)
-
6
Szymon Franciszek Smoliński
115
(0,18%)
-
5
Ewelina Agnieszka Pieróg
179
(0,28%)
-
1
Ryszard Czekaj
989
(1,53%)
-
7
Wojciech Jarosław Malinowski
251
(0,39%)
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
4
Stanisław Michałkiewicz
35
(0,05%)
-
5
Maria Dorota Izbicka
56
(0,09%)
-
1
Jerzy Szyndler
130
(0,20%)
-
3
Marian Kołodziej
107
(0,17%)
-
2
Jadwiga Bagińska
96
(0,15%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
-
3
Liliana Teresa Wencel
104
(0,16%)
-
4
Katarzyna Sawczuk
83
(0,13%)
-
2
Marcel Wojciech Stachura
203
(0,31%)
-
5
Jarosław Skiba
165
(0,25%)
-
1
Ryszard Stanisław Skawiński
275
(0,42%)
KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
-
2
Jerzy Antoni Ochman
140
(0,22%)
-
3
Anna Danuta Baryłowicz
46
(0,07%)
-
1
Kamila Maria Jarońska
262
(0,40%)
-
4
Andrzej Kosturek
239
(0,37%)
-
5
Katarzyna Krzempek
57
(0,09%)
KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
-
4
Marcin Dariusz Wocka
16
(0,02%)
-
2
Marek Jan Czaja
189
(0,29%)
-
1
Beata Maria Herian
140
(0,22%)
-
3
Marta Sendal
72
(0,11%)
-
5
Dariusz Józef Wachowski
89
(0,14%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
-
1
Herbert Wincenty Czaja
3 713
(5,74%)
-
2
Marianna Jadwiga Skorupa
654
(1,01%)
-
4
Alicja Czyżkowska
264
(0,41%)
-
3
Kryspin Tomasz Cieplik
902
(1,39%)
-
6
Patrycja Maria Karpińska-Uryga
113
(0,17%)
-
5
Monika Patrycja Ortman-Baran
353
(0,55%)
-
7
Jan Józef Dzierżon
717
(1,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
5
Piotr Jan Purul
81
(0,13%)
-
2
Ludwika Anna Gronek-Kałuża
254
(0,39%)
-
4
Justyna Cecylia Kula
457
(0,71%)
-
6
Magdalena Anna Rokosz
185
(0,29%)
-
3
Mateusz Dominik Soppa
78
(0,12%)
-
1
Mateusz Mirosław Magda
1 308
(2,02%)
-
7
Ilona Barbara Kostecka
424
(0,65%)
Okręg 3
pow. kędzierzyńsko-kozielski, pow. strzelecki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Helena Maria Kochan
740
(1,32%)
-
2
Michał Antoni Klimek
920
(1,64%)
-
3
Danuta Teresa Kupny
137
(0,24%)
-
4
Marek Józef Neuwald
242
(0,43%)
-
5
Agnieszka Danuta Wieczorek-Griner
217
(0,39%)
-
7
Tomasz Teodor Kiel
700
(1,25%)
-
6
Ewa Barbara Gola
314
(0,56%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Kazimierz Pietrzyk
1 616
(2,88%)
-
4
Dorota Anna Tomala
451
(0,80%)
-
2
Olga Helena Gaida
372
(0,66%)
-
5
Marian Tadeusz Magdziarz
89
(0,16%)
-
6
Anna Kampa
292
(0,52%)
-
7
Stanisław Nowak
225
(0,40%)
-
3
Małgorzata Joanna Oczoś
523
(0,93%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Andrzej Alfred Sałacki
1 940
(3,46%)
-
1
Brygida Kolenda-Łabuś
7 104
(12,68%)
-
2
Mariusz Plaskota
706
(1,26%)
-
4
Zdzisław Jan Siewiera
1 496
(2,67%)
-
5
Ewa Helena Muc-Klimek
964
(1,72%)
-
6
Marzanna Aleksandra Gądek-Radwanowska
1 014
(1,81%)
-
7
Robert Węgrzyn
2 613
(4,66%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Piotr Niewadzisz
2 424
(4,33%)
-
1
Bogdan Stanisław Tomaszek
5 196
(9,27%)
-
3
Roland Józef Mutwin
494
(0,88%)
-
7
Elżbieta Anna Peczkis
1 087
(1,94%)
-
5
Andrzej Tokarczyk
845
(1,51%)
-
6
Izabela Krystyna Kuczma
552
(0,98%)
-
4
Beata Małgorzata Tworek
851
(1,52%)
KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
-
1
Katarzyna Joanna Sokołowska
260
(0,46%)
-
4
Regina Kamińska
59
(0,11%)
-
3
Henryka Zdzisława Marcisz
19
(0,03%)
-
2
Józef Janicki
130
(0,23%)
-
5
Jarosław Górny
79
(0,14%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
7
Justyna Magdalena Wadowska
238
(0,42%)
-
1
Andrzej Szymański
1 330
(2,37%)
-
2
Ireneusz Waldemar Mrówka
332
(0,59%)
-
3
Elżbieta Maria Morkis
284
(0,51%)
-
4
Szymon Józef Pająk
264
(0,47%)
-
6
Iwona Elżbieta Szkucik-Jędrzejewska
110
(0,20%)
-
5
Sławomir Czesław Bojar
163
(0,29%)
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
5
Barbara Szyndler
53
(0,09%)
-
4
Jan Stysiak
51
(0,09%)
-
1
Janusz Bronisław Nowak
117
(0,21%)
-
3
Beata Bronisława Denys
47
(0,08%)
-
2
Witold Sylwester Witosza
197
(0,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
-
4
Marek Józef Szczepanek
66
(0,12%)
-
5
Kinga Agata Surowiecka
72
(0,13%)
-
3
Dagmara Katarzyna Kryszyn
167
(0,30%)
-
2
Gilbert Tobiasz Kandziora
239
(0,43%)
-
1
Dawid Mateusz Gajer
284
(0,51%)
KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
-
1
Paweł Józef Mucha
370
(0,66%)
-
2
Sabina Natalia Faron
132
(0,24%)
-
4
Aleksandra Iwona Szypowska
90
(0,16%)
-
3
Piotr Damian Peljan
107
(0,19%)
-
5
Mirosław Józef Wasiuk
67
(0,12%)
KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
-
4
Krystyna Kislinger
26
(0,05%)
-
2
Andrzej Stanisław Wieczorek
177
(0,32%)
-
1
Grzegorz Robert Broncel
598
(1,07%)
-
3
Gabriela Rochatka
100
(0,18%)
-
5
Dawid Roman Moc
55
(0,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
-
3
Edyta Maria Gola
2 066
(3,69%)
-
2
Zygfryd Franciszek Steuer
1 590
(2,84%)
-
1
Roman Jacek Kolek
8 013
(14,30%)
-
5
Konrad Józef Wacławczyk
1 327
(2,37%)
-
4
Bernard Adam Groeger
1 270
(2,27%)
-
7
Dorota Maria Rak
891
(1,59%)
-
6
Krystyna Przezdzienk-Grzybek
477
(0,85%)
Okręg 4
pow. głubczycki, pow. krapkowicki. pow. prudnicki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Kazimierz Pyziak
2 012
(3,36%)
-
3
Krystyna Maria Czyżewska-Zięba
355
(0,59%)
-
4
Marian Franciszek Gorecki
305
(0,51%)
-
2
Kazimierz Głowacki
453
(0,76%)
-
5
Anna Małgorzata Burak
274
(0,46%)
-
6
Marta Maria Bednarczyk
250
(0,42%)
-
7
Józef Iluk
296
(0,49%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Bogusław Tadeusz Galla
793
(1,32%)
-
3
Romana Kamila Sniegon
238
(0,40%)
-
2
Mirosław Ryszard Kamiński
452
(0,75%)
-
7
Łukasz Podolski
237
(0,40%)
-
6
Łukasz Jan Lisowski
160
(0,27%)
-
4
Anna Maria Chamala
126
(0,21%)
-
5
Aleksandra Zuzanna Krupa
446
(0,74%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
5
Alicja Józefa Polak
1 161
(1,94%)
-
1
Zbigniew Józef Ziółko
7 359
(12,28%)
-
2
Janina Władysława Okrągły
3 621
(6,04%)
-
3
