Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
miasto Gorzów Wielkopolski; powiaty: strzelecko-drezdenecki, gorzowski
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Zofia Alicja Dajczak
2 106
(2,30%)
-
8
Ewa Janina Rawa
1 068
(1,17%)
-
9
Ireneusz Marian Madej
2 426
(2,65%)
-
3
Leszek Józef Gajda
1 718
(1,88%)
-
2
Elżbieta Teresa Płonka
5 805
(6,34%)
-
1
Marek Tomasz Surmacz
10 097
(11,02%)
-
4
Roman Dziduch
1 436
(1,57%)
-
7
Marzanna Senger
563
(0,61%)
-
6
Agnieszka Jadwiga Grochala
1 130
(1,23%)
KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
-
1
Monika Anna Twarogal
488
(0,53%)
-
3
Irena Zofia Kołodziej
253
(0,28%)
-
2
Mirosław Stanisław Przybylski
119
(0,13%)
-
6
Jan Całus
241
(0,26%)
-
4
Błażej Franciszek Kaczmarek
209
(0,23%)
-
5
Julia Anna Aniśko
194
(0,21%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Lech Jerzy Cabel
867
(0,95%)
-
8
Teresa Wanda Chmielnik
244
(0,27%)
-
4
Maciej Jakub Kuczyński
328
(0,36%)
-
1
Tadeusz Jędrzejczak
6 728
(7,34%)
-
9
Janusz Józef Malendowski
169
(0,18%)
-
5
Elżbieta Mysona
314
(0,34%)
-
6
Zbigniew Marian Włodarczak
180
(0,20%)
-
7
Iwona Marzena Raksa
199
(0,22%)
-
3
Katarzyna Anna Miczał
321
(0,35%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Mirosław Marcinkiewicz
3 671
(4,01%)
-
1
Jerzy Wierchowicz
10 452
(11,41%)
-
3
Anna Synowiec
7 719
(8,43%)
-
4
Hubert Edward Harasimowicz
3 089
(3,37%)
-
5
Wiesław Pietruszak
2 091
(2,28%)
-
6
Andrzej Cegielnik
514
(0,56%)
-
7
Katarzyna Iwona Konaszewicz-Knobel
559
(0,61%)
-
9
Marzanna Maria Surowiec
1 561
(1,70%)
-
8
Danuta Szewczyk
807
(0,88%)
KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
-
4
Patryk Maciej Gniewa
72
(0,08%)
-
2
Marta Katarzyna Drewniak
437
(0,48%)
-
1
Michał Paweł Szmytkowski
797
(0,87%)
-
5
Eugeniusz Rożek
156
(0,17%)
-
3
Paula Iwona Bociańska
168
(0,18%)
KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
-
4
Mariusz Marek Petecki
64
(0,07%)
-
1
Maciej Filip Majchrzak
558
(0,61%)
-
2
Aleksandra Tomiuk
104
(0,11%)
-
3
Krzysztof Kościuk
96
(0,10%)
-
5
Izabela Weronika Szymko
155
(0,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
-
7
Jan Daniel Piszczyk
86
(0,09%)
-
1
Krzysztof Michał Łopatowski
855
(0,93%)
-
6
Łukasz Paweł Jeżewski
96
(0,10%)
-
4
Katarzyna Anna Subocz
132
(0,14%)
-
2
Arkadiusz Kwilecki
179
(0,20%)
-
5
Ewelina Subocz
116
(0,13%)
-
3
Bartłomiej Zbigniew Łopatowski
222
(0,24%)
-
8
Agnieszka Edyta Legan
446
(0,49%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
3
Tomasz Piotr Saska
396
(0,43%)
-
6
Sylwia Irena Chilińska-Wachowiak
557
(0,61%)
-
9
Władysław Stolarski
410
(0,45%)
-
7
Wioleta Alicja Biernacka
605
(0,66%)
-
5
Franciszek Paweł Przybyła
217
(0,24%)
-
1
Mariusz Karol Domaradzki
2 138
(2,33%)
-
4
Mariusz Grzegorz Wójcik
875
(0,96%)
-
2
Katarzyna Joanna Dombek
983
(1,07%)
-
8
Marta Halina Pielech
647
(0,71%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
3
Dorota Katarzyna Król
875
(0,96%)
-
2
Witold Ludwik Dopierała
640
(0,70%)
-
