Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Gmina Świebodzin
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Ryszard Łotarewicz
263
(2,30%)
-
2
Krzysztof Wiesław Warcholik
924
(8,07%)
-
3
Michał Józef Flisiewicz
211
(1,84%)
-
5
Romana Łyszega
48
(0,42%)
-
6
Paweł Józef Lange
137
(1,20%)
-
8
Iwona Grażyna Lipińska
74
(0,65%)
-
11
Stanisław Mikołajek
71
(0,62%)
-
9
Augustyn Filipczak
52
(0,45%)
-
7
Elżbieta Widzyński
13
(0,11%)
-
10
Teresa Bernarda Tarłowska
58
(0,51%)
-
1
Michał Janusz Motowidełko
867
(7,57%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
6
Piotr Wiesław Czapliński
47
(0,41%)
-
8
Agnieszka Anna Bursztyn
40
(0,35%)
-
1
Jolanta Starzewska
316
(2,76%)
-
2
Mirosław Paweł Kryś
232
(2,03%)
-
4
Irena Piercewicz
42
(0,37%)
-
10
Jerzy Kazimierz Wrzesień
27
(0,24%)
-
7
Piotr Zdzisław Obuchowski
33
(0,29%)
-
9
Adam Mickiewicz
146
(1,27%)
-
11
Małgorzata Janina Kołodziej
167
(1,46%)
-
5
Dorota Wiesława Wojtkowiak
81
(0,71%)
-
3
Paweł Krzysztof Olesiak
210
(1,83%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE WYBORCÓW 2018
-
1
Tomasz Możejko
390
(3,40%)
-
2
Janusz Mirosław Czyż
55
(0,48%)
-
6
Adam Didyk
48
(0,42%)
-
3
Katarzyna Lachowicz
85
(0,74%)
-
4
Agnieszka Anna Rybczyńska
128
(1,12%)
-
7
Ewa Anna Rychły
42
(0,37%)
-
5
Monika Krawczyk
101
(0,88%)
-
8
Rafał Kubiński
71
(0,62%)
-
9
Andrzej Ciesielczyk
24
(0,21%)
-
11
Marcin Tomasz Iwan
152
(1,33%)
-
10
Arkadiusz Antoni Kaczanowski
5
(0,04%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Mieczysław Czepukowicz
926
(8,08%)
-
9
Tomasz Piotrowski
61
(0,53%)
-
3
Beata Eleonora Mrozowicz
134
(1,17%)
-
2
Szymon Pyrcz
670
(5,85%)
-
4
Krzysztof Maciej Gurzyński
69
(0,60%)
-
5
Katarzyna Julia Zuzian
69
(0,60%)
-
7
Małgorzata Tchórzewska
124
(1,08%)
-
8
Mirosław Adam Musiał
128
(1,12%)
-
10
Małgorzata Bartkiewicz
94
(0,82%)
-
6
Piotr Chomiak
174
(1,52%)
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE
-
3
Zdzisław Misiak
91
(0,79%)
-
4
Irena Urszula Wojtkiewicz
249
(2,17%)
-
10
Joanna Izabela Wolniewicz
71
(0,62%)
-
1
Zbigniew Jan Szumski
822
(7,18%)
-
6
Marek Jacek Wojdan
219
(1,91%)
-
5
Aleksandra Bogumiła Podemska-Żak
101
(0,88%)
-
8
Piotr Włodzimierz Andrzejczak
188
(1,64%)
-
11
Mirosław Algierski
572
(4,99%)
-
2
Urszula Miara
1 338
(11,68%)
-
7
Wiesława Stefanowska
49
(0,43%)
-
9
Stefan Roman Tomczak
145
(1,27%)
Okręg 2
Gminy: Lubrza, Łagów, Skąpe
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Marcin Paweł Naks
163
(2,90%)
-
1
Jarosław Bonawentura Ślizień
224
(3,98%)
-
2
Karolina Ceglińska
275
(4,89%)
-
3
Eleonora Danuta Chomiak
191
(3,40%)
-
4
Ryszard Stanisław Władkowski
122
(2,17%)
-
5
Katarzyna Emilia Otto
141
(2,51%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Piotr Antoni Operchał
118
(2,10%)
-
2
Danuta Krystyna Puszkiel
109
(1,94%)
-
6
Jan Kaniecki
216
(3,84%)
-
4
Wanda Więdłocha
221
(3,93%)
-
1
Tomasz Józef Karataj
439
(7,81%)
-
5
Adela Lidia Spierzak-Giecewicz
27
(0,48%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE WYBORCÓW 2018
-
4
Artur Józef Szeremeta
50
(0,89%)
-
5
Piotr Paweł Dobiosz
6
(0,11%)
-
1
Ewa Graff
159
(2,83%)
-
3
Renata Maria Supińska
39
(0,69%)
-
2
Daniel Marszał
117
(2,08%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Michał Rudolf
451
(8,02%)
-
2
Lucyna Kucała
169
(3,00%)
-
3
Wiesław Kozacki
254
(4,52%)
-
5
Anna Agnieszka Onuszkanicz
66
(1,17%)
-
4
Ryszard Bosy
86
(1,53%)
-
6
Elżbieta Maria Rydlińska
108
(1,92%)
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE
-
2
Kazimierz Krajczyński
201
(3,57%)
-
1
Alicja Aleksandra Hoppen-Anyszko
1 001
(17,80%)
-
4
Elżbieta Seraficka
99
(1,76%)
-
3
Dariusz Tadeusz Rutkowski
278
(4,94%)
-
5
Radosław Noworyta
188
(3,34%)
-
6
Honorata Danuta Aftyka
106
(1,88%)
Okręg 3
Gminy: Szczaniec, Zbąszynek
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Andrzej Piotr Chromiński
320
(6,84%)
-
2
Edmund Romuald Białasik
228
(4,87%)
-
3
Barbara Maria Obara
60
(1,28%)
-
5
Jadwiga Dułak
33
(0,71%)
-
6
Elżbieta Maria Jankowiak
48
(1,03%)
-
4
Mirosław Piotr Tomczak
114
(2,44%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Teresa Starzyńska
249
(5,32%)
-
2
Jan Greczycho
95
(2,03%)
-
4
Krystyna Dziewa
56
(1,20%)
-
3
Maciej Adam Sieńkowski
365
(7,80%)
-
5
Agnieszka Budych
89
(1,90%)
-
6
Wojciech Kazimierz Półtorak
173
(3,70%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Marek Bonecki
42
(0,90%)
-
3
Martyna Kłosiak
55
(1,18%)
-
1
Roman Jan Koral
408
(8,72%)
-
5
Ewa Półtorak
91
(1,94%)
-
4
Marcin Janusz Wiśniewski
20
(0,43%)
-
6
Jolanta Maria Błażków
117
(2,50%)
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE
-
1
Alojzy Piotr Jokiel
416
(8,89%)
-
5
Małgorzata Elżbieta Czaczyk
92
(1,97%)
-
3
Karolina Paszkiewicz
69
(1,47%)
-
2
Marcin Arkadiusz Minta
1 190
(25,43%)
-
4
Ewa Janina Franc
57
(1,22%)
-
6
Sławomir Piotr Matysik
293
(6,26%)