Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatWęgliniec ulice: Piłsudskiego (z wyjątkiem nr 1 i 2), Mickiewicza, Zła Droga
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Węgliniec ulice: Piłsudskiego (nr 1 i 2), Karola Wojtyły (wszystkie nieparzyste do nr 21 włącznie), Sikorskiego (od nr 24), Partyzantów (nr 1, 2, 3, 4 i 6), Kolejowa (do nr 18)
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Węgliniec ulice: Kochanowskiego (nr 1, 2, 4, 6, 6a, 8, 8a), Kolejowa (od nr 20), Sikorskiego (nr 2, od nr 3 do nr 22), Wojska Polskiego (do nr 8), Karola Wojtyły (od nr 22 do końca)
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Węgliniec ulice: Daszyńskiego, Kręta, Ogrodowa, plac Wolności, Skrajna, Wolna, Karola Wojtyły (wszystkie parzyste do nr 20 włącznie), Wojska Polskiego (od nr 9), Partyzantów (z wyjątkiem nr 1, 2, 3, 4 i 6), T. Kościuszki (do nr 24), Kochanowskiego (nr 3, 10, 12, 12a, 14, 16, 16a, 18, 20, 22b)
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Węgliniec ulice: Krótka, Leśna, Parkowa, Sportowa, Wschodnia, Sikorskiego (nr 2a i 2b), T. Kościuszki (od nr 26), Kochanowskiego (nr 5, 11, 11a, 13, 15, 17, 19)
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Stary Węgliniec ulice: Głowackiego, Górnicza, Gajowa, Kossowskiej, Kręta, Łużycka, Piaseczna, Rzeczna, Stawowa, Wiejska; Zielonka
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Stary Węgliniec ulice: Cmentarna, Drzymały, Główna, Konopnickiej, Krótka, Leśna, Polna, Poprzeczna, Potrójna, Reja, Skargi, Skrajna, Słowackiego, Wolna, Zielona
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Jagodzin, Piaseczna
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Ruszów ulice: Stefana Batorego, Poprzeczna, Biczana, Brzozowa, Harcerska, Krótka, Nadrzeczna, Pożarna, Ratuszowa, Sienkiewicza, Żagańska od nr 15, Akacjowa, Dębowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Ruszów ulice: Bolesławiecka, Boczna, Chopina, Ułańska, Koszarowa, Kościelna, Modrzewiowa, Plac Partyzantów, Wójtowska, Zgorzelecka od nr 7, Żagańska do nr 14
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Ruszów ulice: Dworcowa, Jana III Sobieskiego, Kantowicza, Leśna, Łużycka, Emilii Plater, Polna, Strzelecka, Szklana, Śródmiejska, Zgorzelecka do nr 6; Polana
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Ruszów ulice: Borowska, Lipowa; Kościelna Wieś, Okrąglica
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Czerwona Woda ulice: 3 - Maja, 5 Grudnia, Kościuszki
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Czerwona Woda ulice: Górna, Kościelnik, Leśna, Wesoła, Zgorzelecka, Kuźniczyska od nr 20, Lubańska do nr 6
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Czerwona Woda ulice: Czerwionki, Kolejowa, Kuźniczyska do nr 19, Lubańska od nr 7
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów