Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
osiedla w mieście Łomianki: Buraków, Dąbrowa Leśna, Dąbrowa Rajska, Dąbrowa Zachodnia, Równoległa, Łomianki Baczyńskiego, Łomianki Prochownia, Łomianki Majowe
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
8
Barbara Kazimiera Sidor
44
(0,97%)
-
5
Czesław Zaremba
63
(1,39%)
-
7
Malwina Anna Dąbrowska-Sporek
25
(0,55%)
-
1
Joanna Zabłocka-Łudzeń
307
(6,77%)
-
2
Artur Piotr Kozak
62
(1,37%)
-
3
Marta Zofia Herynowska
99
(2,18%)
-
6
Kamil Grzegorz Pawlak
15
(0,33%)
-
4
Patryk Grzegorz Malinowski
23
(0,51%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WOLNE ŁOMIANKI"
-
2
Bogusław Piotr Pawłowski
40
(0,88%)
-
6
Małgorzata Dorota Wodecka
28
(0,62%)
-
3
Wanda Zofia Karaś
81
(1,78%)
-
1
Tomasz Dąbrowski
141
(3,11%)
-
4
Jerzy Wiktor Stawikowski
24
(0,53%)
-
5
Katarzyna Maria Kućkowska
115
(2,53%)
-
7
Ludwika Gutowska
29
(0,64%)
-
8
Zdzisław Stanisław Pacholec
29
(0,64%)
-
9
Sławomira Stanisława Laskowska
94
(2,07%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA DĄBROWSKIEGO
-
1
Tomasz Henryk Dąbrowski
640
(14,10%)
-
2
Wiesław Bochenek
191
(4,21%)
-
3
Wanda Małgorzata Kuczera
141
(3,11%)
-
4
Cezary Astrau
204
(4,50%)
-
6
Katarzyna Kowalska
96
(2,12%)
-
8
Alina Skurska
131
(2,89%)
-
5
Agata Wrześniak
106
(2,34%)
-
7
Bożena Zofia Celińska
44
(0,97%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY ŁOMIANEK
-
2
Mirosław Eugeniusz Guzowski
106
(2,34%)
-
4
Mateusz Kazimierz Krogulec
291
(6,41%)
-
5
Agnieszka Góralczyk
82
(1,81%)
-
8
Agata Grażyna Porowska
116
(2,56%)
-
7
Aneta Magdalena Szlupowicz
155
(3,42%)
-
1
Witold Tadeusz Gawda
521
(11,48%)
-
3
Agnieszka Krystyna Zdunek
212
(4,67%)
-
6
Jerzy Serzysko
283
(6,24%)
Okręg 2
osiedla w mieście Łomianki: Łomianki Górne, Łomianki Centralne, Łomianki Pawłowo, Łomianki Stare, Łomianki Trylogia, Łomianki Powstańców
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Krzysztof Wojciech Wacikowski
28
(0,69%)
-
6
Krystyna Zaremba
40
(0,99%)
-
4
Bogdan Wojciech Suszniak
10
(0,25%)
-
3
Ewa Radomska-Pawlak
97
(2,40%)
-
2
Tomasz Szostek
84
(2,08%)
-
1
Grzegorz Andrzej Bryk
270
(6,68%)
-
7
Jadwiga Bernadeta Dudek-Ambrożkiewicz
24
(0,59%)
-
8
Marta Mielczarek-Krukowska
20
(0,49%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WOLNE ŁOMIANKI"
-
5
Ludmiła Adamiec
33
(0,82%)
-
6
Piotr Maciej Cieślak
19
(0,47%)
-
7
Aleksandra Alicja Szmit
44
(1,09%)
-
1
Jakub Wojciech Krawczak
89
(2,20%)
-
3
Wojciech Kazimierz Tarnawski
59
(1,46%)
-
2
Victoria Maria Bieniek
67
(1,66%)
-
4
Wojciech Bartkowski
