Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Marta Ulanowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HARASIUKA WOJCIECHA - NASZA GMINA
14
(6,22%)
Elżbieta Kuźma
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANTONIEGO WOJCIECHA TURCZYNA
140
(62,22%)
Adam Michniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY BODYS
20
(8,89%)
Piotr Rypina
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
41
(18,22%)
Diana Szumska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA+
10
(4,44%)
Okręg 2
Bródek, Dąbrowa
Pokaż więcej
Wojciech Harasiuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HARASIUKA WOJCIECHA - NASZA GMINA
31
(18,56%)
Marek Góra
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANTONIEGO WOJCIECHA TURCZYNA
32
(19,16%)
Barbara Mróz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY BODYS
25
(14,97%)
Mariusz Kliza
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
74
(44,31%)
Piotr Konowałek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZMIENIAMY ŁABUNIE
5
(2,99%)
Okręg 3
Łabuńki Drugie
Pokaż więcej
Ewa Franczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HARASIUKA WOJCIECHA - NASZA GMINA
29
(16,48%)
Adam Tadeusz Bil
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANTONIEGO WOJCIECHA TURCZYNA
44
(25,00%)
Weronika Maria Kowalczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY BODYS
62
(35,23%)
Agnieszka Ludwika Klimek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
33
(18,75%)
Bartłomiej Grzegorz Piłat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA+
8
(4,55%)
Okręg 4
Łabuńki Pierwsze 1 - 79, 152 - 190
Pokaż więcej
Joanna Krystyna Piłat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HARASIUKA WOJCIECHA - NASZA GMINA
18
(8,49%)
Artur Edward Branecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANTONIEGO WOJCIECHA TURCZYNA
115
(54,25%)
Anna Marta Niemczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY BODYS
16
(7,55%)
Barbara Wiesława Szmit
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
63
(29,72%)
Okręg 5
Łabuńki Pierwsze: 191 - 257, Mocówka
Pokaż więcej
Grażyna Teresa Błońska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HARASIUKA WOJCIECHA - NASZA GMINA
19
(8,88%)
Daniel Juś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANTONIEGO WOJCIECHA TURCZYNA
97
(45,33%)
Joanna Edyta Molas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY BODYS
49
(22,90%)
Leszek Piłat
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
47
(21,96%)
Bożena Szyper
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA+
2
(0,93%)
Okręg 6
Łabuńki Pierwsze 80 - 151, od 258 do końca
Pokaż więcej
Andrzej Grula
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANTONIEGO WOJCIECHA TURCZYNA
101
(55,49%)
Andrzej Walczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY BODYS
21
(11,54%)
Jan Ludowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
44
(24,18%)
Sebastian Opaliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA+
16
(8,79%)
Okręg 7
Patrycja Teterycz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HARASIUKA WOJCIECHA - NASZA GMINA
20
(9,05%)
Bogusław Szast
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANTONIEGO WOJCIECHA TURCZYNA
108
(48,87%)
Mariusz Kwarciany
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY BODYS
53
(23,98%)
Przemysław Bryk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
37
(16,74%)
Artur Bobczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA+
3
(1,36%)
Okręg 8
Majdan Ruszowski, Ruszów-Kolonia
Pokaż więcej
Marcin Tadeusz Pyś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HARASIUKA WOJCIECHA - NASZA GMINA
9
(4,66%)
Roman Stanisław Krupa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANTONIEGO WOJCIECHA TURCZYNA
64
(33,16%)
Krystyna Kwiatkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY BODYS
47
(24,35%)
Jacek Antoniewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
73
(37,82%)
Okręg 9
Leszek Pokryszka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HARASIUKA WOJCIECHA - NASZA GMINA
33
(20,37%)
Teresa Urszula Zwolan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANTONIEGO WOJCIECHA TURCZYNA
43
(26,54%)
Katarzyna Wioleta Berdak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY BODYS
19
(11,73%)
Kazimierz Szala
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
58
(35,80%)
Justyna Bryk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA+
9
(5,56%)
Okręg 10
Wólka Łabuńska: 1 - 125
Pokaż więcej
Beata Nicpoń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HARASIUKA WOJCIECHA - NASZA GMINA
52
(26,40%)
Andrzej Siek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANTONIEGO WOJCIECHA TURCZYNA
72
(36,55%)
Irena Bosiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY BODYS
49
(24,87%)
Bogdan Nowosad
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
24
(12,18%)
Okręg 11
Łabunie-Reforma, Wólka Łabuńska: od 126 do końca
Pokaż więcej
Rafał Pokrywka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HARASIUKA WOJCIECHA - NASZA GMINA
27
(12,80%)
Anna Wiater
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANTONIEGO WOJCIECHA TURCZYNA
52
(24,64%)
Czesław Sierota
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY BODYS
39
(18,48%)
Renata Anna Małys
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
93
(44,08%)
Okręg 12
Łabunie ulice: Cicha, Gminna, Górna, Osiedlowa 1 - 7, Polna, Szkolna, Zamojska 1 - 69
Pokaż więcej
Wiesław Adam Zimerman
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HARASIUKA WOJCIECHA - NASZA GMINA
11
(5,64%)
Danuta Bosiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANTONIEGO WOJCIECHA TURCZYNA
65
(33,33%)
Bożena Wróblewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY BODYS
64
(32,82%)
Stanisław Zawada
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
54
(27,69%)
Kazimierz Niezgoda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA+
1
(0,51%)
Okręg 13
Łabunie ulice: Akacjowa, Brzozowa, Długa, Klonowa, Leśna, Orzechowa, Osiedlowa od 8 do końca, Parkowa, Świerkowa, Wierzbowa
Pokaż więcej
Paweł Kniaź
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HARASIUKA WOJCIECHA - NASZA GMINA
10
(4,08%)
Adam Kniaź
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANTONIEGO WOJCIECHA TURCZYNA
108
(44,08%)
Roman Piotr Śliwiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY BODYS
83
(33,88%)
Magdalena Pilipczuk-Robak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
38
(15,51%)
Barbara Szczerbik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA+
6
(2,45%)
Okręg 14
Łabunie ulice: Armii Krajowej, Boczna, Łąkowa, Lipowa, Lipska, Partyzantów
Pokaż więcej
Beata Renata Synowiec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HARASIUKA WOJCIECHA - NASZA GMINA
46
(24,60%)
Ryszard Juszczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANTONIEGO WOJCIECHA TURCZYNA
58
(31,02%)
Krzysztof Chwedyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY BODYS
32
(17,11%)
Jacek Damian Małys
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
51
(27,27%)
Okręg 15
Łabunie ulice: Kościelna, Ogrodowa, Zamojska od 70 do końca
Pokaż więcej
Łukasz Antoni Sokołowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HARASIUKA WOJCIECHA - NASZA GMINA
15
(8,33%)
Mirosław Policha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANTONIEGO WOJCIECHA TURCZYNA
89
(49,44%)
Jerzy Wiater
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY BODYS
27
(15,00%)
Jan Stanisław Bednarczuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
49
(27,22%)