Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Tworóg – ulice: Akacjowa, Brzozowa, Dębowa, Głowackiego, Jodłowa, Lipowa, Młyńska, Ulica Na Niwach, Polna, Ptasia, Renarda, Składowa, Skowronków, Słoneczna, Słowików, Sosnowa, Świniowicka, Wierzbowa, Kolejowa, Spokojna, Kotowska, Tarnogórska, Lubliniecka
Pokaż więcej
Stanisław Jan Mika
KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE ŚLĄSKIE
38
(13,29%)
Piotr Ryszard Wróbel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA DLA GMINY TWORÓG
88
(30,77%)
Marcin Hubert Potempa
KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU TARNOGÓRSKIEGO
132
(46,15%)
Dawid Alojzy Kocurek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
28
(9,79%)
Okręg 2
Sołectwo Tworóg – ulice: Grunwaldzka, Kopernika, Zamkowa, Dolna, Graniczna, Karola Miarki, Prosta, Równoległa, Skośna, Wąska
Pokaż więcej
Izabela Klaudia Fuchs
KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE ŚLĄSKIE
30
(16,04%)
Kornelia Małgorzata Rabczyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA DLA GMINY TWORÓG
96
(51,34%)
Karina Maria Samol
KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU TARNOGÓRSKIEGO
61
(32,62%)
Okręg 3
Sołectwo Tworóg – ulice: Kościuszki, Leśna, Czesława Niemena, Kazimierza Pułaskiego, Powstańców Śląskich, Plac Wolności, Krótka, Szkolna, Wrzosowa, Kochanowskiego, Jankowskiego, Górna
Pokaż więcej
Henryk Edward Chmiel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA DLA GMINY TWORÓG
93
(38,43%)
Krzysztof Andrzej Gerlich
KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU TARNOGÓRSKIEGO
149
(61,57%)
Okręg 4
Sołectwo Tworóg – ulice: Adama Asnyka, Kościelna, Krasińskiego, Mickiewicza, Nowa, Mikołaja Reja, Słowackiego
Pokaż więcej
Jan Józef Sobania
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA DLA GMINY TWORÓG
158
(61,72%)
Justyna Stanisława Filip-Ferdin
KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU TARNOGÓRSKIEGO
98
(38,28%)
Andrzej Józef Matysek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
0
(0%)
Okręg 5
Sołectwo Koty-ulice: Klonowa, Leśna, Ogrodowa, Piaskowa, Potępska, Sosnówka, Tarnogórska
Pokaż więcej
Renata Maria Głowacka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA DLA GMINY TWORÓG
125
(74,40%)
Irena Maria Jonecko
KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU TARNOGÓRSKIEGO
43
(25,60%)
Okręg 6
Sołectwo Koty-ulice: Lubliniecka, Polna, Pusta Kuźnica, Sikorek, Starowiejska, Stawowa, Studzienna, Szkolna, Szpaków, Topolowa, Wiejska, Księdza Henryka Gawelczyka
Pokaż więcej
Adam Krzysztof Wandzik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA DLA GMINY TWORÓG
95
(60,90%)
Katarzyna Agnieszka Kryszkiewicz
KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU TARNOGÓRSKIEGO
61
(39,10%)
Okręg 7
Sołectwo Nowa Wieś Tworoska: Wiejska nr nieparzyste, Łąkowa, Tylna, Zacisze, Malinowa, Olchowa, Leśniczówka
Pokaż więcej
Henryk Jerzy Rekus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA DLA GMINY TWORÓG
52
(35,14%)
Regina Monika Mika
KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU TARNOGÓRSKIEGO
96
(64,86%)
Okręg 8
Sołectwo Nowa Wieś Tworoska Wiejska nr parzyste, Piaskowa, Borówkowa, Makowa, Wiśniowa, Jagodowa, Kalinowa, Poziomkowa, Grzybowa, Jeżynowa, Wrzosowa, Jaśminowa, Słonecznikowa, Stokrotek, Chabrowa, Fiołkowa, Brynkowska
Pokaż więcej
Reinhard Siegfried Schygulla
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA DLA GMINY TWORÓG
67
(31,46%)
Danuta Kwiryna Elwart
KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU TARNOGÓRSKIEGO
146
(68,54%)
Okręg 9
Sołectwo Hanusek
Pokaż więcej
Beata Maria Czierpka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA DLA GMINY TWORÓG
108
(49,09%)
Piotr Paweł Zientek
KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU TARNOGÓRSKIEGO
43
(19,55%)
Henryk Wiktor Zając
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
69
(31,36%)
Okręg 10
Sołectwo Boruszowice-ulice: Armii Krajowej, Batalionów Chłopskich, Jedności, Nowy Świat, Obrońców Pokoju, Składowa, Słowiańska
Pokaż więcej
Katarzyna Maria Żyłka
KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE ŚLĄSKIE
26
(13,47%)
Piotr Krzysztof Jaruszowiec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA DLA GMINY TWORÓG
94
(48,70%)
Stefan Konrad Jarząbek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA ZMIANA
44
(22,80%)
Jerzy Wincenty Gatys
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
29
(15,03%)
Okręg 11
Sołectwo Boruszowice-ulice: Braci Wolko, Brzozowa, Cicha, Jasna, Kaletańska, Łączności, Modrzewiowa, Sosnowa, Szkolna, Świerkowa, Romualda Traugutta, Zielona; Sołectwo Mikołeska
Pokaż więcej
Marian Edward Łuczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA DLA GMINY TWORÓG
0
(0,00%)
Okręg 12
Sołectwo Brynek
Pokaż więcej
Iwona Urszula Pryk
KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE ŚLĄSKIE
88
(41,90%)
Grzegorz Maciej Chęciński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA DLA GMINY TWORÓG
55
(26,19%)
Janusz Stanisław Kaszuba
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
67
(31,90%)
Okręg 13
Sołectwo Połomia
Pokaż więcej
Grzegorz Paschalis Szotek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA DLA GMINY TWORÓG
42
(20,19%)
Anna Elżbieta Grzelak
KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU TARNOGÓRSKIEGO
91
(43,75%)
Józef Zawidlak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
75
(36,06%)
Okręg 14
Sołectwo Wojska
Pokaż więcej
Kornelia Renata Cyba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA DLA GMINY TWORÓG
0
(0,00%)
Okręg 15
Sołectwo Świniowice
Pokaż więcej
Klaudiusz Ludwik Wieder
KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE ŚLĄSKIE
87
(48,60%)
Lucjan Teodor Sus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA DLA GMINY TWORÓG
92
(51,40%)