21
(0,52%)
-
8
Agata Kuśnierzewska
46
(1,14%)
-
9
Michał Grzegorz Naftyński
138
(3,41%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA DĄBROWSKIEGO
-
5
Piotr Łukasz Bartoszewski
203
(5,02%)
-
3
Joanna Maria Roszkowska
111
(2,75%)
-
4
Maria Jolanta Zalewska
247
(6,11%)
-
1
Piotr Jerzy Rusiecki
532
(13,17%)
-
6
Aneta Grażyna Urbaniak
50
(1,24%)
-
7
Beata Katarzyna Woźniak
60
(1,48%)
-
2
Tadeusz Krystecki
127
(3,14%)
-
8
Paweł Jan Słupski-Kartaczowski
115
(2,85%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY ŁOMIANEK
-
7
Ewa Helena Krzyżowska
102
(2,52%)
-
3
Grzegorz Jan Umiastowski
41
(1,01%)
-
4
Mariola Anna Niecikowska
280
(6,93%)
-
1
Maria Jolanta Pszczółkowska
669
(16,56%)
-
6
Magdalena Maria Cłapińska
169
(4,18%)
-
2
Jan Umiastowski
76
(1,88%)
-
5
Grzegorz Michał Orlecki
91
(2,25%)
-
8
Iwona Anna Kamińska-Bajek
79
(1,95%)
Okręg 3
sołectwa: Łomianki Chopina, Łomianki Dolne, Kiełpin, Dziekanów Bajkowy, Dziekanów Polski, Dziekanów Nowy, Kępa Kiełpińska, Dziekanów Leśny, Sadowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Zbigniew Piotr Michalec
42
(1,02%)
-
1
Jakub Sporek
179
(4,33%)
-
3
Ewelina Anna Bryk
32
(0,77%)
-
7
Beata Ewa Nienałtowska
6
(0,15%)
-
4
Monika Liliana Orzeszko
30
(0,73%)
-
5
Danuta Jadwiga Burczyńska
32
(0,77%)
-
6
Agata Cecylia Malinowska
21
(0,51%)
-
8
Bogdan Mirosław Kłudczyński
53
(1,28%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WOLNE ŁOMIANKI"
-
8
Danuta Grażyna Karczmarek
11
(0,27%)
-
4
Marianna Halina Matusiak
67
(1,62%)
-
3
Violetta Anna Szcześniak
48
(1,16%)
-
5
Edyta Cecylia Trembecka
29
(0,70%)
-
6
Grzegorz Stanisław Lenard
264
(6,38%)
-
7
Dorota Budejko
21
(0,51%)
-
1
Adam Janusz Salwowski
241
(5,83%)
-
2
Bogdan Ryszard Kłódkiewicz
100
(2,42%)
-
9
Sławomir Jan Wachnik
101
(2,44%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA DĄBROWSKIEGO
-
3
Krzysztof Marek Wawer
235
(5,68%)
-
4
Sławomir Rawa
108
(2,61%)
-
1
Andrzej Graf
399
(9,65%)
-
2
Maciej Rafał Wroniewski
215
(5,20%)
-
7
Joanna Małgorzata Wesołowska
81
(1,96%)
-
6
Beata Anna Krzysiak
31
(0,75%)
-
9
Michał Andrzej Borowik
77
(1,86%)
-
8
Justyna Agnieszka Wichowska
55
(1,33%)
-
5
Wioletta Chojnacka
85
(2,06%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY ŁOMIANEK
-
3
Agnieszka Gawron-Smater
162
(3,92%)
-
2
Małgorzata Ewa Żebrowska-Piotrak
528
(12,77%)
-
5
Marcin Etienne
363
(8,78%)
-
1
Janusz Andrzej Skonieczny
269
(6,50%)
-
4
Paweł Bartłomiej Bohdziewicz
122
(2,95%)
-
6
Barbara Markowska
54
(1,31%)
-
7
Jerzy Suda
28
(0,68%)
-
8
Ryszard Wojciech Grabowski
47
(1,14%)