Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Zachodnią granicą Dzielnicy od ul. Racławickiej do północnej granicy Dzielnicy – północną granicą Dzielnicy do ul. Belwederskiej-zachodnią stroną ul. Belwederskiej (strona nieparzysta) do ul. Promenada-północną stroną ul. Promenada (strona parzysta) do ul. Boryszewskiej – północną stroną ul. Boryszewskiej (strona parzysta) do ul. Puławskiej – zachodnią stroną ul. Puławskiej (strona parzysta) do ul. Ursynowskiej – północną stroną ul. Ursynowskiej (strona parzysta) do al. Niepodległości – zachodnią stroną al. Niepodległości (strona nieparzysta) do ul. Odyńca – północną stroną ul. Odyńca (strona parzysta) do ul. Racławickiej – północną stroną ul. Racławickiej (strona parzysta) do zachodniej granicy Dzielnicy.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Marcin Norbert Gugulski
655
(3,13%)
-
4
Jerzy Stefan Jakubowski
342
(1,64%)
-
6
Klaudia Jowita Stasikowska
76
(0,36%)
-
7
Magdalena Urszula Żelazko
304
(1,45%)
-
8
Kamila Malik
175
(0,84%)
-
3
Paweł Jerzy Ernst
396
(1,89%)
-
1
Anna Milewska
2 547
(12,18%)
-
5
Tomasz Wojciech Nowak
172
(0,82%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Maria Maciejewska
285
(1,36%)
-
5
Radosław Wiesław Sokół
43
(0,21%)
-
8
Marek Stanisław Marczyk
33
(0,16%)
-
7
Aleksandra Maria Kuklińska
80
(0,38%)
-
1
Maciej Jerzy Raś
928
(4,44%)
-
4
Renata Małgorzata Orłowska
126
(0,60%)
-
3
Paweł Michał Świątkowski
137
(0,66%)
-
6
Elżbieta Pietryka
67
(0,32%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Hubert Wiktor Drózd
42
(0,20%)
-
3
Anna Maria Piwowarska
150
(0,72%)
-
5
Ewelina Wójcik
82
(0,39%)
-
4
Joanna Małgorzata Kasperczuk-Synowiec
24
(0,11%)
-
6
Andrzej Marek Ambroziak
82
(0,39%)
-
1
Adrian Mariusz Sawicki
447
(2,14%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA
-
3
Hubert Michał Walczyński
72
(0,34%)
-
1
Piotr Barczak
0
(0%)
-
4
Katarzyna Maria Macioszek
72
(0,34%)
-
5
Marcin Bartłomiej Małecki
46
(0,22%)
-
6
Małgorzata Winkowska
132
(0,63%)
-
2
Janina Aniela Zaczek-Peplinska
534
(2,55%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO JEST NASZE - RUCHY MIEJSKIE
-
4
Mikołaj Łukasz Kołacz
153
(0,73%)
-
5
Konrad Ludwik Czernicki
49
(0,23%)
-
1
Melania Łuczak
1 212
(5,80%)
-
2
Katarzyna Helena Sołtan - Młodożeniec
582
(2,78%)
-
3
Marta Magdalena Mendec
142
(0,68%)
-
6
Witosław Gabriel Klembowski
34
(0,16%)
-
7
Dorota Katarzyna Kupper
116
(0,55%)
-
8
Piotr Ryszard Kubkowski
70
(0,33%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
6
Joanna Franciszka Lewandowska
739
(3,53%)
-
7
Marcin Wlazło
422
(2,02%)
-
3
Izabella Monika Czaplińska
2 534
(12,12%)
-
5
Wiktor Łukasz Bartko
293
(1,40%)
-
2
Miłosz Górecki
1 050
(5,02%)
-
4
Bożena Maria Kosińska - Krauze
1 198
(5,73%)
-
1
Jan Szczepan Ozimek
3 114
(14,89%)
-
8
Juliusz Wojciech Nowak
280
(1,34%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
2
Sergiusz Piotr Stawicki
84
(0,40%)
-
1
Teresa Maria Zabelska
269
(1,29%)
-
3
Katarzyna Romanowska
198
(0,95%)
-
6
Jakub Wiktor Czechowski
94
(0,45%)
-
4
Marek Jabłoński
84
(0,40%)
-
5
Liliana Stanisława Wersołowska
55
(0,26%)
