Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Zalesie: ul. 3 Maja, ul. Akacjowa, ul. Dębowa, ul. Grabowa, ul. Horbowska, ul. Kościelna, ul. Krańcowa, ul. Ogrodowa, ul. Polna, ul. Północna, ul. Słoneczna, ul. Stawy, ul. Szkolna.
Pokaż więcej
Grażyna Irena Sposób
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
97
(54,49%)
Antoni Jan Byszko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA JAKOŚĆ
59
(33,15%)
Mieczysław Władysław Golczewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
22
(12,36%)
Okręg 2
Zalesie: ul. Graniczna, ul. Krótka, ul. Krzywa, ul. Łąkowa, ul. Mickiewicza, ul. Podleśna, ul. Starowiejska, ul. Warszawska.
Pokaż więcej
Wiesław Marian Daniluk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
32
(16,75%)
Radosław Antoni Starzyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA JAKOŚĆ
24
(12,57%)
Stanisław Zenon Grzelak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA JEST NASZA
100
(52,36%)
Marcin Andrzej Pacyna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA PACYNY
2
(1,05%)
Marek Pietraszuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
33
(17,28%)
Okręg 3
Kłoda Duża, Kłoda Mała
Pokaż więcej
Witold Wiesław Kaczanowicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
101
(54,30%)
Bożena Maria Dawidziuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA JAKOŚĆ
42
(22,58%)
Krzysztof Józef Nazaruk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
43
(23,12%)
Okręg 4
Horbów, Horbów-Kolonia
Pokaż więcej
Marianna Józefa Konieczna
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
66
(40,74%)
Gabriel Augustyn Tarasiuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA JAKOŚĆ
18
(11,11%)
Paweł Leszek Matysiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
78
(48,15%)
Okręg 5
Dobryń Mały, Lachówka Mała
Pokaż więcej
Grzegorz Sebastjaniuk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
61
(50,41%)
Edward Kierczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA JAKOŚĆ
29
(23,97%)
Krzysztof Kozak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
31
(25,62%)
Okręg 6
Lachówka Duża
Pokaż więcej
Aldona Kaczan
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
59
(50,86%)
Mariusz Suszczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA JAKOŚĆ
36
(31,03%)
Andrzej Skrzypczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
21
(18,10%)
Okręg 7
Koczukówka, Kijowiec PGR
Pokaż więcej
Marta Agnieszka Gruszecka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
43
(39,09%)
Tomasz Mirończuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA JAKOŚĆ
34
(30,91%)
Jakub Okseniuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
33
(30,00%)
Okręg 8
Dereczanka, Kijowiec-Kolonia
Pokaż więcej
Krystyna Kazimiera Minakowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
95
(62,91%)
Grzegorz Wojewódzki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA JAKOŚĆ
56
(37,09%)
Okręg 9
Wojciech Cezary Szymanek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
75
(55,56%)
Monika Borodziuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA JAKOŚĆ
60
(44,44%)
Okręg 10
Berezówka, Nowosiółki
Pokaż więcej
Sławomir Konstanty Syliwoniuk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
92
(55,76%)
Józef Jan Rzymowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA JAKOŚĆ
73
(44,24%)
Okręg 11
Malowa Góra, Mokrany Nowe, Mokrany Stare
Pokaż więcej
Zbigniew Lustyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
92
(57,50%)
Wiesław Leon Bylina
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA JAKOŚĆ
25
(15,63%)
Mirosław Michał Litwiniuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
43
(26,88%)
Okręg 12
Dobryń-Kolonia, Dobryń Duży od numeru domu 1 do numeru domu 40
Pokaż więcej
Barbara Alina Cydejko
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
64
(45,71%)
Patryk Wolski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
76
(54,29%)
Okręg 13
Dobryń Duży od numeru domu 41 do końca
Pokaż więcej
Artur Markowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
97
(65,54%)
Lech Cydejko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA JAKOŚĆ
27
(18,24%)
Dariusz Panasiuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
24
(16,22%)
Okręg 14
Wólka Dobryńska od numeru domu 1 do numeru domu 77
Pokaż więcej
Jarosław Podgórski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
82
(66,67%)
Alina Sotniczuk- Jarocka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA JAKOŚĆ
41
(33,33%)
Okręg 15
Wólka Dobryńska od numeru domu 78 do końca
Pokaż więcej
Ryszard Lewczuk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
32
(24,24%)
Waldemar Andrzej Mincewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA JAKOŚĆ
57
(43,18%)
Robert Sitniczuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
43
(32,58%)