Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
miejscowość Czerwonka Szlachecka
Pokaż więcej
Mirosław Pniewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
35
(51,47%)
Anna Majkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA KACPRZYKOWSKIEGO
25
(36,76%)
Łukasz Paweł Budziszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA MAKOWSKA - POROZUMIENIE
8
(11,76%)
Okręg 2
miejscowość Czerwonka Włościańska
Pokaż więcej
Ryszarda Bagińska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
50
(46,30%)
Danuta Paczkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA KACPRZYKOWSKIEGO
58
(53,70%)
Okręg 3
sołectwa: Ciemniewo, Janopole
Pokaż więcej
Marzena Kwiatkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA KACPRZYKOWSKIEGO
0
(0,00%)
Okręg 4
sołectwo Dąbrówka od nr 1 - 35 i od nr 84 - 97 i następne
Pokaż więcej
Barbara Bielska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
51
(55,43%)
Wiesław Marek Kowalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA KACPRZYKOWSKIEGO
41
(44,57%)
Okręg 5
sołectwo Dąbrówka od nr 36 - 79
Pokaż więcej
Marcin Zegarowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
42
(47,19%)
Wiesław Stanisław Widomski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA KACPRZYKOWSKIEGO
47
(52,81%)
Okręg 6
sołectwo Perzanowo
Pokaż więcej
Michał Kołodziejski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
65
(57,02%)
Arkadiusz Majkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA KACPRZYKOWSKIEGO
49
(42,98%)
Okręg 7
sołectwa: Sewerynowo, Tłuszcz
Pokaż więcej
Łukasz Bilski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
27
(36,00%)
Krzysztof Zawieska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA KACPRZYKOWSKIEGO
48
(64,00%)
Okręg 8
sołectwa: Adamowo, Lipniki, Mariampole, Soje
Pokaż więcej
Witold Kmiołek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
27
(30,68%)
Tomasz Zielonka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA KACPRZYKOWSKIEGO
61
(69,32%)
Okręg 9
sołectwo Jankowo od nr 1 - 16 i od nr 50 - 58 oraz nr 60
Pokaż więcej
Zdzisław Jabłoński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
53
(71,62%)
Jan Stanisław Kluczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA KACPRZYKOWSKIEGO
21
(28,38%)
Okręg 10
sołectwo Jankowo od nr 17 - 49A, 59, 59A, 61 i następne
Pokaż więcej
Jerzy Karpiński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
29
(29,29%)
Piotr Balcerzak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA KACPRZYKOWSKIEGO
70
(70,71%)
Okręg 11
sołectwo Budzyno Walędzięta
Pokaż więcej
Andrzej Adam Łuniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA KACPRZYKOWSKIEGO
0
(0,00%)
Okręg 12
sołectwo Ulaski
Pokaż więcej
Mieczysław Leszek Słoniewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
69
(57,50%)
Łukasz Ciok
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA KACPRZYKOWSKIEGO
51
(42,50%)
Okręg 13
sołectwa: Budzyno Bolki, Budzyno Lipniki i Zacisze Nowe
Pokaż więcej
Krystyna Zera
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA KACPRZYKOWSKIEGO
0
(0,00%)
Okręg 14
sołectwa: Cieciórki Szlacheckie, Cieciórki Włościańskie, Kałęczyn, Krzyżewo Jurki, Krzyżewo Marki
Pokaż więcej
Bożena Budniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA KACPRZYKOWSKIEGO
0
(0,00%)
Okręg 15
sołectwa: Guty Duże, Guty Małe, Ponikiew Wielka
Pokaż więcej
Łukasz Kobyliński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
67
(54,03%)
Barbara Krzyżewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA KACPRZYKOWSKIEGO
57
(45,97%)