Okręg 2
Zachodnią granicą Dzielnicy od ul. Marynarskiej do ul. Racławickiej – południową stroną ul. Racławickiej (strona nieparzysta) do ul. Odyńca – południową stronąul. Odyńca (strona nieparzysta) do al. Niepodległości – wschodnią stroną al. Niepodległości (strona parzysta) do ul. Ursynowskiej – południową stroną ul. Ursynowskiej (strona nieparzysta) do ul. Puławskiej – zachodnią stroną ul. Puławskiej (strona parzysta) do al. Wilanowskiej – północną stroną al. Wilanowskiej (strona parzysta) do ul. Marynarskiej – północną stroną ul. Marynarskiej (strona parzysta) do zachodniej granicy Dzielnicy.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Lucyna Cioth
144
(0,74%)
-
7
Agata Ewa Klepaczko
296
(1,53%)
-
5
Krzysztof Gers
212
(1,09%)
-
1
Janusz Antoni Cieszyński
2 425
(12,50%)
-
3
Igor Marcin Dąbrowski
406
(2,09%)
-
2
Grzegorz Owsianko
475
(2,45%)
-
4
Anna Krystowska
472
(2,43%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Katarzyna Maria Wierzbowska
378
(1,95%)
-
4
Bartosz Sebastian Pociecha
85
(0,44%)
-
1
Jan Andrzej Witkowski
790
(4,07%)
-
6
Elżbieta Janina Wróbel - Wolińska
136
(0,70%)
-
3
Przemysław Jerzy Jaskółowski
71
(0,37%)
-
5
Aleksandra Helena Szeremeta
178
(0,92%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Katarzyna Honorata Wiśniewska
467
(2,41%)
-
2
Jan Chrystian Chmielewski
171
(0,88%)
-
3
Maria Anna Chrzanowska
116
(0,60%)
-
4
Alfredo Rafael Romański
66
(0,34%)
-
5
Jerzy Tkaczuk
91
(0,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA
-
6
Magdalena Damentko
69
(0,36%)
-
3
Anna Krystyna Szydłowska
98
(0,51%)
-
1
Barbara Maria Audycka-Zandberg
548
(2,83%)
-
5
Aleksander Grzegorz Lewandowski
74
(0,38%)
-
2
Adam Ludwik Kiedrowski
86
(0,44%)
-
4
Michał Młynarczyk
60
(0,31%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO JEST NASZE - RUCHY MIEJSKIE
-
2
Izabela Grażyna Symanowicz
363
(1,87%)
-
1
Piotr Edward Tubelewicz
695
(3,58%)
-
4
Grażyna Aleksandrowicz
110
(0,57%)
-
5
Roman Jacek Dąbrowski
59
(0,30%)
-
6
Janusz Ryszard Uljasz
167
(0,86%)
-
3
Anna Krzemionka
178
(0,92%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Michał Piotr Mycka
2 818
(14,53%)
-
2
Małgorzata Hanna Szczęsna
2 844
(14,66%)
-
3
Maciej Robert Ostapkowicz
892
(4,60%)
-
4
Jarosław Woźniak
412
(2,12%)
-
6
Dorota Aleksandra Długosz - Janiak
444
(2,29%)
-
5
Barbara Krupa
767
(3,95%)
-
7
Monika Barbara Czerniewska
771
(3,97%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
2
Anna Rutkowska
252
(1,30%)
-
6
Zbigniew Andrzej Adamiec
108
(0,56%)
-
4
Arkadiusz Lech Krawczak
53
(0,27%)
-
1
Małgorzata Liwia Czechowska
349
(1,80%)
-
3
Piotr Tomasz Drapiński
98
(0,51%)
-
5
Regina Agnieszka Rostkowska-Baranowska
103
(0,53%)
Okręg 3
Południową granicą Dzielnicy od al. Komisji Edukacji Narodowej do zachodniej granicy Dzielnicy – zachodnią granicą Dzielnicy do ul. Marynarskiej-południową stroną ul. Marynarskiej (strona nie parzysta) do al. Wilanowskiej – południową stroną al. Wilanowskiej (strona nieparzysta) do ul. Dominikańskiej – zachodnią stroną ul. Dominikańskiej (strona nieparzysta) do ul. Noskowskiego-zachodnią stroną ul. Noskowskiego (strona nieparzysta) do ul. Bacha-północną stroną ul. Bacha (strona parzysta) do wysokości al. Komisji Edukacji Narodowej-zachodnią stroną al. Komisji Edukacji Narodowej do południowej granicy Dzielnicy.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Katarzyna Skarbek
519
(2,65%)
-
7
Anna Karina Figlewicz
505
(2,57%)
-
3
Grażyna Alicja Harding
486
(2,48%)
-
6
Piotr Paweł Gołaś
249
(1,27%)
-
1
Remigiusz Grodecki
1 924
(9,81%)
-
4
Michał Bogdan Dobiszewski
247
(1,26%)
-
2
Arkadiusz Słodkowski
851
(4,34%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Hanna Janina Brózda
1 026
(5,23%)
-
3
Beata Danuta Postnikoff
123
(0,63%)
-
7
Jan Paweł Wołąs
85
(0,43%)
-
2
Grzegorz Ilka
116
(0,59%)
-
5
Michał Wiśniewski
279
(1,42%)
-
6
Wanda Barbara Piskorowska
118
(0,60%)
-
4
Grażyna Klaudia Gaczoł
83
(0,42%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
3
Janina Bielińska
75
(0,38%)
-
1
Juliusz Jakub Zawłocki
485
(2,47%)
-
4
Ewelina Brakoniecka
61
(0,31%)
-
2
Ewa Barbara Grotek
140
(0,71%)
-
5
Jan Maurycy Weryński
139
(0,71%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA
-
4
Katarzyna Teresa Peplinska
71
(0,36%)
-
5
Jan Ludwik Winkowski
24
(0,12%)
-
2
Janina Maria Tłuczkiewcz
77
(0,39%)
-
3
Mikołaj Maksymilian Małecki
75
(0,38%)
-
1
Piotr Karol Kempa
472
(2,41%)
-
6
Patrycja Maria Marciniak
81
(0,41%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO JEST NASZE - RUCHY MIEJSKIE
-
1
Małgorzata Łucja Jastrzębska
774
(3,95%)
-
2
Marta Bagnicka
387
(1,97%)
-
4
Ewa Agnieszka Kucharska
155
(0,79%)
-
7
Małgorzata Zofia Ciecierska
79
(0,40%)
-
3
Dariusz Andrzej Wojno
56
(0,29%)
-
6
Jakub Stanisław Kielak
39
(0,20%)
-
5
Marcin Chodkowski
111
(0,57%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Łukasz Tkacz
3 178
(16,20%)
-
3
Natalia Katarzyna Polubiec
1 351
(6,89%)
-
5
Ewa Szaniewska
659
(3,36%)
-
4
Joanna Szymańska
1 451
(7,40%)
-
6
Maria Izabella Szreder
1 105
(5,63%)
-
2
Dariusz Adam Michalski
875
(4,46%)
-
7
Teodor Brewczyński
193
(0,98%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
1
Andrzej Roman Wersołowski
296
(1,51%)
-
2
Maria Jolanta Pusłowska
179
(0,91%)
-
3
Michał Jerzy Kożuch
85
(0,43%)
-
4
Maria Gasińska
133
(0,68%)
-
5
Jakub Olszyna
77
(0,39%)
-
6
Krystyna Wanda Getner
122
(0,62%)
Okręg 4
Północną granicą Dzielnicy od ul. Belwederskiej do wschodniej granicy Dzielnicy – wschodnią granicą Dzielnicy (nurt rzeki Wisły) do południowej granicy Dzielnicy – południową granicą Dzielnicy do ul. Powsińskiej – wschodnią stroną ul. Powsińskiej (strona parzysta) do al. W. Witosa – zachodnią stroną al. W. Witosa (strona nieparzysta) do ul. Idzikowskiego – północną stroną ul. Idzikowskiego (strona parzysta) do ul. J. Sobieskiego – zachodnią stroną ul. J. Sobieskiego (strona nieparzysta) do al. Gen. Sikorskiego – zachodnią stroną al. Gen. Sikorskiego (strona nieparzysta) do południowej granicy Toru Łyżwiarskiego Stegny – południową granicą Toru Łyżwiarskiego Stegny do wschodniej granicy ogródków działkowych – wschodnią granicą ogródków działkowych do al. Gen. Sikorskiego – zachodnią stroną al. Gen. Sikorskiego (strona nieparzysta) do południowej granicy Dzielnicy – południową granicą Dzielnicy do al. Komisji Edukacji Narodowej-wschodnią stroną al. Komisji Edukacji Narodowej do wysokości ul. Bacha-południową stroną ul. Bacha (strona nieparzysta) do ul. Noskowskiego-wschodnią stroną ul. Noskowskiego (strona parzysta) do ul. Dominikańskiej-wschodnią stroną ul. Dominikańskiej (strona parzysta) do al. Wilanowskiej-północną stroną al. Wilanowskiej (strona parzysta) do ul. Puławskiej – wschodnią stroną ul. Puławskiej (strona nieparzysta) do ul. Boryszewskiej – południową stroną ul. Boryszewskiej (strona nieparzysta) do ul. Promenada – południową stroną ul. Promenada (strona nieparzysta) do ul. Belwederskiej – wschodnią stroną ul. Belwederskiej (strona parzysta) do północnej granicy Dzielnicy
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Tomasz Szczegielniak
1 229
(4,34%)
-
1
Radosław Artur Sosnowski
2 876
(10,15%)
-
3
Agata Grażyna Wereszczyńska
528
(1,86%)
-
4
Oskar Maria Bramski
159
(0,56%)
-
8
Ewa Maria Stelmaszczyk
241
(0,85%)
-
7
Adam Andrzej Żychliński
308
(1,09%)
-
5
Emilia Elżbieta Politowska - Pisarek
256
(0,90%)
-
6
Żaneta Monika Borchólska
136
(0,48%)
-
9
Agnieszka Sawicka
647
(2,28%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Marek Paweł Rojszyk
1 133
(4,00%)
-
2
Mariola Iwona Niczyporuk
284
(1,00%)
-
8
Barbara Elżbieta Dowgird
92
(0,32%)
-
9
Beata Anna Kozłowska
206
(0,73%)
-
5
Marcin Jan Górski
117
(0,41%)
-
3
Mirosław Sierawski
118
(0,42%)
-
6
Grażyna Katarzyna Stec
172
(0,61%)
-
4
Krzysztof Mirosław Szymoszek
107
(0,38%)
-
7
Dorota Katarzyna Kubiak
146
(0,52%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Krzysztof Janusz Urbanowicz
592
(2,09%)
-
5
Wojciech Adam Wełna
68
(0,24%)
-
4
Izabella Elżbieta Zubczyńska
84
(0,30%)
-
3
Grażyna Ewa Polka
241
(0,85%)
-
2
Robert Grzegorz Osadziński
88
(0,31%)
-
7
Mirosław Sroga
54
(0,19%)
-
6
Mariola Marta Brzezińska
65
(0,23%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA
-
1
Aleksandra Aniela Popławska
955
(3,37%)
-
2
Mateusz Piotr Panek
95
(0,34%)
-
3
Alicja Maria Matejuk
73
(0,26%)
-
4
Wojciech Kuśmierek
64
(0,23%)
-
6
Marcin Maria Widawski
31
(0,11%)
-
5
Magdalena Maria Otto
126
(0,44%)
-
7
Andrzej Jacek Wojciechowski
77
(0,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO JEST NASZE - RUCHY MIEJSKIE
-
1
Jacek Julian Grzeszak
889
(3,14%)
-
7
Marcin Wereszczyński
61
(0,22%)
-
4
Marta Jadwiga Marczak
109
(0,38%)
-
3
Łukasz Konrad Bartosiewicz
157
(0,55%)
-
2
Marta Jeżykowska
920
(3,25%)
-
8
Karolina Elżbieta Wolska-Skoczeń
89
(0,31%)
-
6
Karolina Maja Sielicka
168
(0,59%)
-
5
Mariusz Oskar Nowak
58
(0,20%)
-
9
Zuzanna Halina Jędrzejewska
116
(0,41%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Hanna Barbara Kosowska
2 493
(8,80%)
-
7
Paweł Karol Gustaw
468
(1,65%)
-
8
Joanna Wanda Klimpel
291
(1,03%)
-
9
Joanna Anna Dembowska
1 782
(6,29%)
-
4
Patrycja Laskus
874
(3,08%)
-
2
Marcin Stępień
1 840
(6,49%)
-
6
Monika Anna Krawczonek
426
(1,50%)
-
5
Tomasz Janusz Śmigulski
415
(1,46%)
-
1
Jacek Tomasz Fałek
4 438
(15,66%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
6
Łukasz Przemysław Wersołowski
63
(0,22%)
-
4
Żaneta Helena Wnorowska
97
(0,34%)
-
7
Piotr Zbigniew Jaśkiewicz
94
(0,33%)
-
5
Iwona Małkowska
218
(0,77%)
-
1
Maria Przybysz
648
(2,29%)
-
3
Jan Krzysztof Morozowski
125
(0,44%)
-
2
Danuta Maria Rudzka-Gierej
132
(0,47%)
Okręg 5
Południową granicą Dzielnicy od ul. Powsińskiej do al. Gen. Sikorskiego – wschodnią stroną al. Gen. Sikorskiego (strona parzysta) do wschodniej granicy ogródków działkowych – wschodnią granicą ogródków działkowych do południowej granicy Toru Łyżwiarskiego Stegny – południową granicą Toru Łyżwiarskiego Stegny do al. Gen. Sikorskiego – wschodnią stroną al. Gen. Sikorskiego (strona parzysta) do ul. J. Sobieskiego – wschodnią stroną ul. J. Sobieskiego (strona parzysta) do ul. Idzikowskiego – południową stroną ul. Idzikowskiego (strona nieparzysta) do al. W. Witosa – wschodnią stroną al. W. Witosa (strona parzysta) do ul. Powsińskiej – zachodnią stroną ul. Powsińskiej (strona nieparzysta) do południowej granicy Dzielnicy
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Witold Ludwik Wasilewski
3 020
(14,36%)
-
2
Michał Bartłomiej Litewski
526
(2,50%)
-
3
Irena Gajewska
655
(3,12%)
-
4
Tadeusz Adam Kupniewski
166
(0,79%)
-
7
Waldemar Napiórkowski
339
(1,61%)
-
5
Monika Iwona Mazur
384
(1,83%)
-
6
Izabela Anna Michnowska
163
(0,78%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Piotr Przybylak
137
(0,65%)
-
4
Arkadiusz Ciupa
68
(0,32%)
-
1
Ewa Maria Rucińska
1 122
(5,34%)
-
5
Zbigniew Tadeusz Sklepkowski
83
(0,39%)
-
3
Elżbieta Teresa Kocberska
85
(0,40%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
5
Aleksander Jan Bacciarelli
99
(0,47%)
-
6
Paula Dominika Kamińska
114
(0,54%)
-
4
Marcin Piotr Polisiak
45
(0,21%)
-
1
Katarzyna Karolina Tratkiewicz
380
(1,81%)
-
2
Paweł Piotr Marjański
175
(0,83%)
-
3
Ewa Barbara Kocemba-Gumowska
154
(0,73%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ŚPIEWAKA - WYGRA WARSZAWA
-
2
Kacper Aleksander Kwiatek
179
(0,85%)
-
1
Magdalena Stefania Hen
523
(2,49%)
-
4
Piotr Stanisław Zaczek
34
(0,16%)
-
5
Martyna Malinowska
84
(0,40%)
-
6
Paweł Chełmiński
52
(0,25%)
-
3
Zuzanna Eliza Rosińska-Waś
90
(0,43%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO JEST NASZE - RUCHY MIEJSKIE
-
4
Anna Maria Pytlarz
121
(0,58%)
-
1
Oskar Andrzej Skoczeń
620
(2,95%)
-
5
Antoni Gawlikowski
78
(0,37%)
-
2
Maria Teresa Filcek
216
(1,03%)
-
3
Teresa Maria Wieczorek
178
(0,85%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Robert Klaudiusz Kotański
1 085
(5,16%)
-
3
Joanna Jadwiga Balińska
1 712
(8,14%)
-
1
Krzysztof Marcin Sosnowski
4 373
(20,80%)
-
5
Krzysztof Edward Szczęsny
506
(2,41%)
-
7
Małgorzata Drop
818
(3,89%)
-
6
Sławomir Jan Rzeszowski
124
(0,59%)
-
4
Kinga Zuzanna Wróblewska
1 401
(6,66%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
1
Andrzej Gorczyca
343
(1,63%)
-
2
Elżbieta Beata Bonder
259
(1,23%)
-
6
Michał Banaszek
97
(0,46%)
-
5
Zbigniew Marcin Domalewski
55
(0,26%)
-
7
Marta Magdalena Trochimczyk
118
(0,56%)
-
4
Anna Małgorzata Pycka
73
(0,35%)
-
3
Elżbieta Zielińska
171
(0,81%)