Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Sejny, ulice: Elektryczna, Jeziorna, Łąkowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY BAGIŃSKIEJ - RAZEM DLA SEJN
-
19
Paweł Dzienisiewicz
79
(50,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
1
Jan Werelich
54
(34,18%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA SEJNEŃSKA
-
17
Dariusz Luto
25
(15,82%)
Okręg 2
Miasto Sejny, ulice: 1 Maja, Akacjowa, Brzozowa, Cisowa, Dębowa, Klonowa, Lipowa, Topolowa, Władysława Broniewskiego.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEJNEŃSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA
-
18
Zdzisław Maksimowicz
18
(10,53%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Andrzej Małkiński
37
(21,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY BAGIŃSKIEJ - RAZEM DLA SEJN
-
19
Janusz Zabłocki
45
(26,32%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
1
Mateusz Patryk Myszczyński
26
(15,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA SEJNEŃSKA
-
17
Ignacy Paweł Szkarnulis
45
(26,32%)
Okręg 3
Miasto Sejny, ulice: Jerzego Grodzińskiego, Jodłowa, Kasztanowa, Wierzbowa, Zawadzkiego od Nr 23 do końca.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEJNEŃSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA
-
18
Monika Milewska
37
(22,98%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY BAGIŃSKIEJ - RAZEM DLA SEJN
-
19
Stanisław Bulwin
77
(47,83%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEJNY WSPÓŁPRACA I POROZUMIENIE
-
16
Wiesław Kibisz
47
(29,19%)
Okręg 4
Miasto Sejny, ulica: Zawadzkiego 1 - 5, 7 - 15 nieparzyste, 16 - 20.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEJNEŃSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA
-
18
Małgorzata Barbara Krywanis
36
(34,62%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Józef Masianis
45
(43,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEJNY WSPÓŁPRACA I POROZUMIENIE
-
16
Zdzisław Rzepiejewski
23
(22,12%)
Okręg 5
Miasto Sejny, ulica: Zawadzkiego 8 - 14 parzyste.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEJNEŃSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA
-
18
Adam Porębny
25
(21,01%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Krystyna Przeborowska
37
(31,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY BAGIŃSKIEJ - RAZEM DLA SEJN
-
19
Adam Łabanowski
44
(36,97%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEJNY WSPÓŁPRACA I POROZUMIENIE
-
16
Grzegorz Radzewicz
13
(10,92%)
Okręg 6
Miasto Sejny, ulice: Konarskiego 13A, Zawadzkiego 6.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEJNEŃSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA
-
18
Andrzej Ejdulis
22
(15,60%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY BAGIŃSKIEJ - RAZEM DLA SEJN
-
19
Danuta Klimko
44
(31,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
1
Arkadiusz Adam Nowalski
63
(44,68%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEJNY WSPÓŁPRACA I POROZUMIENIE
-
16
Marzena Kisielewska
12
(8,51%)
Okręg 7
Miasto Sejny, ulica: Konarskiego bez 13A.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEJNEŃSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA
-
18
Ewa Maciejunas
58
(37,18%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Jolanta Piktel-Dabulis
66
(42,31%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY BAGIŃSKIEJ - RAZEM DLA SEJN
-
19
Bożena Dziemitko
32
(20,51%)
Okręg 8
Miasto Sejny, ulica: Wojska Polskiego 2 - 14, 16 - 46 parzyste.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEJNEŃSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA
-
18
Bogusław Sojko
46
(31,29%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Henryk Sylwista
10
(6,80%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY BAGIŃSKIEJ - RAZEM DLA SEJN
-
19
Grzegorz Janusz Wiśniewski
13
(8,84%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
1
Anna Krutul
66
(44,90%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEJNY WSPÓŁPRACA I POROZUMIENIE
-
16
Łukasz Czakis
12
(8,16%)
Okręg 9
Miasto Sejny, ulice: Pogodna, Wojska Polskiego 17 i do końca numery nieparzyste.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEJNEŃSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA
-
18
Dorota Tomczyk
25
(13,16%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Alicja Renata Chraboł
21
(11,05%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY BAGIŃSKIEJ - RAZEM DLA SEJN
-
19
Renata Jadwiga Klucznik
44
(23,16%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
1
Marek Zubrzyński
70
(36,84%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA SEJNEŃSKA
-
17
Paweł Jakubowski
30
(15,79%)
Okręg 10
Miasto Sejny, ulica: Wojska Polskiego 15 i od 60 do końca.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEJNEŃSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA
-
18
Barbara Buchowska
39
(25,83%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Henryk Wiesław Wydra
53
(35,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY BAGIŃSKIEJ - RAZEM DLA SEJN
-
19
Tomasz Korzeniecki
59
(39,07%)
Okręg 11
Miasto Sejny, ulice: Juliusza Słowackiego, Młynarska, Nowa, Ogrodowa, Powstańców Sejneńskich, Strażacka.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEJNEŃSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA
-
18
Henryk Hołdyński
22
(13,33%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Grażyna Janczewska
32
(19,39%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY BAGIŃSKIEJ - RAZEM DLA SEJN
-
19
Teresa Przeborowska
33
(20,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
1
Arkadiusz Marek Sulżyński
44
(26,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEJNY WSPÓŁPRACA I POROZUMIENIE
-
16
Dariusz Jan Oskroba
34
(20,61%)
Okręg 12
Miasto Sejny, ulice: Józefa Piłsudskiego, Krzywa, Plac Świętej Agaty.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEJNEŃSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA
-
18
Jan Stanisław Kap
23
(15,65%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Adam Sylwester Jedynasty
21
(14,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY BAGIŃSKIEJ - RAZEM DLA SEJN
-
19
Małgorzata Klucznik
45
(30,61%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEJNY WSPÓŁPRACA I POROZUMIENIE
-
16
Jerzy Szkarnulis
32
(21,77%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA SEJNEŃSKA
-
17
Romuald Jakubowski
26
(17,69%)
Okręg 13
Miasto Sejny, ulice: 11 Listopada, Głowackiego, Grodzka, Marii Konopnickiej, Przyrzeczna, Wileńska.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEJNEŃSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA
-
18
Anna Modzelewska
55
(24,55%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Zbigniew Groblewski
22
(9,82%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY BAGIŃSKIEJ - RAZEM DLA SEJN
-
19
Robert Łejmel
46
(20,54%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
1
Rafał Zajko
27
(12,05%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEJNY WSPÓŁPRACA I POROZUMIENIE
-
16
Waldemar Staśkielunas
19
(8,48%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA SEJNEŃSKA
-
17
Piotr Maksimowicz
55
(24,55%)
Okręg 14
Miasto Sejny, ulice: Emilii Plater, Parkowa.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEJNEŃSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA
-
18
Bożena Benczyk
37
(28,68%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Bożena Maria Kutyło
21
(16,28%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
1
Paulina Błuszko-Nasewicz
45
(34,88%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEJNY WSPÓŁPRACA I POROZUMIENIE
-
16
Andrzej Czakis
26
(20,16%)
Okręg 15
Miasto Sejny, ulice: Adama Mickiewicza, Dr Edwarda Rittlera, Leśna, Łączna, Niecała, Projektowana III, Szkolna, Targowa, Żwirki i Wigury.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEJNEŃSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA
-
18
Algiment Piotr Moluszys
30
(19,23%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Dariusz Sławomir Jodzis
29
(18,59%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY BAGIŃSKIEJ - RAZEM DLA SEJN
-
19
Jolanta Beata Bagińska
66
(42,31%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
1
Jan Koneszko
31
(19,87%)