Ewelina Justyna Feret
944
(1,58%)
-
4
Krzysztof Michał Fejdych
1 054
(1,76%)
-
6
Wiesława Izabela Wójtowicz-Bunczek
686
(1,14%)
-
7
Henryk Paweł Małek
1 484
(2,48%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Andrzej Michał Mrowiec
1 269
(2,12%)
-
1
Piotr Bogusław Semak
3 738
(6,24%)
-
2
Leszek Antoszczyszyn
2 836
(4,73%)
-
3
Lucjusz Adrian Standera
1 277
(2,13%)
-
7
Joanna Marta Czochara
4 900
(8,18%)
-
6
Stanisława Mazur
641
(1,07%)
-
5
Sylwia Franciszka Czerwińska
1 156
(1,93%)
KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
-
1
Julia Maria Żołek
191
(0,32%)
-
3
Antoni Stankiewicz
93
(0,16%)
-
5
Bartosz Marek Kowara
79
(0,13%)
-
2
Genowefa Wojnar
39
(0,07%)
-
4
Bartosz Adam Puk
55
(0,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Jan Szczegielniak
1 033
(1,72%)
-
4
Dorota Lidia Bedryj
441
(0,74%)
-
3
Beata Renata Karcz
488
(0,81%)
-
2
Hubert Jerzy Simonides
817
(1,36%)
-
7
Mateusz Marcin Słobodzian
605
(1,01%)
-
5
Aleksandra Aldona Mięczakowska
312
(0,52%)
-
6
Katarzyna Podkanowicz
142
(0,24%)
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
3
Kamil Smoluch
152
(0,25%)
-
4
Marta Maria Sowa
162
(0,27%)
-
5
Justyna Kosmala-Ognista
96
(0,16%)
-
1
Paweł Piotr Ślepecki
630
(1,05%)
-
2
Przemysław Sebastian Krawiec
320
(0,53%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
-
4
Radosław Bargieł
124
(0,21%)
-
1
Tomasz Jarecki
348
(0,58%)
-
3
Aldona Joanna Mieszek
82
(0,14%)
-
5
Jolanta Halina Kwiecińska
121
(0,20%)
-
2
Jan Stanisław Bartnik
101
(0,17%)
-
6
Agnieszka Maria Filcek
44
(0,07%)
-
7
Jarosław Jan Stasiak
73
(0,12%)
KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
-
2
Sandra Mazur
286
(0,48%)
-
3
Paweł Jan Maryniak
120
(0,20%)
-
1
Andrzej Oswald Drost
321
(0,54%)
-
4
Grażyna Juszczyk
367
(0,61%)
-
5
Ruta Anna Młyńska
121
(0,20%)
KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
-
2
Krzysztof Michał Lorek
117
(0,20%)
-
5
Klaudia Janina Kowalska
96
(0,16%)
-
3
Agnieszka Małgorzata Zuziak-Rudecka
35
(0,06%)
-
1
Mirosław Sebastian Patoła
159
(0,27%)
-
4
Elżbieta Beata Kubas
98
(0,16%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
-
1
Zuzanna Teresa Donath-Kasiura
6 243
(10,42%)
-
3
Krzysztof Piotr Długosz
2 080
(3,47%)
-
4
Bogna Melania Lewkowicz
326
(0,54%)
-
5
Zuzanna Wiktoria Herud
545
(0,91%)
-
6
Natalia Agnieszka Wieczorek
1 064
(1,78%)
-
7
Fabian Walenty Żok
804
(1,34%)
-
2
Mirosław Piotr Lasar
2 068
(3,45%)
Okręg 5
pow. brzeski, pow. nyski
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
8
Krzysztof Giża
245
(0,29%)
-
2
Leszek Janusz Fornal
1 335
(1,61%)
-
6
Anna Madejska-Baranowska
216
(0,26%)
-
5
Miłosz Stanisław Krok
1 930
(2,32%)
-
4
Beata Jadwiga Juralewicz
354
(0,43%)
-
9
Alina Magdalena Mielnik
312
(0,38%)
-
7
Dorota Edyta Kania
396
(0,48%)
-
1
Norbert Jan Krajczy
9 599
(11,55%)
-
3
Antoni Jacek Konopka
2 914
(3,51%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Artur Wojciech Banasiak