1
Artur Dariusz Groc
920
(1,00%)
-
5
Edyta Wiczkowska
355
(0,39%)
-
4
Dariusz Paweł Dobrowolski
404
(0,44%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
6
Magdalena Bożena Rzeczycka-Więckowska
410
(0,45%)
-
7
Helena Maria Guhl
260
(0,28%)
-
9
Władysław Ryl
674
(0,74%)
-
2
Wanda Elżbieta Szumna
802
(0,88%)
-
1
Jan Świrepo
4 335
(4,73%)
-
3
Jarosław Śliwiński
803
(0,88%)
-
4
Bogusława Aleksandra Strojnowska
879
(0,96%)
-
5
Jakub Karol Waloch
653
(0,71%)
-
8
Zbigniew Tomasz Surma
366
(0,40%)
Okręg 2
powiaty: świebodziński, sulęciński, słubicki, międzyrzecki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Bogusław Motowidełko
6 013
(8,11%)
-
2
Helena Hatka
3 744
(5,05%)
-
7
Waldemar Kuzio
453
(0,61%)
-
6
Maria Teresa Topolska
773
(1,04%)
-
3
Grzegorz Grabarek
2 384
(3,21%)
-
8
Józef Jan Stupienko
1 631
(2,20%)
-
4
Zenon Fabianowicz
1 531
(2,06%)
-
5
Monika Ewa Michalik
1 291
(1,74%)
KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
-
6
Dorota Magdalena Bogusz
255
(0,34%)
-
7
Andrzej Krzysztof Jermaczek
127
(0,17%)
-
4
Maria Lechert
368
(0,50%)
-
5
Bartosz Tadeusz Kaczmarek
254
(0,34%)
-
3
Adam Piotr Poholski
195
(0,26%)
-
1
Tomasz Witold Aniśko
798
(1,08%)
-
8
Mariusz Andrzej Musiał
317
(0,43%)
-
2
Mirosława Anna Maliszewska-Kulikowska
377
(0,51%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Maria Jaworska
2 502
(3,37%)
-
2
Piotr Robert Jarmużek
1 944
(2,62%)
-
7
Jacek Roman Małecki
218
(0,29%)
-
4
Henryk Franciszek Czajkowski
303
(0,41%)
-
8
Iwona Walczak
1 429
(1,93%)
-
6
Karolina Iwanicka
499
(0,67%)
-
3
Zygmunt Czesław Stupieńko
1 113
(1,50%)
-
5
Tomasz Paweł Reszel
492
(0,66%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
7
Agata Małgorzata Wdowiak
1 303
(1,76%)
-
6
Halina Urszula Lebiedź
553
(0,75%)
-
5
Irena Osos
2 464
(3,32%)
-
4
Elżbieta Kozak
1 445
(1,95%)
-
3
Franciszek Jamniuk
2 131
(2,87%)
-
8
Bogusław Michał Zaborowski
2 983
(4,02%)
-
1
Marcin Artur Jabłoński
6 181
(8,33%)
-
2
Edward Jan Fedko
5 536
(7,46%)
KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
-
2
Małgorzata Grażyna Pacholczyk
156
(0,21%)
-
4
Katarzyna Rajkiewicz
147
(0,20%)
-
3
Robert Paweł Wiśniewski
215
(0,29%)
-
1
Bernard Krzysztof Łysiak
478
(0,64%)
-
5
Patryk Marian Aniszkiewicz
70
(0,09%)
-
6
Teresa Grażyna Cieślak
399
(0,54%)
KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
-
1
Grzegorz Dariusz Rutkowski
981
(1,32%)
-
4
Hanna Maria Lenart
174
(0,23%)
-
3
Piotr Jan Szymański
466
(0,63%)
-
5
Kamil Karbowski
118
(0,16%)
-
2
Maria Opałka
267
(0,36%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
8
Robert Paluch
671
(0,90%)
-
5
Jerzy Sylwester Boguta
525
(0,71%)
-
7
Grażyna Marzena Cejba
483
(0,65%)
-
2
Dariusz Marek Lesicki
598
(0,81%)
-
3
Ryszard Piotr Kapica
659
(0,89%)
-
4
Gabriela Danuta Góra
950
(1,28%)
-
6
Bogumiła Małgorzata Suchecka
685
(0,92%)
-
1
Patryk Józef Lewicki
3 107
(4,19%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Szymon Prochera
922
(1,24%)
-
6
Edward Jednoszewski
