Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Ostrów, numery 1 - 239
Pokaż więcej
Grzegorz Czaja
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
131
(44,26%)
Jarosław Rudny
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
100
(33,78%)
Stanisław Medard Pasko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OSTRÓW RAZEM
65
(21,96%)
Okręg 2
Ostrów, numery 240 - 478
Pokaż więcej
Kazimierz Kłak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
208
(70,99%)
Małgorzata Anna Cwanek
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
85
(29,01%)
Okręg 3
Ostrów, numery 479 - do końca
Pokaż więcej
Robert Kołodziej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
104
(50,49%)
Barbara Cwanek
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
35
(16,99%)
Janusz Grzegorz Majcher
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ MAJCHER
67
(32,52%)
Okręg 4
Skrzyszów, numery 1 - 180
Pokaż więcej
Lesław Kazimierz Głodek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
103
(45,37%)
Grzegorz Robert Guzek
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
124
(54,63%)
Okręg 5
Skrzyszów, numery 181 - do końca
Pokaż więcej
Andrzej Janusz Budzik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
151
(68,02%)
Beata Barbara Ożóg
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
71
(31,98%)
Okręg 6
Wola Ociecka
Pokaż więcej
Dominik Andrzej Kobos
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
226
(84,64%)
Kinga Sabina Różańska
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
41
(15,36%)
Okręg 7
Ocieka, numery 1 - 360
Pokaż więcej
Rafał Kamil Nędza
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
212
(63,66%)
Władysław Surman
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
121
(36,34%)
Okręg 8
Ocieka, numery 361 - do końca
Pokaż więcej
Bogusław Malikowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
209
(62,76%)
Józef Podjasek
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
124
(37,24%)
Okręg 9
Marta Maria Gałda
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
79
(59,40%)
Wiesław Stanisław Jeleń
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
54
(40,60%)
Okręg 10
Kamionka, numery 1 - 180
Pokaż więcej
Józef Wolak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
142
(67,30%)
Przemysław Łagowski
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
69
(32,70%)
Okręg 11
Kamionka, numery 181 - do końca
Pokaż więcej
Józef Bajor
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
104
(58,43%)
Marek Jan Popielarz
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
74
(41,57%)
Okręg 12
Zdzisław Porzuczek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
80
(65,04%)
Paweł Andrzej Rokosz
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
43
(34,96%)
Okręg 13
Jerzy Wiesław Pociask
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
65
(48,15%)
Zdzisław Jerzy Kopala
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
70
(51,85%)
Okręg 14
Kozodrza, numery 1 - 200
Pokaż więcej
Zenon Czesław Stachnik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
68
(37,16%)
Łukasz Konrad Łącała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE LOKALNYCH INICJATYW SAMORZĄDOWYCH
115
(62,84%)
Okręg 15
Kozodrza, numery 201 - do końca
Pokaż więcej
Jadwiga Małgorzata Glinka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
90
(46,63%)
Krzysztof Bizoń
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
103
(53,37%)