2 192
(2,64%)
-
3
Krystyna Górska
737
(0,89%)
-
7
Władysława Krystyna Wróbel
224
(0,27%)
-
9
Mateusz Bolesław Śliwa
351
(0,42%)
-
4
Jerzy Stanisław Pietraszko
263
(0,32%)
-
5
Józef Łuczków
472
(0,57%)
-
8
Joanna Magdalena Konieczna
371
(0,45%)
-
6
Stanisław Wiesław Arczyński
281
(0,34%)
-
2
Krystyna Wilk
864
(1,04%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Bogusław Jerzy Wierdak
5 339
(6,43%)
-
1
Piotr Jakub Wach
7 261
(8,74%)
-
3
Izabela Ewa Spychała-Niedźwiecka
1 262
(1,52%)
-
4
Jolanta Barbara Błaszczyk
2 307
(2,78%)
-
5
Artur Jerzy Kowalski
721
(0,87%)
-
8
Katarzyna Anna Warchał
617
(0,74%)
-
9
Krzysztof Puszczewicz
1 850
(2,23%)
-
7
Aleksandra Lucyna Pytlińska
469
(0,56%)
-
6
Zbigniew Buczek
868
(1,04%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Danuta Iwona Trzaskawska
3 209
(3,86%)
-
1
Dariusz Paweł Byczkowski
10 596
(12,75%)
-
2
Leszek Piotr Darowski
2 552
(3,07%)
-
3
Martyna Barbara Nakonieczny
3 647
(4,39%)
-
5
Mariusz Tomasz Litwinowicz
1 008
(1,21%)
-
8
Barbara Zofia Błachut
1 472
(1,77%)
-
6
Władysław Jan Kamiński
1 642
(1,98%)
-
9
Edyta Peikert
2 081
(2,50%)
-
7
Daniel Jan Potocki
1 119
(1,35%)
KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
-
1
Michał Jan Maliński
369
(0,44%)
-
2
Zbigniew Henryk Dzięgielewski
160
(0,19%)
-
3
Dariusz Ludwik Czapkowski
138
(0,17%)
-
5
Izabela Dominika Węgrzyn
120
(0,14%)
-
4
Anna Wilska
129
(0,16%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
5
Kamila Krystyna Rzońca
418
(0,50%)
-
3
Alicja Pyziak
1 252
(1,51%)
-
2
Maksym Jan Machnio
1 370
(1,65%)
-
1
Robert Tistek
1 615
(1,94%)
-
4
Michał Andrzej Welens
163
(0,20%)
-
6
Mariusz Władysław Grad
269
(0,32%)
-
7
Magdalena Monika Świętalska
497
(0,60%)
-
8
Mateusz Paweł Małek
491
(0,59%)
-
9
Ewa Piecuch
854
(1,03%)
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
3
Jerzy Józef Fałat
156
(0,19%)
-
4
Małgorzata Ewa Wojtas
178
(0,21%)
-
1
Maciej Mariusz Krzyżowski
182
(0,22%)
-
2
Dariusz Władysław Pyskaty
213
(0,26%)
-
5
Sabina Elżbieta Jakubowska
196
(0,24%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
-
1
Gracjan Suduł
493
(0,59%)
-
2
Anna Agnieszka Woś
254
(0,31%)
-
3
Katarzyna Suduł
120
(0,14%)
-
5
Patryk Suduł
80
(0,10%)
-
6
Apoloniusz Rafał Bieluń
43
(0,05%)
-
4
Jerzy Siembida
111
(0,13%)
-
8
Andrzej Tomasz Konieczny
245
(0,29%)
-
7
Anna Dziony
129
(0,16%)
KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
-
2
Anna Magdalena Kycia
148
(0,18%)
-
1
Piotr Wojciech Osiadły
521
(0,63%)
-
5
Andrzej Adam Capała
100
(0,12%)
-
3
Michał Michalski
235
(0,28%)
-
4
Aneta Aleksandra Cisakowska
141
(0,17%)
KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
-
4
Lidia Władysława Kryczek
27
(0,03%)
-
5
Anna Agnieszka Charęza
202
(0,24%)
-
2
Sebastian Józef Bednarczyk
123
(0,15%)
-
3
Tomasz Kacper Janik
151
(0,18%)
-
1
Marzena Teresa Radoń
124
(0,15%)