775
(1,04%)
-
5
Małgorzata Jażdżewska
481
(0,65%)
-
8
Robert Krzysztof Krzych
1 341
(1,81%)
-
7
Leonard Artur Pietrow
791
(1,07%)
-
3
Bogusława Gabriela Deptuch
581
(0,78%)
-
1
Grażyna Dereń
2 138
(2,88%)
-
2
Zbigniew Jan Kołodziej
4 379
(5,90%)
Okręg 3
powiaty: żarski, krośnieński
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Bogdan Adam Bakalarz
1 789
(3,18%)
-
4
Agnieszka Barbara Maj
1 227
(2,18%)
-
6
Krzysztof Piotr Kichard
270
(0,48%)
-
1
Tadeusz Ardelli
5 365
(9,52%)
-
3
Krystyna Kaczmarek-Skóra
1 512
(2,68%)
-
7
Wanda Janina Śpiewak
1 159
(2,06%)
-
5
Krzysztof Józef Szymański
912
(1,62%)
KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
-
5
Urszula Gawlicka
166
(0,29%)
-
3
Marcin Artur Przekota
70
(0,12%)
-
4
Artur Mariusz Stokwiszewski
113
(0,20%)
-
1
Alina Maria Rapacz
1 565
(2,78%)
-
2
Marzena Katarzyna Wojtasik
121
(0,21%)
-
6
Paweł Mateusz Wojtasik
79
(0,14%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Bogusław Tadeusz Wontor
2 101
(3,73%)
-
4
Beata Alicja Żychowska
452
(0,80%)
-
2
Krzysztof Niekało
995
(1,77%)
-
3
Rafał Rafalski
1 485
(2,64%)
-
6
Alina Greta Izdebska
326
(0,58%)
-
5
Krystyna Jessa
214
(0,38%)
-
7
Mirosław Stanisław Bartnik
383
(0,68%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
6
Beata Dowhan
767
(1,36%)
-
1
Marek Cieślak
4 086
(7,25%)
-
2
Grzegorz Świtalski
1 826
(3,24%)
-
3
Radosław Zenon Sujak
1 870
(3,32%)
-
7
Maciej Zbigniew Mroczek
637
(1,13%)
-
4
Urszula Idja Grubizna
1 598
(2,84%)
-
5
Sylwia Anna Werstler
944
(1,68%)
KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
-
5
Leokadia Snopek
39
(0,07%)
-
1
Anna Gargul
200
(0,36%)
-
4
Piotr Rosiak
120
(0,21%)
-
2
Tomasz Kaczmarek
453
(0,80%)
-
3
Ewa Janina Möhring
35
(0,06%)
-
6
Jacek Kośmicki
20
(0,04%)
-
7
Mateusz Szczepański
98
(0,17%)
KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
-
2
Dariusz Artur Bujakowski
177
(0,31%)
-
1
Arkadiusz Andrzej Piszczek
346
(0,61%)
-
3
Magdalena Monika Matuszewska
152
(0,27%)
-
4
Piotr Marek Cholewiński
141
(0,25%)
-
5
Małgorzata Elżbieta Bednarczyk
108
(0,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
4
Anna Aneta Marciniak
261
(0,46%)
-
7
Kacper Kamyszek
831
(1,48%)
-
6
Sławomir Muzyka
933
(1,66%)
-
1
Łukasz Mejza
8 140
(14,45%)
-
5
Bożena Teresa Kowal
471
(0,84%)
-
3
Agnieszka Anna Lech
626
(1,11%)
-
2
Wacław Jan Maciuszonek
1 365
(2,42%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
3
Natalia Lucyna Zdónek
356
(0,63%)
-
4
Katarzyna Janina Latkowska
160
(0,28%)
-
2
Rafał Marek Szymczak
798
(1,42%)
-
7
Piotr Marek Woźniak
322
(0,57%)
-
6
Piotr Bartłomiej Bochański
101
(0,18%)
-
5
Iwona Anna Szymczak
261
(0,46%)
-
1
Maciej Andrzej Bułaj
663
(1,18%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Gabriela Anna Fiedler
530
(0,94%)
-
1
Anna Chinalska
3 400
(6,04%)
-
7
Maciej Jan Szafrański
379
(0,67%)
-
5
Małgorzata Bogumiła Szymańska
319
(0,57%)
-
3
Iwona Agnieszka Czerepko
1 215
(2,16%)
-
6
Andrzej Janusz Gembara
749
(1,33%)
-
4
