Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Mechnica
Pokaż więcej
Adrian Zbroja
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NORBERTA GREGERA „GMINA DLA LUDZI”
142
(52,59%)
Gerard Józef Jesionek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA I WSPÓLNA GMINA
55
(20,37%)
Jan Emil Tomanek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
73
(27,04%)
Okręg 2
Sołectwo Kamionka, sołectwo Poborszów
Pokaż więcej
Dariusz Mariusz Simon
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NORBERTA GREGERA „GMINA DLA LUDZI”
37
(18,05%)
Joanna Marta Pakoca
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA I WSPÓLNA GMINA
6
(2,93%)
Artur Brunon Segrodnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
162
(79,02%)
Okręg 3
Sołectwo Pokrzywnica
Pokaż więcej
Bernard Piotr Schreier
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NORBERTA GREGERA „GMINA DLA LUDZI”
91
(29,74%)
Ilona Maria Mainka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
215
(70,26%)
Okręg 4
Sołectwo Większyce, ul. Głogowska, Miodowa, Nowy Dwór, Opolska, Pawłowska, Pogodna, Polna, Raciborska, Słoneczna, Szkolna
Pokaż więcej
Marek Czesław Matuszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NORBERTA GREGERA „GMINA DLA LUDZI”
94
(44,98%)
Szymon Piotr Kaboth
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
115
(55,02%)
Okręg 5
Sołectwo Większyce, ul.: Chabrowa, Długa, Hahna, Harcerska, Kasztanowa, Klonowa, Kozielska, Krótka, Księżycowa, Kwiatowa, Leśna Lipowa, Łąkowa, Ogrodowa, Parkowa, Piękna, Sportowa, Tęczowa, Wrzosowa, Zamkowa
Pokaż więcej
Krystian Grzegorz Pogodzik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NORBERTA GREGERA „GMINA DLA LUDZI”
144
(66,06%)
Dorota Magdalena Gabor
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA I WSPÓLNA GMINA
25
(11,47%)
Patryk Marian Izaak
KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
3
(1,38%)
Roland Lothar König
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
46
(21,10%)
Okręg 6
Sołectwo Komorno
Pokaż więcej
Ewelina Anna Barteczko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
0
(0,00%)
Okręg 7
Sołectwo Pociękarb, sołectwo Radziejów, sołectwo Bytków
Pokaż więcej
Sandra Monika Zmarzły
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NORBERTA GREGERA „GMINA DLA LUDZI”
39
(28,26%)
Beata Pazurek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA I WSPÓLNA GMINA
31
(22,46%)
Kewin Jerzy Ignacy
KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
2
(1,45%)
Joachim Antoni Majnusz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
66
(47,83%)
Okręg 8
Sołectwo Łężce
Pokaż więcej
Marcin Karol Kozubek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NORBERTA GREGERA „GMINA DLA LUDZI”
75
(42,61%)
Jan Rajmund Plesch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
101
(57,39%)
Okręg 9
Sołectwo Reńska Wieś, ul.: Boczna, Brzegowa, Dolna, Dworcowa, Gierałtowska, Górna, Harcerska, Kolejowa, Kwiatowa, Lipowa, Obywatelska, Opolska, Piaskowa, Przyjaciół, Spokojna, Sportowa, Stroma, Związkowa.
Pokaż więcej
Halina Violetta Marcinków
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NORBERTA GREGERA „GMINA DLA LUDZI”
73
(32,88%)
Jan Józef Minster
KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
12
(5,41%)
Krzysztof Jerzy Olszowka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
137
(61,71%)
Okręg 10
Sołectwo Reńska Wieś, ul.: Dębowa, Kamienna, Klonowa, Ogrodowa, Raciborska, Rajska, Słoneczna, Tęczowa
Pokaż więcej
Józef Leszek Kołkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NORBERTA GREGERA „GMINA DLA LUDZI”
61
(28,91%)
Denis Tomasz Ignacy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA I WSPÓLNA GMINA
6
(2,84%)
Damian Sebastian Jenderek
KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
12
(5,69%)
Alicja Maria Kocem
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
132
(62,56%)
Okręg 11
Sołectwo Reńska Wieś ul.: Fabryczna, Kozielska, Łąkowa, Mała, Młyńska, Pawłowicka, Reński Koniec, Polna, Wyzwolenia, 1 Maja, Zielona, Żabia
Pokaż więcej
Piotr Olszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NORBERTA GREGERA „GMINA DLA LUDZI”
33
(18,03%)
Joanna Magdalena Thomes
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA I WSPÓLNA GMINA
18
(9,84%)
Przemysław Denis Ignacy
KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
8
(4,37%)
Patryk Wiesław Flegel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
124
(67,76%)
Okręg 12
Sołectwo Gierałtowice, Sołectwo Naczysławki
Pokaż więcej
Andrzej Bronisław Paczkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NORBERTA GREGERA „GMINA DLA LUDZI”
35
(20,83%)
Zbigniew Grzegorz Jarzyna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA I WSPÓLNA GMINA
36
(21,43%)
Monika Agnieszka Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
97
(57,74%)
Okręg 13
Sołectwo Dębowa, Sołectwo Długomiłowice, ul.: Dębowska, Dworcowa, Kwiatowa, Ogrodowa, Polna, Pierzchowicka, Słoneczna, Żabnik
Pokaż więcej
Artur Jan Wiechowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NORBERTA GREGERA „GMINA DLA LUDZI”
30
(20,83%)
Monika Anna Depta
KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
17
(11,81%)
Waldemar Tomasz Krybus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
97
(67,36%)
Okręg 14
Sołectwo Długomiłowice, ul.: Naczysławska, Stara, Długa
Pokaż więcej
Irena Maria Cebula
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NORBERTA GREGERA „GMINA DLA LUDZI”
71
(43,56%)
Malwina Dominika Polok
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA I WSPÓLNA GMINA
11
(6,75%)
Katarzyna Maria Jurczyk
KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
7
(4,29%)
Sonia Ewa Geller
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
74
(45,40%)
Okręg 15
Sołectwo Długomiłowice, ul.: Cmentarna, Familijna, Główna, Kościelna, Krótka, Parkowa, Spokojna, Sukowska, Tarnowska, Zielona
Pokaż więcej
Jan Paweł Domin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NORBERTA GREGERA „GMINA DLA LUDZI”
47
(36,43%)
Tatiana Anna Lamber
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA I WSPÓLNA GMINA
22
(17,05%)
Dariusz Józef Bedryj
KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
1
(0,78%)
Urszula Maria Marks
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
59
(45,74%)