Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Mieczysław Fojna
117
(2,36%)
-
5
Zdzisław Urbański
163
(3,29%)
-
6
Monika Agata Jarzębska
40
(0,81%)
-
1
Paweł Marek
1 171
(23,66%)
-
8
Arleta Agnieszka Szwacińska
68
(1,37%)
-
7
Marian Roman Kozioryński
58
(1,17%)
-
4
Lidia Bogumiła Jadczyszyn
65
(1,31%)
-
3
Edward Piotr Drozda
124
(2,51%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Katarzyna Soczawa
103
(2,08%)
-
2
Ewa Maria Cybulska
141
(2,85%)
-
3
Jacek Sebastian Szabunia
153
(3,09%)
-
4
Aleksander Kotwicki
78
(1,58%)
-
5
Ryszard Wojewódka
84
(1,70%)
-
7
Jerzy Antoni Wiak
23
(0,46%)
-
1
Bożena Franciszka Karmasz
175
(3,54%)
-
8
Zbigniew Piotr Martyniak
60
(1,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
1
Ireneusz Krzysztof Kabat
459
(9,27%)
-
3
Zofia Krupa
36
(0,73%)
-
2
Ryszard Sola
210
(4,24%)
-
5
Maciej Edmund Szymański
146
(2,95%)
-
4
Elżbieta Bożena Marcinkowska
46
(0,93%)
-
6
Joanna Gabriela Kardaś
74
(1,50%)
-
7
Piotr Blumensztajn
40
(0,81%)
-
8
Rafał Mirosław Peter
135
(2,73%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAŹŃ I WSPÓŁPRACA
-
1
Ryszard Sola
415
(8,39%)
-
8
Janusz Skrobiński
143
(2,89%)
-
3
Marcin Ćwikła
138
(2,79%)
-
2
Marek Artur Kubacki
336
(6,79%)
-
7
Waldemar Zawadzki
68
(1,37%)
-
4
Wiesława Maria Baran
19
(0,38%)
-
5
Agnieszka Edyta Olszewska
30
(0,61%)
-
6
Elżbieta Irena Bobryk
31
(0,63%)
Okręg 2
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Lidia Helena Czyż
142
(5,41%)
-
2
Henryk Grygiel
93
(3,54%)
-
4
Elwira Joanna Piestrzeniewicz
144
(5,49%)
-
5
Sylwester Wlaź
43
(1,64%)
-
3
Józef Leśniak
173
(6,59%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Iwona Jolanta Gromek
98
(3,73%)
-
1
Zbigniew Pałubiak
189
(7,20%)
-
3
Andrzej Gradus
224
(8,53%)
-
2
Henryk Junik
127
(4,84%)
-
4
Lucyna Klara Seredyńska
204
(7,77%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
3
Jarosław Zdzisław Kajma
283
(10,78%)
-
4
Dariusz Grzegorz Mętel
85
(3,24%)
-
2
Maria Jolanta Paprocka-Wall
175
(6,67%)
-
1
Renata Alicja Kulik
418
(15,92%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAŹŃ I WSPÓŁPRACA
-
1
Stanisława Barcikowska
99
(3,77%)
-
2
Teresa Jadwiga Tupko
81
(3,09%)
-
5
Bożena Elżbieta Braun
9
(0,34%)
-
3
Roman Kucaj
22
(0,84%)
-
4
Ryszard Ogrodowski
16
(0,61%)
Okręg 3
Gmina Dobra, Gmina Radowo Małe
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Zygmunt Marian Bławzdziewicz
584
(18,37%)
-
2
Dorota Janina Kisiel
299
(9,41%)
-
5
Dawid Adamski
280
(8,81%)
-
3
Marta Sadłowska
106
(3,33%)
-
4
Anna Hebda
203
(6,39%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Barbara Uchwał
104
(3,27%)
-
1
Włodzimierz Mirosław Szczepaniak
121
(3,81%)
-
2
Józef Bąk
236
(7,42%)
-
3
Bolesław Łęcki
90
(2,83%)
-
5
Grażyna Horbacz
98
(3,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
2
Ryszard Lewandowski
138
(4,34%)
-
4
Alicja Kołodziejczyk
69
(2,17%)
-
1
Barbara Ewa Wilczek
139
(4,37%)
-
3
Damian Padziński
41
(1,29%)
-
5
Jarosław Piotr Jaszczuk
42
(1,32%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAŹŃ I WSPÓŁPRACA
-
1
Janusz Łukomski
311
(9,78%)
-
3
Bogumiła Irena Marut
86
(2,71%)
-
2
Wiesław Mały
62
(1,95%)
-
4
Kazimiera Witkowska
19
(0,60%)
-
5
Emil Chodań
151
(4,75%)
Okręg 4
Gmina Węgorzyno
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Paweł Bot
396
(15,03%)
-
2
Marek Adam Paszkowski
113
(4,29%)
-
3
Justyna Nadkierniczna
126
(4,78%)
-
4
Aleksander Paweł Lubański
19
(0,72%)
-
5
Agata Justyna Jóźwiakowska
157
(5,96%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Andżelika Gibka
84
(3,19%)
-
1
Tomasz Ludwik Kamiński
154
(5,84%)
-
2
Andrzej Kujawowicz
85
(3,23%)
-
5
Elżbieta Wanda Grabowska
49
(1,86%)
-
4
Kacper Malec
48
(1,82%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
5
Grzegorz Romański
41
(1,56%)
-
1
Józef Drozdowski
267
(10,13%)
-
2
Katarzyna Wolska
57
(2,16%)
-
4
Emilia Katarzyna Rataj
22
(0,83%)
-
3
Marcin Uliasz
20
(0,76%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAŹŃ I WSPÓŁPRACA
-
2
Janina Mazuro
288
(10,93%)
-
1
Krzysztof Gwóźdź
331
(12,56%)
-
3
Anna Kobielska
138
(5,24%)
-
4
Małgorzata Błażczak
81
(3,07%)
-
5
Stanisław Turek
159
(6,03%)