Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Gmina Barlinek
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT
-
1
Marcin Makuch
411
(5,79%)
-
3
Małgorzata Maria Matkowska-Kukiełka
54
(0,76%)
-
4
Dawid Mateusz Dyliński
32
(0,45%)
-
5
Magdalena Teresa Zwolińska
38
(0,54%)
-
2
Henryk Karwecki
171
(2,41%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW S.O.S. DLA POWIATU
-
4
Marek Dmytruszewski
122
(1,72%)
-
1
Józef Jerzy Faliński
551
(7,77%)
-
2
Iwona Agnieszka Bogusław
65
(0,92%)
-
5
Ewa Kołtunowska
48
(0,68%)
-
3
Radosław Tomasz Kłoda
239
(3,37%)
-
7
Martyna Monika Swat
65
(0,92%)
-
6
Krzysztof Wolski
67
(0,94%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Klaudia Krzyżanowska
162
(2,28%)
-
4
Mieczysław Jan Pyciak
116
(1,64%)
-
1
Mariusz Kuziel
363
(5,12%)
-
3
Zofia Zmarzlik
165
(2,33%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Ewelina Maria Witkowska
78
(1,10%)
-
1
Elżbieta Ligenza
389
(5,48%)
-
6
Paweł Aleksandrowicz
37
(0,52%)
-
4
Marek Krzysztof Dassuj
56
(0,79%)
-
3
Agata Barbara Szulc
129
(1,82%)
-
7
Jolanta Katarzyna Gubała
29
(0,41%)
-
5
Mariusz Władysław Topolnicki
65
(0,92%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Iwona Sylwia Chmura
103
(1,45%)
-
7
Jakub Leszek Radomski
67
(0,94%)
-
1
Andrzej Piotr Rudnicki
1 124
(15,85%)
-
4
Agnieszka Monika Grygorcewicz
35
(0,49%)
-
5
Kazimierz Karol Kulpa
36
(0,51%)
-
6
Ewa Marzena Difort-Olejniczak
59
(0,83%)
-
2
Tadeusz Stefan Śnieżewski
60
(0,85%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Agnieszka Kuczaba-Wysocka
166
(2,34%)
-
6
Marek Wypych
81
(1,14%)
-
7
Magdalena Maria Grabowska-Jóźwiak
187
(2,64%)
-
4
Teresa Oleszczuk
125
(1,76%)
-
1
Ryszard Wiśniak
616
(8,68%)
-
3
Adam Cegielski
85
(1,20%)
-
5
Andrzej Jan Szram
74
(1,04%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT
-
3
Zbigniew Blezień
213
(3,00%)
-
4
Małgorzata Cheba
99
(1,40%)
-
5
Piotr Rosenkiewicz
91
(1,28%)
-
1
Andrzej Marian Potyra
275
(3,88%)
-
2
Jolanta Maria Rybarczyk
47
(0,66%)
-
6
Teresa Grażyna Bartkiewicz
34
(0,48%)
-
7
Andrzej Palicki
64
(0,90%)
Okręg 2
Gmina Boleszkowice, Gmina Dębno
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT
-
1
Andrzej Tomasz Romaniuk
75
(0,88%)
-
2
Teresa Mirek
82
(0,96%)
-
5
Ryszard Jan Wachowski
11
(0,13%)
-
3
Sylwia Krupa
86
(1,01%)
-
4
Halina Wolny
69
(0,81%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW S.O.S. DLA POWIATU
-
4
Mirosław Jan Michalski
50
(0,59%)
-
1
Anna Maria Szymczyk
303
(3,55%)
-
5
Justyna Danuta Czarnecka
31
(0,36%)
-
3
Krystyna Danuta Stankiewicz
90
(1,06%)
-
2
Michał Cholewiński
169
(1,98%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Ryszard Wacław Święcicki
176
(2,06%)
-
3
Jerzy Sylwester Kopaszewski
115
(1,35%)
-
1
Zbigniew Marszałek
265
(3,11%)
-
6
Alicja Kapczyńska
20
(0,23%)
-
2
Izabela Jastrzębska
30
(0,35%)
-
7
Andrzej Antoni Dobrowolski
70
(0,82%)
-
4
Janusz Fabiańczyk
230
(2,70%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
5
Anna Dębicka
21
(0,25%)
-
6
Alicja Elżbieta Korban
75
(0,88%)
-
7
Adam Stanisław Zieliński
97
(1,14%)
-
3
Edyta Renata Wierzbicka
53
(0,62%)
-
1
Józef Głuszko
324
(3,80%)
-
2
Daniel Piotr Bońdos
146
(1,71%)
-
4
Waldemar Pacewicz
415
(4,87%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
6
Kamila Cyran
58
(0,68%)
-
2
Wioletta Drzewińska
704
(8,26%)
-
4
Norbert Krzysztof Batory
210
(2,46%)
-
1
Arkadiusz Sobiesław Mazepa
771
(9,04%)
-
3
Zuzanna Chomont
78
(0,91%)
-
8
Zbigniew Michał Nizio
69
(0,81%)
-
7
Wiesław Słowiński
13
(0,15%)
-
5