Zdzisław Franciszek Paduszyński
536
(0,95%)
Okręg 4
miasto Zielona Góra, powiat zielonogórski
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Zbigniew Kościk
9 838
(11,26%)
-
4
Roman Wiesław Badach-Rogowski
707
(0,81%)
-
2
Kazimierz Łatwiński
3 020
(3,46%)
-
3
Barbara Violetta Toroń-Fórmanek
984
(1,13%)
-
5
Władysław Drozd
848
(0,97%)
-
6
Bożena Kapusta
1 421
(1,63%)
-
8
Ryszard Aleksander Kozakiewicz
1 027
(1,18%)
-
7
Grażyna Teresa Czerwińska
935
(1,07%)
KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
-
1
Kajetan Żelech
628
(0,72%)
-
3
Paweł Adrian Czechowski
145
(0,17%)
-
6
Ewa Drewniak
191
(0,22%)
-
4
Anna Izabela Aniśko
128
(0,15%)
-
5
Jarosław Szpak
350
(0,40%)
-
7
Władysław Salik
63
(0,07%)
-
2
Magdalena Urszula Makowska
223
(0,26%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
3
Jerzy Rzeźnik
313
(0,36%)
-
1
Tomasz Paweł Wontor
4 217
(4,83%)
-
2
Bogumiła Burda
854
(0,98%)
-
4
Aneta Nina Sybis-Jeż
460
(0,53%)
-
5
Zbigniew Władysław Cygański
472
(0,54%)
-
6
Agnieszka Anna Boharewicz
190
(0,22%)
-
8
Teresa Fedorowicz
403
(0,46%)
-
7
Joanna Henryka Sobolewska
237
(0,27%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Elżbieta Anna Polak
21 431
(24,53%)
-
2
Aleksandra Mrozek
2 157
(2,47%)
-
3
Sebastian Sylwester Ciemnoczołowski
3 354
(3,84%)
-
4
Tadeusz Pająk
2 026
(2,32%)
-
5
Alicja Makarska
1 362
(1,56%)
-
7
Mirosław Jan Walencik
948
(1,09%)
-
6
Krzysztof Seweryn Szymański
734
(0,84%)
-
8
Mariusz Marchewka
1 194
(1,37%)
KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
-
6
Miłosz Zbigniew Galantowicz
64
(0,07%)
-
4
Sławomir Pacholczyk
44
(0,05%)
-
3
Emilia Agnieszka Piotrowicz
144
(0,16%)
-
1
Adrianna Ruszkowska
641
(0,73%)
-
2
Krzysztof Kaczmar
259
(0,30%)
-
5
Anna Maria Szmytkowska
120
(0,14%)
-
7
Adam Nowakowski
110
(0,13%)
KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
-
1
Aldona Zaina Dajworska
408
(0,47%)
-
3
Krzysztof Ostrowski
217
(0,25%)
-
5
Agnieszka Janina Masternak
84
(0,10%)
-
6
Artur Jerzy Kucharski
175
(0,20%)
-
2
Beata Zofia Pachnik-Łodzińska
245
(0,28%)
-
4
Kamil Przemysław Klimczak
84
(0,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
7
Jan Janusz Rusak
361
(0,41%)
-
4
Sławomir Lewicki
304
(0,35%)
-
3
Lidia Gryko
2 009
(2,30%)
-
5
Edyta Kazimiera Małoszyc
348
(0,40%)
-
6
Dariusz Piotr Rączka
725
(0,83%)
-
1
Wioleta Elżbieta Haręźlak
6 342
(7,26%)
-
2
Krzysztof Ryszard Sikora
1 215
(1,39%)
-
8
Robert Szczęsny Kubicki
1 635
(1,87%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Anna Teresa Kuna
855
(0,98%)
-
1
Sławomir Kowalski
1 573
(1,80%)
-
5
Adrianna Beata Bock
299
(0,34%)
-
3
Grzegorz Jerzy Raźny
418
(0,48%)
-
4
Józef Stefan Piwecki
240
(0,27%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
6
Brygida Wróblewska
581
(0,67%)
-
8
Jarosław Piotr Kubicki
433
(0,50%)
-
1
Czesław Fiedorowicz
4 415
(5,05%)
-
3
Bronisława Regina Grupa
324
(0,37%)
-
2
Stanisław Myśliwiec
566
(0,65%)
-
4
Stanisław Okopień
863
(0,99%)
-
5
Anna Maria Łagoda
281
