Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Ulice: Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Górna, Okólna, Obrońców Westerplatte.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA CZOCHERA-KOCHAM SZCZAWNO-ZDRÓJ
-
17
Małgorzata Elżbieta Zbirek
44
(26,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA FEDORUKA
-
16
Krystyna Wanda Swoboda
29
(17,37%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALEKSANDRY TOBIS
-
18
Magdalena Elżbieta Pietkiewicz
37
(22,16%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA ĆMIKIEWICZA
-
15
Marcin Daniel Pietkiewicz
24
(14,37%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA STACHOWIAKA
-
19
Ewelina Agnieszka Piotrowska
33
(19,76%)
Okręg 2
Ulice: Akacjowa, Graniczna, Jarzębinowa, Jaśminowa, 3 Maja.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA CZOCHERA-KOCHAM SZCZAWNO-ZDRÓJ
-
17
Dariusz Robert Klein
30
(13,89%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA FEDORUKA
-
16
Zbigniew Szewczak
34
(15,74%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA ĆMIKIEWICZA
-
15
Józef Kaczanowski
152
(70,37%)
Okręg 3
Ulice: Boczna, Bolesława Chrobrego, Bolesława Prusa, Marii Konopnickiej, Różana od nr 4 do końca, Saperów, Stefana Żeromskiego, Księdza Jerzego Popiełuszki.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA CZOCHERA-KOCHAM SZCZAWNO-ZDRÓJ
-
17
Michał Krzysztof Broda
66
(29,86%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA FEDORUKA
-
16
Jadwiga Dziedzic-Kołomyjec
25
(11,31%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALEKSANDRY TOBIS
-
18
Jacek Jerzy Baran
65
(29,41%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA ĆMIKIEWICZA
-
15
Elżbieta Irena Kowalczyk
22
(9,95%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA STACHOWIAKA
-
19
Anna Węgrzyn
43
(19,46%)
Okręg 4
Ulice: Aleja Spacerowa, Kasztanowa, Mikołaja Kopernika, Krótka, Kolejowa od nr 1 do nr 6, Nizinna.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA CZOCHERA-KOCHAM SZCZAWNO-ZDRÓJ
-
17
Dorota Anna Wołoszyn-Pusłowska
68
(35,42%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA FEDORUKA
-
16
Sylwia Małgorzata Lauk
29
(15,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALEKSANDRY TOBIS
-
18
Marzena Jolanta Sobczyk
40
(20,83%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA ĆMIKIEWICZA
-
15
Edmund Bogacz
36
(18,75%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA STACHOWIAKA
-
19
Jarosław Henryk Stachowiak
19
(9,90%)
Okręg 5
Ulice: Różana od nr 1 do nr 3, Solicka.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA CZOCHERA-KOCHAM SZCZAWNO-ZDRÓJ
-
17
Piotr Tomasz Cugowski
21
(13,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA FEDORUKA
-
16
Janusz Roman Kozłowicz
48
(30,38%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALEKSANDRY TOBIS
-
18
Radosław Jerzy Foksowicz
18
(11,39%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA ĆMIKIEWICZA
-
15
Alina Bożena Brodzińska
24
(15,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA STACHOWIAKA
-
19
Daniel Piotr Dranowski
47
(29,75%)
Okręg 6
Ulice: Kolejowa od nr 7 do nr 23A, Melchiora Wańkowicza, Wita Stwosza.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA CZOCHERA-KOCHAM SZCZAWNO-ZDRÓJ
-
17
Dominik Remigiusz Małkowski
48
(23,53%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA FEDORUKA
-
16
Grażyna Janina Chłopek
32
(15,69%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALEKSANDRY TOBIS
-
18
Zenon Jan Dec
74
(36,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA ĆMIKIEWICZA
-
15
Janusz Ireneusz Molenda
24
(11,76%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA STACHOWIAKA
-
19
Piotr Edward Nasiukiewicz
26
(12,75%)
Okręg 7
Ulice: Bohaterów Warszawy, Kolejowa od nr 24 do końca, Klonowa, Ofiar Katynia, Marii Skłodowskiej Curie, Słowiańska, Plac Wolności, Wojska Polskiego.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA CZOCHERA-KOCHAM SZCZAWNO-ZDRÓJ
-
17
Piotr Waldemar Sawicki
41
(22,78%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA FEDORUKA
-
16
Stanisław Borkusz
21
(11,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALEKSANDRY TOBIS
-
18
Tomasz Włodzimierz Karzyński
23
(12,78%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA ĆMIKIEWICZA
-
15
Adam Włodzimierz Motyka
81
(45,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA STACHOWIAKA
-
19
Piotr Kąkol
14
(7,78%)
Okręg 8
Ulice: Bukowa, Jesionowa, Kwiatowa, Lipowa, Ogrodowa, Słoneczna, Topolowa, Wczasowa.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA CZOCHERA-KOCHAM SZCZAWNO-ZDRÓJ
