Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Wodynie: posesje bez ulicy od nr 172 do końca, ul. Kościelna, ul. Leśna, ul. Newelskiego, ul. Ogrodowa, ul. Polna, ul. Południowa, ul. Serocka, ul. Siedlecka od nr 61 do końca, ul. Spokojna, ul. Wodna
Pokaż więcej
Tomasz Kiełczykowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
87
(63,04%)
Tomasz Kazimierz Soćko
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
51
(36,96%)
Okręg 2
Wodynie: ul. Krótka, ul. Północna, ul. Siedlecka od nr 1 do 60, ul. Słoneczna, ul. Szkolna, ul. Wolińska
Pokaż więcej
Stanisława Urbanek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
65
(48,51%)
Eugeniusz Osiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
69
(51,49%)
Okręg 3
Brodki, Jedlina
Pokaż więcej
Anita Mularczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
55
(61,11%)
Stefan Adam Ośko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻAK 2018
35
(38,89%)
Okręg 4
Ryszard Polak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
99
(52,66%)
Tomasz Grzegorz Płatkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
89
(47,34%)
Okręg 5
Kaczory, Kamieniec
Pokaż więcej
Artur Jan Kluczek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
36
(52,94%)
Zbigniew Andrzej Redosz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
32
(47,06%)
Okręg 6
Łomnica, Wola Serocka
Pokaż więcej
Sylwia Lech
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
32
(25,40%)
Tomasz Ośko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻAK 2018
59
(46,83%)
Łukasz Tadeusz Wysocki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
35
(27,78%)
Okręg 7
Seroczyn: posesje bez ulicy od nr 70 do końca, ul. Gliniana, ul. Koszarowa, ul. Krótka, ul. Leśna, ul. Siedlecka, ul. Szkolna, ul. Stodolna
Pokaż więcej
Damian Lewandowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
52
(33,77%)
Leszek Tomczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻAK 2018
51
(33,12%)
Wojciech Mateusz Majkrzak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
27
(17,53%)
Paweł Kania
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ KANIA
24
(15,58%)
Okręg 8
Seroczyn: ul. Dwernickiego, ul. Mińska, ul. Osiedlowa, ul. Wernera, ul. Ogrodowa, ul. Kwiatowa
Pokaż więcej
Iwona Małecka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
84
(40,58%)
Andrzej Bieniek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
123
(59,42%)
Okręg 9
Kochany, Rudnik Duży, Rudnik Mały
Pokaż więcej
Zbigniew Jajszczak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
87
(63,50%)
Zygmunt Polak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
50
(36,50%)
Okręg 10
Borki, Żebraczka
Pokaż więcej
Jadwiga Piwowarczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
59
(40,41%)
Wojciech Kostyra
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻAK 2018
58
(39,73%)
Roman Marian Płatek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
29
(19,86%)
Okręg 11
Ewa Wideńska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
42
(56,00%)
Zdzisław Polak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
33
(44,00%)
Okręg 12
Budy, Helenów, Młynki, Ruda Wolińska
Pokaż więcej
Mirosław Michał Michalczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
120
(67,80%)
Marcin Tomasz Polak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAJMY RAZEM
57
(32,20%)
Okręg 13
Czajków, Ruda Szostkowska, Szostek, Toki
Pokaż więcej
Grażyna Jadwiga Markiewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
87
(73,11%)
Tomasz Osiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAJMY RAZEM
32
(26,89%)
Okręg 14
Soćki, Wola Wodyńska od Nr 85 do Nr 146
Pokaż więcej
Adam Józef Dadacz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
67
(50,38%)
Katarzyna Jolanta Śledź
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
66
(49,62%)
Okręg 15
Wola Wodyńska od nr 1 do nr 84 i od nr 147 do końca
Pokaż więcej
Anna Teresa Lewandowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
58
(47,93%)
Karol Noceń
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
63
(52,07%)