(0,32%)
-
7
Tomasz Krzysztof Janik
122
(0,14%)
Okręg 5
powiaty: wschowski, żagański, nowosolski
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Ewa Danuta Gancarz
2 338
(3,08%)
-
2
Małgorzata Beata Paluch-Słowińska
4 146
(5,46%)
-
3
Klaudiusz Balcerzak
3 392
(4,47%)
-
6
Leszek Słomiński
903
(1,19%)
-
5
Tomasz Klimek
925
(1,22%)
-
8
Patrycja Janina Borkowska
1 808
(2,38%)
-
7
Stanisław Zamiatała
361
(0,48%)
-
1
Małgorzata Barbara Gośniowska-Kola
7 691
(10,14%)
KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
-
4
Justyna Woźniak
453
(0,60%)
-
1
Adrian Jacek Muszyński
591
(0,78%)
-
3
Iwona Banasik
349
(0,46%)
-
2
Paulina Grabowy
348
(0,46%)
-
6
Stanisław Małachowski
137
(0,18%)
-
5
Roman Marek Wierzchosławski
197
(0,26%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Zdzisław Tadeusz Goździejewski
835
(1,10%)
-
2
Tadeusz Kąkalec
845
(1,11%)
-
3
Maciej Kałuski
570
(0,75%)
-
4
Emil Rau
1 011
(1,33%)
-
5
Bogumiła Wilczyńska
534
(0,70%)
-
6
Zofia Krystyna Zawadzka
702
(0,93%)
-
7
Halina Molenda
410
(0,54%)
-
8
Kazimierz Pańtak
1 082
(1,43%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Grzegorz Michał Potęga
5 672
(7,47%)
-
7
Elżbieta Felicja Dziża
526
(0,69%)
-
6
Stanisława Ganczar
1 113
(1,47%)
-
3
Ryszard Chodorowski
1 535
(2,02%)
-
2
Bogusław Kazimierz Dytko
2 493
(3,29%)
-
5
Regina Anna Drgas
664
(0,88%)
-
4
Beata Laskowska-Trzeciak
1 215
(1,60%)
-
8
Beata Katarzyna Kulczycka
4 083
(5,38%)
KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
-
2
Łucja Smardzewska
115
(0,15%)
-
4
Agnieszka Maria Mazurek
287
(0,38%)
-
3
Michał Filipek
254
(0,33%)
-
5
Zdzisław Snopek
73
(0,10%)
-
1
Bogusław Stanisław Smardzewski
334
(0,44%)
-
6
Dorota Halasz
118
(0,16%)
KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
-
1
Henryk Jabłoński
557
(0,73%)
-
2
Paweł Andrzej Sudnik
213
(0,28%)
-
3
Monika Małgorzata Klimczak
242
(0,32%)
-
4
Grzegorz Przemysław Miszczak
149
(0,20%)
-
5
Bernadetta Aleksandra Kucharska
154
(0,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
2
Andrzej Jacek Ogrodnik
1 602
(2,11%)
-
6
Małgorzata Bożena Zubrzycka
464
(0,61%)
-
3
Jarosław Tomasz Moryto
1 445
(1,90%)
-
1
Sławomir Jan Kowal
4 273
(5,63%)
-
4
Lilianna Dorota Kurek
698
(0,92%)
-
5
Karol Piotr Jersak
991
(1,31%)
-
7
Violetta Izabela Cichomska-Capińska
441
(0,58%)
-
8
Henryk Ryszard Ostrowski
778
(1,03%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Konrad Wiesław Holc
934
(1,23%)
-
2
Sebastian Zapolski
901
(1,19%)
-
3
Aleksandra Monika Urban
620
(0,82%)
-
6
Marek Bejenka
243
(0,32%)
-
5
Kamila Zofia Holc-Janikula
125
(0,16%)
-
4
Natalia Milena Otto-Majewska
328
(0,43%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Elżbieta Olga Polak
3 357
(4,42%)
-
1
Stanisław Tomczyszyn
5 049
(6,65%)
-
4
Dorota Danuta Czajkowska
552
(0,73%)
-
3
Józef Suszyński
1 001
(1,32%)
-
6
Elżbieta Wicher
404
(0,53%)
-
5
Urszula Stanisława Wityńska
535
(0,71%)
-
8
Roman Edward Chudy
1 165
(1,54%)
-
7
Anna Sylwia Komar
553
(0,73%)