Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatUlice: 11 - go Listopada, Adama, Agatowa, Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego od nr 43 do końca i od nr 42 do końca, Aliny, Ametystowa, Andrzeja, Anny, Barbary, Bartłomieja, Batalionów Chłopskich, Bezdomna, Bluszczowa, Bogumiła, Bohaterów Getta Warszawskiego, Botaniczna, Bracka, Brylantowa, Brzozowa, Bursztynowa, Celiny, Cezarego, Ciepła, Damazego, Danuty, Dąbrowska, Diamentowa, Doktora Jana Serafina Rodego, dr. Karola Benniego, dr. Seweryna Sterlinga, Dywanowa, Działkowa, Edwarda, Elżbiety, Flory, Frycza Modrzewskiego, Gajowa, gen. Józefa Bema, gen. Józefa Sowińskiego, gen. Władysława Sikorskiego, Górna od nr 25 do końca i od nr 18 do końca, Graniczna, Grażyny, Grzegorza, Haliny, Henryka, Hetmańska, Husarska, Ignacego, Ireny, Irysowa, Jadwigi, Jagodowa, Jana, Jana Karola Chodkiewicza, Jana Pawła II, Jana Sobieskiego, Jaśminowa, Jerzego, Jeżynowa, Joanny, Jolanty, Józefowska, Juliusza Słowackiego od nr 51 do końca i od nr 44 do końca, Kaktusowa, Kalinowa, Kamila, Kanonierów, Katarzyny, Kmicica, Konwaliowa, Kopalna, Koralowa, Kotlinowa, Krokusowa, ks. Piotra Ściegiennego, Kwarcowa, Lawendowa, Lecha, Legionów od nr 21 do nr 35, od nr 57 do końca i od nr 16 do nr 32, od nr 58 do końca, Leona Witolda May'a, Lewa, Liliowa, Lucyny, Ludowa, Ludwika Zamenhofa, Ludwikowska, Łąkowa, Mazowiecka od nr 1 do nr 5 i od nr 2 do nr 2c, Łucji, Łukasza, Macieja, Magdaleny, Malinowa, Na Skarpie, Nagórzycka, Natalii, Nefrytowa, Nikodema, Odkrywkowa, Ogrodowa, Olgi, Opalowa, Pauliny, Pawła, Perłowa, Pod Grotami, Podleśna, Pogodna, Polna od nr 31 do końca i od nr 36 do końca, Pomorska, Poziomkowa, Przejazd Dąbrowski, Przemysłowa, Przędzalniana, Przyrodnicza, Pusta, Renaty, Robotnicza, Rolna, Romana, Różana, Rubinowa, Rumiankowa, Rycerska, Sabiny, Sasankowa, Skrzetuskiego, Słoneczna, Smardzewicka, Smugowa, Stanisława Żółkiewskiego, Starowiejska, Stefana Batorego, Stefana Czarnieckiego, Stefana, Stokrotki, Stolarska, Strzelecka od nr 21 do końca i od nr 2 do końca, Synów Pułku, Sypka, Szafirowa, Szarotki, Szklarska, Szkolna od nr 3 do końca i od nr 14 do końca, Szmaragdowa, Szymanówek, Śląska, Św. Antoniego od nr 77 do końca i od nr 68 do końca, Teresy, Tomasza, Tulipanowa, Turkusowa, Ułańska, Utrata, Wacława, Wandy Panfil, Wierzbowa, Wodna, Wola Wiaderna, Wołodyjowskiego, Zagłoby, Zielona, Ziemowita, Zwierzyniecka, Źródlana, Żwirki i Wigury, Żwirowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
25 Pułku Armii Krajowej, Adama Mickiewicza, Białobrzeska, Błażeja Stolarskiego, Boczna, Bolesława Chrobrego, Borek, Brukowa, Cegielniana, Cekanowska, Ciasna, Cisowa, Cmentarna, Czarna, Czysta, Dębowa, Długa, Dobra, Dojazd, Drewniana, Dworcowa, Dzieci Polskich, Fryderyka Chopina, Garbarska, Gdyńska, Gen. Grota-Roweckiego, gen. Romualda Traugutta, Gęsia, Gliniana, Główna, Gminna, Grzybowa, Handlowa, Helska, Henrykowska, Hugo Kołłątaja, inż. Bohdana Apolinariusza Łozińskiego, J. U. Niemcewicza, Jagiellońska, Jana Kilińskiego, Jasna, Jelenia, Juliana Tuwima, Kamienna, Kazimierza Pułaskiego, Klonowa, Kolejowa, Kombatantów, Konstantego Koplina, Konstytucji 3 Maja, Koszykowa, Kowalska, Krańcowa, Krawiecka, Kręta, Krucza, Krzywa, ks. Ignacego Jana Skorupki, Ks. J. Popiełuszki, Kwiatowa, Leśna, Lipowa, Lisia, Literacka, Lubocheńska, Luboszewska, Łączna, Marii Bohuszewiczówny, Marii Konopnickiej, Marii Skłodowskiej-Curie, Michałowska, Mikołaja Reja, Milenijna, mjra Hubala, Młodzieżowa, Myśliwska, Nadrzeczna, Niebrowska, Norberta Barlickiego, Nowa, Nowowiejska od nr 29 do końca i od nr 28 do końca, O. M. Kolbe, Odległa, Okopowa, Okrzei, Opoczyńska, Peryferyjna, Piaskowa, Piastowska, Piotra Bardowskiego, Piotra Pliszczyńskiego, Plac Kopernika, płk. Stanisława Hojnowskiego, Podgórna, Podoba, Poprzeczna, Północna, Radomska, Radosna, Rawska, Rocha Paszkowskiego, Romanówek, Romualda Mielczarskiego, Równa, Seweryna Dziubałtowskiego, Sienna, Smolna, Smutna, Sosnowa, Spalska, Spokojna, Stanisława Dubois, Stanisława Narewskiego, Stanisława Staszica, Stefana Kałużyńskiego, Stefana Żeromskiego, Strefowa, Sucha, Szarych Szeregów, Szczęśliwa od nr 1 do nr 127 i od nr 2 do nr 112, Szeroka, Szewska, Ślusarska, Świeża, Tamka, Teresy Gabrysiewicz, Tomasza Ostrowskiego, Torowa, Twarda, Ugaj, Ujezdzka, Walerego Wróblewskiego, Wapienna, Warszawska, Władysława Łokietka, Wąwalska, Widok, Wilanowska, Wilcza, Wincentego Witosa, Witolda Białego, Włókiennicza, Wolna, Wrzosowa, Wspólna, Wysoka, Wzgórze, Zacisze od nr 29 do końca i od nr 62 do końca, Zajęcza, Zakątna, Zaułek, Zawadzka od nr 1 do nr 101 i od nr 2 do nr 106, Zbocze, Zgodna, Zygmunta Sierakowskiego, Żelazna, Żurawia
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Akacjowa, Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego od nr 1 do nr 41 i od nr 2 do nr 40, Armii Krajowej, Bartosza Głowackiego, Berka Joselewicza, Bociania, Bogusława Meca, Bohaterów 14 Brygady, Browarna, Bukowa, Chemików, Chłodna, Ciesielska, Czołgistów, Dolna, dra Michała Biernackiego, Elizy Orzeszkowej, Fabryczna, Farbiarska, Gen. J. Hallera, Górna od nr 1 do nr 23 i od nr 2 do nr 16, Grabowa, Grunwaldzka, Hoża, Inżynierska, Jałowcowa, Jarzębinowa, Jerozolimska, Jodłowa, Juliusza Słowackiego od nr 1 do nr 49 i od nr 2 do nr 42, Kasztanowa, Kępa, Krótka, Krzyżowa, ks. Stanisława Grada, Legionów od nr 1 do nr 19 i od nr 37 do nr 55 i od nr 2 do nr 14 i od nr 34 do nr 56, Leszczynowa, Letnia, Ligi Morskiej i Rzecznej, Majowa, Mała, Mazowiecka od nr 7 do końca i od nr 4 do końca, Miła, Mireckiego, Modra, Morelowa, Mostowa, Murarska, Nadpiliczna, Niecała, Niska, Nowowiejska od nr 1 do nr 27 i od nr 2 do nr 26, Nowy Port, Obwodowa, Olgi i Andrzeja Małkowskich, Orla, Osiedlowa, P. C. K. , P. O. W, Parkowa, Partyzantów, Piekarska, Piękna, Plac Gabriela Narutowicza, Plac Tadeusza Kościuszki, Polna od nr 1 do nr 29 i od nr 2 do nr 34, Prawa, Prezydenta Ignacego Mościckiego, Prof. T. Seweryna, Prosta, Przeskok, Ruda, Rybaki, Rzeźnicza, Siedmiodomki, Spacerowa, Strzelecka od nr 1 do nr 19, Szczęśliwa od nr 129 do końca i od nr 114 do końca, Szkolna nr 1 i od nr 2 do nr 12, Środkowa, Św. Antoniego od nr 1 do nr 75 i od nr 2 do nr 66, Świerkowa, Tadeusza Kawki, Techniczna, Tkacka, Topolowa, Ustronie, Wiejska, Willowa, Wschodnia, Zacisze od nr 1 do nr 27 i od nr 2 do nr 60, Zagajnikowa, Zapiecek, Zawadzka od nr 103 do końca i od nr 108 do końca, Zdrojowa, Zgorzelicka, Żytnia
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Gminy: Będków, Rokiciny, Ujazd
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Gminy: Tomaszów Mazowiecki, Inowłódz, Rzeczyca
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Gminy: Budziszewice, Lubochnia, Czerniewice, Żelechlinek
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów