Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Gubin
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Bogusław Wypych
146
(2,47%)
-
6
Mirosław Skobel
45
(0,76%)
-
3
Izabela Joanna Ziętka
70
(1,18%)
-
4
Paweł Tomczyk
63
(1,06%)
-
7
Sabina Kwiatkowska
27
(0,46%)
-
5
Agnieszka Sylwia Maternik
118
(1,99%)
-
1
Jacek Ryszard Czerepko
595
(10,05%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Lech Jan Kiertyczak
325
(5,49%)
-
3
Beata Teresa Kutrowska
18
(0,30%)
-
2
Marek Andrzej Zimoląg
32
(0,54%)
-
4
Elżbieta Żerko
23
(0,39%)
-
7
Małgorzata Szmidt
33
(0,56%)
-
5
Józef Marian Wieczorek
36
(0,61%)
-
6
Jarosław Henryk Modelski
11
(0,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI
-
6
Katarzyna Barbara Kamyna
31
(0,52%)
-
2
Kamil Kuśnierek
293
(4,95%)
-
4
Edyta Magdalena Zimoch
14
(0,24%)
-
3
Danuta Irena Kaczmarek
48
(0,81%)
-
1
Andrzej Iwanicki
1 200
(20,27%)
-
5
Ryszard Jan Zakrzewski
84
(1,42%)
-
7
Zenon Antoni Turowski
214
(3,61%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Tomasz Kaczmarek
367
(6,20%)
-
3
Marek Dariusz Basznica
29
(0,49%)
-
4
Józef Żuława
97
(1,64%)
-
5
Natalia Barbara Ponikiewska
22
(0,37%)
-
6
Agnieszka Jolanta Bachorska
34
(0,57%)
-
7
Zbigniew Pawłowski
168
(2,84%)
-
2
Małgorzata Kijewska
74
(1,25%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SILNY POWIAT
-
1
Leszek Piotr Ochotny
364
(6,15%)
-
6
Helena Binicewicz
28
(0,47%)
-
3
Iwona Pietsch
134
(2,26%)
-
4
Wiesław Michnowicz
120
(2,03%)
-
5
Karol Smyk
93
(1,57%)
-
2
Justyna Karpisiak
332
(5,61%)
-
7
Robert Siegel
105
(1,77%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
6
Zbigniew Waldemar Worobiej
121
(2,04%)
-
7
Małgorzata Anna Astramowicz
45
(0,76%)
-
1
Katarzyna Aneta Zienkiewicz
181
(3,06%)
-
3
Wioletta Danuta Kazimierczak
27
(0,46%)
-
5
Jolanta Barbara Adułło-Hoffmann
6
(0,10%)
-
2
Krzysztof Bartkowiak
82
(1,39%)
-
4
Tadeusz Jan Rogowski
65
(1,10%)
Okręg 2
Krosno Odrzańskie
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
5
Michał Jeremi Grzybowski
10
(0,14%)
-
3
Małgorzata Beata Leśniańska
42
(0,60%)
-
6
Jakub Szcześniak
97
(1,38%)
-
8
Krzysztof Piotr Grzelak
295
(4,19%)
-
4
Paulina Iwona Adułło-Mucha
69
(0,98%)
-
2
Andrzej Kuziemski
109
(1,55%)
-
1
Mirosław Zbigniew Glaz
361
(5,12%)
-
7
Halina Jadwiga Wojciechowska
30
(0,43%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
3
Halina Ewa Majkusiak
14
(0,20%)
-
4
Emil Tumiński
37
(0,53%)
-
1
Robert Pawłowski
188
(2,67%)
-
5
Izabella Marta Michowska
44
(0,62%)
-
6
Janusz Jerzy Kamerduła
32
(0,45%)
-
2
Radosław Ratajczak
79
(1,12%)
-
7
Marzena Maria Kancelarczyk-Mueller
85
(1,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI
-
4
Tomasz Andrzej Urbański
64
(0,91%)
-
6
Wioletta Radecka-Weretko
24
(0,34%)
-
1
Jacek Piotr Hoffmann
232
(3,29%)
-
8
Beata Anna Pobiedzińska
33
(0,47%)
-
2
Paweł Szwed
316
(4,48%)
-
5
Natalia Wróblewska
40
(0,57%)
-
3
Marian Duch
101
(1,43%)
-
7
Jerzy Sałek
47
(0,67%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Bogdan Karwowski
42
(0,60%)
-
5
Władysława Danuta Zarzycka
76
(1,08%)
-
2
Jan Henryk Szatkowski
166
(2,36%)
-
1
Bogdan Śnieżek
610
(8,66%)
-
6
Maria Aniela Olejarz
80
(1,14%)
-
4
Teresa Krystyna Nowak
47
(0,67%)
-
7
Ryszard Kiersztan
49
(0,70%)
-
8
Marek Stanisław Jasiówka
101
(1,43%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SILNY POWIAT
-
2
Wiesława Kołarzyk
105
(1,49%)
-
1
Tomasz Miechowicz
512
(7,27%)
-
4
Jadwiga Teresa Rogowska
