Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Rejowiec Fabryczny, Gmina Rejowiec Fabryczny, Gmina Rejowiec, Gmina Siedliszcze
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Marek Teodor Świderczuk
418
(5,46%)
-
2
Barbara Klin
56
(0,73%)
-
3
Monika Beata Zwierz
61
(0,80%)
-
5
Leszek Denis
32
(0,42%)
-
4
Jarosław Artur Karpiuk
46
(0,60%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Małgorzata Lisiecka
93
(1,21%)
-
2
Beata Elżbieta Danielczuk
258
(3,37%)
-
4
Ryszard Podkański
121
(1,58%)
-
3
Ireneusz Józef Czmuda
410
(5,35%)
-
7
Wiesław Orzędowski
228
(2,98%)
-
5
Anna Barbara Kapka
182
(2,38%)
-
1
Jerzy Kwiatkowski
797
(10,40%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BAS 18 I G9
-
1
Tomasz Szczepaniak
649
(8,47%)
-
2
Mateusz Lepianko
612
(7,99%)
-
3
Stanisław Zbigniew Wiercioch
369
(4,82%)
-
4
Alicja Semeniuk
94
(1,23%)
-
5
Marcin Grel
116
(1,51%)
-
6
Hanna Michalak
18
(0,23%)
-
7
Alicja Rossa
93
(1,21%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Andrzej Dzirba
667
(8,71%)
-
5
Joanna Teresa Jaremek
277
(3,62%)
-
4
Marian Śliwiński
126
(1,64%)
-
3
Marcin Kopciewicz
404
(5,27%)
-
2
Lucyna Sado
668
(8,72%)
-
6
Krzysztof Grzegorz Olejniczak
115
(1,50%)
-
7
Dorota Łosiewicz
752
(9,81%)
Okręg 2
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Andrzej Marek Wawryniuk
218
(4,01%)
-
2
Magdalena Elżbieta Wójcik
90
(1,66%)
-
3
Magdalena Agnieszka Adamiec
59
(1,09%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Zbigniew Raźniewski
316
(5,82%)
-
1
Damian Arkadiusz Wierak
600
(11,04%)
-
4
Anna Katarzyna Oleszczuk
148
(2,72%)
-
3
Emilia Klasura
363
(6,68%)
-
5
Renata Alicja Zawiślak
168
(3,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BAS 18 I G9
-
4
Beata Leokadia Janiuk
205
(3,77%)
-
3
Anna Mirzwa
217
(3,99%)
-
5
Jerzy Czwarnowski
243
(4,47%)
-
2
Andrzej Derlak
739
(13,60%)
-
1
Paweł Marek Ciechan
713
(13,12%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Monika Ewa Kinach
118
(2,17%)
-
2
Zdzisław Dominik Wronka
268
(4,93%)
-
1
Jarosław Wójcicki
557
(10,25%)
-
4
Martyna Elżbieta Przybyłowska
93
(1,71%)
-
5
Adam Słupczyński
319
(5,87%)
Okręg 3
Gmina Dorohusk, Gmina Kamień
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Henryk Ciejak
90
(1,93%)
-
2
Edyta Marzena Egiert
51
(1,09%)
-
3
Joanna Dulba
30
(0,64%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Paulina Ewa Suchań
512
(10,99%)
-
2
Dariusz Sławomir Daniel
98
(2,10%)
-
3
Adam Mikołaj Kabała
104
(2,23%)
-
4
Piotr Jan Szymczuk
487
(10,45%)
-
5
Agnieszka Joanna Gradowska
134
(2,88%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BAS 18 I G9
-
4
Teresa Mieczysława Wawryniuk
103
(2,21%)
-
5
Roman Karol Kandziora
513
(11,01%)
-
1
Agata Maryla Radzięciak
537
(11,52%)
-
2
Stanisław Konstanty Korzeniewski
425
(9,12%)
-
3
Władysław Kowalski
241
(5,17%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Kazimierz Stocki
308
(6,61%)
-
1
Grażyna Ewa Szykuła
589
(12,64%)
-
2
Anna Dumin
184
(3,95%)
-
4
Sebastian Kogut
110
(2,36%)
-
5
Ryszard Wojciech Waleczek
144
(3,09%)
Okręg 4
Gmina Białopole, Gmina Dubienka, Gmina Leśniowice, Gmina Wojsławice, Gmina Żmudź
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Stanisław Fornal
93
(1,29%)
-
2
Mariusz Wojciech Malowany
77
(1,07%)
-
3
Wioleta Ewa Swatek
95
(1,32%)
-
6
Mariusz Stanisław Kurek
20
(0,28%)
-
4
Renata Aneta Kijańczuk
83
(1,15%)
-
5
Wioleta Stanisława Olejarz
45
(0,62%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Malwina Salewska
58
(0,80%)
-
1
Bogusław Kudyba
823
(11,40%)
-
2
Andrzej Szlązak
448
(6,20%)
-
3
Jolanta Maria Jochim
107
(1,48%)
-
4
Jolanta Kozińska
451
(6,25%)
-
5
Edward Henryk Sztej
56
(0,78%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BAS 18 I G9
-
3
Krystyna Maria Radomska
479
(6,63%)
-
1
Janusz Artur Kański
315
(4,36%)
-
2
Paula Adamek
141
(1,95%)
-
4
Andrzej Bartłomiej Kowalczuk
126
(1,75%)
-
6
Radosław Rakowiecki
736
(10,19%)
-
5
Monika Popielnicka
277
(3,84%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Lucyna Agata Sak
527
(7,30%)
-
4
Andrzej Dariusz Zając
613
(8,49%)
-
5
Michał Koziński
489
(6,77%)
-
2
Beata Magdalena Augustynek
572
(7,92%)
-
3
Andrzej Czerniej
509
(7,05%)
-
6
Agnieszka Tomaszczuk
80
(1,11%)
Okręg 5
Gmina Ruda-Huta, Gmina Sawin, Gmina Wierzbica
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Andrzej Wacław Czerwiński
419
(6,36%)
-
2
Jerzy Marek Walczuk
133
(2,02%)
-
5
Edyta Małgorzata Muła
36
(0,55%)
-
4
Dorota Magdalena Kaczor
43
(0,65%)
-
3
Henryk Juziuk
34
(0,52%)
-
6
Danuta Misan
48
(0,73%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Lucyna Domańska
98
(1,49%)
-
3
Janusz Sidorowski
267
(4,06%)
-
4
Zofia Golus
85
(1,29%)
-
2
Katarzyna Monika Sitarz
324
(4,92%)
-
1
Stefan Sakowski
609
(9,25%)
-
6
Mirosław Pilipczuk
276
(4,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BAS 18 I G9
-
1
Andrzej Franciszek Chrząstowski
419
(6,36%)
-
3
Jadwiga Szaluś
106
(1,61%)
-
5
Agnieszka Beata Siwek
65
(0,99%)
-
2
Marek Stanisław Słupczyński
99
(1,50%)
-
4
Lucyna Zuzanna Guz
79
(1,20%)
-
6
Henryk Krzysztof Kamiński
144
(2,19%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Agnieszka Dąbrowska
509
(7,73%)
-
2
Jarosław Bogdan Walczuk
916
(13,91%)
-
1
Piotr Deniszczuk
1 547
(23,50%)
-
4
Magdalena Monika Mazurek
105
(1,60%)
-
5
Piotr Grzegorz Uhruski
108
(1,64%)
-
6
Agnieszka Suszczyk
114
(1,73%)