-
17
Agnieszka Dorota Pisarska
94
(45,63%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA FEDORUKA
-
16
Łukasz Kurjata
83
(40,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALEKSANDRY TOBIS
-
18
Magdalena Jarosińska-Hassa
29
(14,08%)
Okręg 9
Ulice: Tadeusza Kościuszki, Pocztowa, Ignacego Potockiego, Ratuszowa.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA CZOCHERA-KOCHAM SZCZAWNO-ZDRÓJ
-
17
Błażej Ksawery Kołodziej
19
(10,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA FEDORUKA
-
16
Czesław Antoni Wiliński
15
(8,15%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALEKSANDRY TOBIS
-
18
Urszula Wójcik
79
(42,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA ĆMIKIEWICZA
-
15
Łukasz Przemysław Gagatek
29
(15,76%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA STACHOWIAKA
-
19
Izabela Katarzyna Chętkowska
42
(22,83%)
Okręg 10
Ulice: Okrężna, Równoległa, Zacisze.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA CZOCHERA-KOCHAM SZCZAWNO-ZDRÓJ
-
17
Agnieszka Wilk
48
(31,58%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA FEDORUKA
-
16
Rafał Krzysztof Przepiórski
25
(16,45%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALEKSANDRY TOBIS
-
18
Krystyna Letka
36
(23,68%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA ĆMIKIEWICZA
-
15
Bogumiła Józefa Miciuk
31
(20,39%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA STACHOWIAKA
-
19
Roman Sławomir Pociejowski
12
(7,89%)
Okręg 11
Ulice: Adama Mickiewicza od nr 14 do końca, Ułanów Nadwiślańskich.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA CZOCHERA-KOCHAM SZCZAWNO-ZDRÓJ
-
17
Henryk Hammer
77
(29,73%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA FEDORUKA
-
16
Adam Jennings
102
(39,38%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALEKSANDRY TOBIS
-
18
Beata Świątek
37
(14,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA ĆMIKIEWICZA
-
15
Piotr Marcin Lulkowski
43
(16,60%)
Okręg 12
Ulice: Narciarska, Henryka Sienkiewicza od nr 1 do nr 19A, Juliusza Słowackiego od nr 1 do nr 5.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA CZOCHERA-KOCHAM SZCZAWNO-ZDRÓJ
-
17
Urszula Eleonora Dąbrowska
36
(24,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA FEDORUKA
-
16
Małgorzata Pachota
37
(24,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALEKSANDRY TOBIS
-
18
Violeta Anita Mołda
37
(24,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA ĆMIKIEWICZA
-
15
Joanna Zofia Podlaszewska
24
(16,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA STACHOWIAKA
-
19
Igor Maksymilian Krzeszewski
16
(10,67%)
Okręg 13
Ulice: Henryka Sienkiewicza od nr 20 do nr 25, Juliusza Słowackiego od nr 6 do końca
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA CZOCHERA-KOCHAM SZCZAWNO-ZDRÓJ
-
17
Patryk Marek Maćkowiak
49
(28,16%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA FEDORUKA
-
16
Stanisław Szulc
34
(19,54%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALEKSANDRY TOBIS
-
18
Stanisława Tobis-Pańczyszyn
71
(40,80%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA ĆMIKIEWICZA
-
15
Janusz Andrzej Ziółkowski
11
(6,32%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA STACHOWIAKA
-
19
Mariola Iwona Wójcik
9
(5,17%)
Okręg 14
Ulice: Adama Mickiewicza od nr 1 do nr 13, Osiedle Solicowo, Henryka Sienkiewicza od nr 26 do nr 39A.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA CZOCHERA-KOCHAM SZCZAWNO-ZDRÓJ
-
17
Edyta Agnieszka Pantol
54
(27,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA FEDORUKA
-
16
Krystyna Józefa Cholewa
45
(22,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALEKSANDRY TOBIS
-
18
Tomasz Szkudlarek
36
(18,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA ĆMIKIEWICZA
-
15
Joanna Mirela Podkówka
28
(14,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA STACHOWIAKA
-
19
Witold Władysław Jaworski
37
(18,50%)
Okręg 15
Ulice: Fryderyka Chopina, Józefa Łączyńskiego, Henryka Sienkiewicza od 40 do końca, Szczawieńska.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA CZOCHERA-KOCHAM SZCZAWNO-ZDRÓJ
-
17
Tomasz Paweł Krupa
42
(26,75%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA FEDORUKA
-
16
Joanna Weronika Szymańska
34
(21,66%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALEKSANDRY TOBIS
-
18
Zenon Marek Różycki
33
(21,02%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA ĆMIKIEWICZA
-
15
Anna Gabriela Motyl
24
(15,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA STACHOWIAKA
-
19
Mirosław Ryszard Łupkowski
24
(15,29%)