32
(0,45%)
-
3
Dawid Wiewiórowski
109
(1,55%)
-
6
Jolanta Beata Kolano
29
(0,41%)
-
7
Tadeusz Przezdzięk
45
(0,64%)
-
5
Dawid Borodo
80
(1,14%)
-
8
Robert Narkun
253
(3,59%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Paweł Piotr Żukowski
142
(2,02%)
-
1
Grzegorz Garczyński
1 368
(19,42%)
-
2
Anna Maria Januszkiewicz
511
(7,25%)
-
5
Wioletta Agnieszka Fijałkowska
43
(0,61%)
-
8
Andrzej Jan Domagała
129
(1,83%)
-
4
Maciej Waldemar Piwko
92
(1,31%)
-
6
Magdalena Gawrysiak
11
(0,16%)
-
7
Marcin Dawid Walczak
65
(0,92%)
Okręg 3
Bobrowice, gmina Gubin
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Angelika Karolina Solska-Cwajna
162
(3,81%)
-
5
Marcin Kazimierz Jagodziński
346
(8,14%)
-
1
Roman Sikora
509
(11,98%)
-
3
Magdalena Grażyna Galacka
122
(2,87%)
-
2
Wiesław Leśko
210
(4,94%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Jadwiga Maria Sołoducha-Warzyńska
52
(1,22%)
-
3
Katarzyna Majkowska
22
(0,52%)
-
5
Władysław Przewłocki
53
(1,25%)
-
2
Leonard Tumiłowicz
78
(1,84%)
-
4
Monika Urszula Michalska
10
(0,24%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI
-
5
Kazimierz Jerzy Barłóg
120
(2,82%)
-
1
Agnieszka Anna Jurkowska
205
(4,82%)
-
3
Roman Michał Gancarz
289
(6,80%)
-
2
Dorota Anna Hadada
201
(4,73%)
-
4
Jarosław Kajda
81
(1,91%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Andrzej Rochmiński
346
(8,14%)
-
3
Wojciech Waldemar Naglik
278
(6,54%)
-
4
Tadeusz Solecki
182
(4,28%)
-
5
Bożena Beata Rutkowska
50
(1,18%)
-
2
Regina Danuta Pawłowska
56
(1,32%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SILNY POWIAT
-
3
Dariusz Andrzej Kostyszak
31
(0,73%)
-
2
Alicja Aniela Ratowicz
37
(0,87%)
-
1
Dorian Oleszek
320
(7,53%)
-
5
Agnieszka Banach
35
(0,82%)
-
4
Marek Ostrowski
19
(0,45%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Paweł Murawa
211
(4,97%)
-
2
Marek Grzegorz Bukowiecki
92
(2,17%)
-
4
Agnieszka Joanna Rogowska
40
(0,94%)
-
3
Andrzej Tomasz Mokarski
37
(0,87%)
-
5
Katarzyna Natalia Pławiak
55
(1,29%)
Okręg 4
Bytnica, Dąbie, Maszewo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Paweł Galon
87
(1,96%)
-
4
Marta Sielka
75
(1,69%)
-
5
Bogusław Zaraza
292
(6,56%)
-
1
Krystyna Bryszewska
743
(16,70%)
-
2
Marcin Andrzej Napieralski
112
(2,52%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
3
Jolanta Elżbieta Wywiórka
148
(3,33%)
-
2
Ryszard Tadeusz Bogucki
91
(2,05%)
-
4
Monika Niebrzegowska
25
(0,56%)
-
1
Kazimierz Barczuk
287
(6,45%)
-
5
Marzanna Brygida Gryń
23
(0,52%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI
-
5
Grzegorz Kieliszak
243
(5,46%)
-
2
Hubert Maciej Jarociński
166
(3,73%)
-
4
Alina Lenkiewicz
125
(2,81%)
-
3
Daniel Zbierzak
92
(2,07%)
-
1
Agnieszka Róża Andrzejak
86
(1,93%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Krystyna Lis
61
(1,37%)
-
2
Zdzisław Tadeusz Krugliński
139
(3,13%)
-
5
Jan Rowiński
23
(0,52%)
-
3
Helena Jadwiga Romańczuk
90
(2,02%)
-
1
Mariusz Piotr Herbut
242
(5,44%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SILNY POWIAT
-
1
Leszek Piotr Olgrzymek
174
(3,91%)
-
5
Danuta Schaumkessel
57
(1,28%)
-
2
Marzena Anna Szofer
289
(6,50%)
-
4
Magdalena Tokarska
44
(0,99%)
-
3
Arkadiusz Piotr Gołuch
131
(2,95%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
5
Bartłomiej Patryk Benecki
19
(0,43%)
-
3
Bożena Mieczyńska
65
(1,46%)
-
4
Jarosław Budnicki
12
(0,27%)
-
1
Leszek Stanisław Turczyniak
434
(9,76%)
-
2
Dorota Chowaniec
73
(1,64%)