Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sompolno ulice: Cmentarna, Polna, Rozwenca, Kwiatowa, Spacerowa, Gen. Taczanowskiego, Sienkiewicza, Słowackiego, Warszawska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Mariusz Kubiak
68
(19,26%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA ADAMCZAKA
-
23
Roman Adamczak
118
(33,43%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA
-
17
Przemysław Jankowski
100
(28,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA STANKIEWICZA
-
14
Zbigniew Stanisław Słodkiewicz
67
(18,98%)
Okręg 2
Sompolno ulice: Zielona, Krycha, Leśna, Nadnotecka, Piotrkowska, Kolejowa, Pocztowa, Poprzeczna, Kościelna, Krótka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Tomasz Tomczak
27
(7,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA
-
17
Paulina Zofia Nowak
45
(12,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZYMONA STANKIEWICZA
-
14
Szymon Stankiewicz
126
(33,60%)
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE
-
25
Edyta Imbiorkiewicz
134
(35,73%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA JANKOWSKIEGO
-
20
Marcin Jankowski
43
(11,47%)
Okręg 3
Sompolno ulice: 11 Listopada, Plac Wolności, Św. Barbary – bloki nr 3, 4, 5, Jagodowa, Poziomkowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Hubert Jerzy Czarnecki
101
(31,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA WEŁNICKIEGO
-
21
Piotr Paweł Wełnicki
222
(68,73%)
Okręg 4
Sompolno ulice: Brzozowa, Lipowa, Kasztanowa, 500 - lecia , Gimnazjalna, Kaliska, Ogrodowa, Błankowa, Jana Karskiego, Powstańców Wlkp. , 1 Maja, Rodziny Ulmów, Sportowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Wiesław Kolibowski
90
(27,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA KOSSOWSKIEGO
-
16
Bartosz Piotr Bartosik
112
(33,94%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI
-
15
Michalina Trawińska
128
(38,79%)
Okręg 5
Sompolno ulice: Staszica, Gustawa Morcinka, PCK, Skarbka, Spokojna, Św. Barbary – bez bloków nr 3, 4 i 5
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Józef Franciszek Dunaj
42
(13,68%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA KOSSOWSKIEGO
-
16
Dariusz Gulczyński
68
(22,15%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA
-
17
Andrzej Prętnicki
197
(64,17%)
Okręg 6
Sołectwo Biele, Sołectwo Police
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Grzegorz Józef Drabiński
129
(44,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA KOSSOWSKIEGO
-
16
Ryszard Tadeusz Lewandowski
100
(34,60%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA
-
17
Jan Wasielewski
60
(20,76%)
Okręg 7
Sołectwo Nowa Wieś
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA
-
17
Mirosław Władysław Kowalski
0
(0,00%)
Okręg 8
Sołectwo Lubstów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA
-
17
Michał Rusin
148
(41,81%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF PIASECKI
-
24
Krzysztof Piasecki
206
(58,19%)
Okręg 9
Sołectwo Lubstówek Sołectwo Stefanowo Sołectwo Marianowo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Jan Piotr Szkudlarek
326
(76,89%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA KOSSOWSKIEGO
-
16
Jerzy Wiktorski
54
(12,74%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA
-
17
Wioleta Gorzelińska
44
(10,38%)
Okręg 10
Sołectwo Przystronie Sołectwo Mostki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Tomasz Józef Bartoszewski
43
(13,03%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA KOSSOWSKIEGO
-
16
Ryszard Nowakowski
209
(63,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA PIETRZYKOWSKIEGO
-
22
Maciej Pietrzykowski
78
(23,64%)
Okręg 11
Sołectwo Janowice Sołectwo Ostrówek Sołectwo Zakrzewek Sołectwo Kolonia Lipiny
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Anna Bollin
36
(17,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA KOSSOWSKIEGO
-
16
Wioletta Walczak-Dylewicz
69
(33,01%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA
-
17
Karol Malinowski
104
(49,76%)
Okręg 12
Sołectwo Mąkolno Sołectwo Sycewo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Tomasz Ceglarek
60
(13,42%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA KOSSOWSKIEGO
-
16
Albert Witold Michalski
103
(23,04%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA
-
17
Małgorzata Malicka
115
(25,73%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIDER
-
19
Żaneta Lasota
119
(26,62%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT
-
18
Dawid Sebastian Jakubiak
50
(11,19%)
Okręg 13
Sołectwo Belny Sołectwo Marcjanki Sołectwo Ośno Górne
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Leszek Marian Chałaj
26
(6,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA KOSSOWSKIEGO
-
16
Roman Zieliński
136
(33,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA
-
17
Mariola Iwona Wojciechowska
249
(60,58%)
Okręg 14
Sołectwo Wierzbie Sołectwo Sompolinek
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Józef Przybyłowski
96
(30,28%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA KOSSOWSKIEGO
-
16
Ewa Majchrzak
118
(37,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA
-
17
Krzysztof Nijak
103
(32,49%)
Okręg 15
Sołectwo Koszary Sołectwo Racięcice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Dorota Maria Łukaszewska
108
(35,06%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI
-
15
Jerzy Leszek Zieliński
200
(64,94%)