Maria Alina Żukrowska - Mróz
281
(3,30%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Danuta Patkowska
905
(10,61%)
-
6
Wojciech Ciechanowicz
260
(3,05%)
-
9
Zbigniew Stefan Podziński
92
(1,08%)
-
2
Tomasz Jacek Jarema
370
(4,34%)
-
3
Urszula Maria Bogdziewicz
242
(2,84%)
-
4
Józef Korzeniowski
131
(1,54%)
-
7
Monika Halina Rębiasz
82
(0,96%)
-
5
Wioletta Maria Kowalik
119
(1,40%)
-
8
Małgorzata Popławska
92
(1,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT
-
1
Jarosław Władysław Porzeziński
191
(2,24%)
-
2
Marta Justyna Bukowska
126
(1,48%)
-
4
Krystyna Bożena Wyszyńska
192
(2,25%)
-
3
Elżbieta Dmytruszkiewicz
21
(0,25%)
-
8
Henryk Jan Marchlewicz
43
(0,50%)
-
6
Zdzisław Sołtys
159
(1,86%)
-
9
Maria Janina Górska
47
(0,55%)
-
5
Jarosław Wojciech Ostry
139
(1,63%)
-
7
Iwona Mieczysława Szostowska
128
(1,50%)
Okręg 3
Gmina Myślibórz, gmina Nowogródek Pomorski
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT
-
1
Wojciech Witold Wojtkiewicz
236
(2,70%)
-
5
Radosław Piechota
16
(0,18%)
-
7
Janusz Ryszard Zimer
17
(0,19%)
-
3
Anna Maria Andrukonis
236
(2,70%)
-
4
Mariusz Dąbrowski
6
(0,07%)
-
2
Bożena Barbara Wierucka
212
(2,42%)
-
6
Katarzyna Kniaź
32
(0,37%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW S.O.S. DLA POWIATU
-
7
Adrian Dariusz Wesołowski
283
(3,23%)
-
8
Sylwia Helena Kozicka
181
(2,07%)
-
5
Justyna Sabina Olech
178
(2,03%)
-
1
Andrzej Królikowski
302
(3,45%)
-
2
Krystyna Balcerzak
273
(3,12%)
-
4
Jan Urbanowski
122
(1,39%)
-
3
Roman Józef Rutkowski
270
(3,08%)
-
9
Wioletta Roźniata
88
(1,01%)
-
6
Janusz Chmiel
30
(0,34%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
3
Agnieszka Łagódka
67
(0,77%)
-
5
Agnieszka Barbara Dolacińska
88
(1,01%)
-
6
Artur Szrajber
33
(0,38%)
-
7
Małgorzata Grażyna Woźnicka
60
(0,69%)
-
9
Andrzej Mikołaj Wojciechowski
60
(0,69%)
-
8
Joanna Anna Bandrowska
27
(0,31%)
-
1
Waldemar Paweł Skierski
238
(2,72%)
-
2
Sebastian Florian Matul
93
(1,06%)
-
4
Henryk Szpakowski
274
(3,13%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Krzysztof Głownia
213
(2,43%)
-
5
Barbara Tecław
33
(0,38%)
-
3
Jan Józef Obłąk
222
(2,54%)
-
1
Urszula Krystyna Sawicka
343
(3,92%)
-
4
Danuta Borkowska
37
(0,42%)
-
6
Przemysław Krzysztof Jenciak
17
(0,19%)
-
8
Krzysztof Dzięcioł
74
(0,85%)
-
7
Teresa Stelmaszczyk
63
(0,72%)
-
9
Ryszard Kociach
189
(2,16%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
5
Jan Władysław Sarba
66
(0,75%)
-
4
Jarosław Roman Rębiasz
146
(1,67%)
-
6
Izabela Tatol
97
(1,11%)
-
3
Beata Władysława Norsesowicz
155
(1,77%)
-
7
Mariusz Piotr Paczewski
21
(0,24%)
-
8
Andrzej Tymosiewicz
216
(2,47%)
-
2
Artur Jacek Woroch
130
(1,49%)
-
9
Katarzyna Stefanowicz
82
(0,94%)
-
1
Alicja Beata Prill
347
(3,96%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Irena Idzikowska
148
(1,69%)
-
7
Justyna Renata Korczyńska
111
(1,27%)
-
5
Katarzyna Ostrowska-Wolska
54
(0,62%)
-
8
Agnieszka Grażyna Korneluk - Kaczmarczyk
149
(1,70%)
-
9
Bernadeta Urszula Malinowska
223
(2,55%)
-
2
Robert Wójcik
158
(1,80%)
-
6
Mirosław Piwowarczyk
235
(2,68%)
-
4
Roman Czernielewski
217
(2,48%)
-
1
Robert Daniel Dudek
617
(7,05%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT
-
2
Krzysztof Jakub Antczak
0
(0%)
-
1
Mariusz Grzegorz Norsesowicz
408
(4,66%)
-
3
Teresa Kowalska
21
(0,24%)
-
4
Iwona Krause
136
(1,55%)
-
6
Elżbieta Maria Kozłowska
42
(0,48%)
-
5
Katarzyna Jarmoła-Sobór
38
(0,43%)
-
8
Tadeusz Leszek Czarnota
82
(0,94%)
-
7
Jolanta Czaczka
81
(0,93%)
-
9
Marek Robert Kisły
136
(1,55%)