Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Radziejów, Gmina Radziejów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Remigiusz Marian Koźmiński
240
(5,51%)
-
6
Witold Józef Gadzinowski
89
(2,04%)
-
1
Włodzimierz Jacek Gorzycki
594
(13,64%)
-
4
Anna Maria Bykowska
98
(2,25%)
-
3
Joanna Maria Gulcz
95
(2,18%)
-
5
Elżbieta Gralak
80
(1,84%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Mateusz Sławomir Grzesiak
144
(3,31%)
-
2
Marek Józef Pawlak
322
(7,39%)
-
3
Magdalena Dagmara Skrzypska
84
(1,93%)
-
5
Dorota Bernadeta Gąsiorowska
39
(0,90%)
-
1
Jolanta Golec
125
(2,87%)
-
6
Krzysztof Stanisław Rosiński
488
(11,21%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Jan Florian Rosiński
27
(0,62%)
-
3
Ewelina Zentkiewicz
0
(0%)
-
5
Dorota Justyna Jarzębińska
16
(0,37%)
-
1
Urszula Palicka
102
(2,34%)
-
4
Zbigniew Wojciech Surdyk
53
(1,22%)
-
6
Ryszard Rychlewski
31
(0,71%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA PRZYSZŁOŚĆ
-
1
Jolanta Szyper
110
(2,53%)
-
4
Stefan Paliwoda
116
(2,66%)
-
6
Jacek Zbigniew Walczak
85
(1,95%)
-
2
Dariusz Jałoszyński
218
(5,01%)
-
5
Agnieszka Joanna Wiśniewska
276
(6,34%)
-
3
Alicja Janina Górczyńska
79
(1,81%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Leszek Jerzy Rosół
286
(6,57%)
-
3
Mariusz Robert Bentkowski
87
(2,00%)
-
2
Maria Józefa Szuszman
128
(2,94%)
-
6
Władysław Śniadecki
254
(5,83%)
-
5
Aleksandra Dominiak
39
(0,90%)
-
4
Grażyna Ewa Zdobych
50
(1,15%)
Okręg 2
Gmina Bytoń, Gmina Topólka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Henryk Józef Walczak
97
(2,31%)
-
2
Zbigniew Matykiewicz
275
(6,56%)
-
4
Janina Grażyna Gregor
14
(0,33%)
-
3
Elżbieta Balcerak
175
(4,17%)
-
5
Małgorzata Świątczak
32
(0,76%)
-
1
Piotr Kapeliński
399
(9,51%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Alina Wiesława Budzińska
85
(2,03%)
-
6
Aleksandra Monika Płoszaj
101
(2,41%)
-
1
Romuald Witold Paliwoda
119
(2,84%)
-
2
Aneta Jadwiga Królikowska
140
(3,34%)
-
5
Grzegorz Rosiński
58
(1,38%)
-
3
Zbigniew Kosiński
54
(1,29%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Alicja Biernacka
31
(0,74%)
-
6
Krzysztof Marek Budzyński
153
(3,65%)
-
1
Roman Tadeusz Szczerbiak
72
(1,72%)
-
2
Irena Zofia Matuszak
348
(8,30%)
-
3
Henryk Orłowski
171
(4,08%)
-
4
Małgorzata Marianna Ziółkowska
12
(0,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA PRZYSZŁOŚĆ
-
5
Wojciech Tomasz Sobiecki
7
(0,17%)
-
4
Bogumiła Katarzyna Umerle
108
(2,57%)
-
3
Grzegorz Pierucki
156
(3,72%)
-
6
Robert Zarębski
245
(5,84%)
-
2
Halina Królikowska
103
(2,46%)
-
1
Agata Pogodzińska
254
(6,05%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Roman Jan Antczak
273
(6,51%)
-
5
Katarzyna Krystyna Biernacka
55
(1,31%)
-
3
Grzegorz Łojewski
476
(11,35%)
-
2
Andżelika Danielak
62
(1,48%)
-
6
Justyna Hernacka
39
(0,93%)
-
4
Lucjan Kazimierz Witczak
81
(1,93%)
Okręg 3
Gmina Osięciny, Gmina Dobre
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Halina Dylewska
91
(1,57%)
-
1
Jan Nocoń
506
(8,72%)
-
2
Roman Józef Grzegorzewski
642
(11,06%)
-
3
Halina Izabela Urbańska
450
(7,75%)
-
7
Paweł Koziński
85
(1,46%)
-
6
Jan Benedykt Jezierski
82
(1,41%)
-
5
Anna Jolanta Rosińska
196
(3,38%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Katarzyna Róża Zielecka
98
(1,69%)
-
6
Piotr Nowak
52
(0,90%)
-
2
Mariusz Robert Gabiński
55
(0,95%)
-
5
Izabela Maria Maciejewska
50
(0,86%)
-
7
Jarosław Antoni Lipiński
16
(0,28%)
-
1
Ewa Elżbieta Lewandowska
153
(2,64%)
-
4
Jacek Pawłowski
51
(0,88%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Grzegorz Pawlaczyk
91
(1,57%)
-
3
Marianna Ewa Pieścińska
12
(0,21%)
-
5
Emilian Puszkiewicz
18
(0,31%)
-
6
Maria Kuźmińska
72
(1,24%)
-
1
Małgorzata Barbara Woźniak
94
(1,62%)
-
4
Mirosław Józef Pawłowski
55
(0,95%)
-
7
Zygmunt Jan Świątkowski
326
(5,62%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA PRZYSZŁOŚĆ
-
4
Katarzyna Rosiak
124
(2,14%)
-
2
Dawid Zieliński
78
(1,34%)
-
3
Bożena Elżbieta Krzyżaniak
123
(2,12%)
-
5
Roman Tomczak
91
(1,57%)
-
6
Jacek Pulczyński
119
(2,05%)
-
7
Marta Ignaczak
47
(0,81%)
-
1
Wiesław Bogdański
420
(7,24%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Dorota Wódecka
63
(1,09%)
-
5
Robert Artur Byczek
134
(2,31%)
-
7
Wiesław Grzegorz Gapski
126
(2,17%)
-
4
Wacława Makuch
44
(0,76%)
-
1
Sławomir Franciszek Staniszewski
970
(16,72%)
-
6
Mateusz Andrzej Grzelak
71
(1,22%)
-
2
Sylwia Kubiak
198
(3,41%)
Okręg 4
Miasto i Gmina Piotrków Kujawski
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Jolanta Wiesława Strzelecka
90
(2,05%)
-
1
Grzegorz Piasecki
552
(12,58%)
-
3
Irena Urszula Sajkowska
84
(1,91%)
-
6
Wiesław Michalak
352
(8,02%)
-
4
Marta Anna Robakowska
88
(2,01%)
-
2
Tomasz Antoni Kocent
109
(2,48%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Jarosław Józef Kołtuniak
540
(12,31%)
-
4
Ewa Halina Stężewska
23
(0,52%)
-
5
Przemysław Jakub Obrzezgiewicz
172
(3,92%)
-
3
Eugeniusz Tomasz Stanisławski
49
(1,12%)
-
2
Sylwia Osińska
72
(1,64%)
-
6
Bernardeta Zarzeczna
27
(0,62%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Robert Pomianowski
32
(0,73%)
-
4
Grażyna Krystyna Wędzińska
24
(0,55%)
-
1
Arkadiusz Wojciech Szczurowski
305
(6,95%)
-
2
Bożena Krawiec
37
(0,84%)
-
3
Edwin Józef Dominiak
53
(1,21%)
-
6
Miranda Małkowska
37
(0,84%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA PRZYSZŁOŚĆ
-
3
Marek Kiliański
106
(2,42%)
-
1
Stanisław Kwiatkowski
242
(5,52%)
-
4
Marzena Maria Czajkowska
30
(0,68%)
-
5
Kamil Krzysztof Kawczyński
112
(2,55%)
-
6
Katarzyna Ulewicz
61
(1,39%)
-
2
Alicja Sylwia Wójcik
253
(5,77%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Piotr Siutkowski
190
(4,33%)
-
2
Idzi Marek Pieściński
369
(8,41%)
-
3
Agnieszka Wanda Śmigiel
116
(2,64%)
-
6
Ewelina Krygier
54
(1,23%)
-
4
Zbigniew Józef Kardasz
135
(3,08%)
-
5
Teresa Jadwiga Antoszewska
73
(1,66%)