Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Piotr Królikowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 2
GZÓW obejmujący nieruchomości oznaczone numerami od nr 1 do 42 i od nr 89 do 95
Pokaż więcej
Marek Kotyna
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 3
GZÓW obejmujący nieruchomości oznaczone numerami od nr 43 do 88
Pokaż więcej
Roman Tadeusz Rosiński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
62
(73,81%)
Joanna Irena Tuka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
22
(26,19%)
Okręg 4
KROSNOWA obejmujący nieruchomości oznaczone numerami od nr 1 do 42
Pokaż więcej
Andrzej Kowara
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
21
(30,88%)
Grażyna Barbara Chmurska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
47
(69,12%)
Okręg 5
KROSNOWA obejmujący nieruchomości oznaczone numerami od nr 43 do 104
Pokaż więcej
Krzysztof Szymczewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 6
NOWA KROSNOWA
Pokaż więcej
Marek Ryszard Pięcek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 7
MARIANÓW, PODŁĘCZE, WÓLKA-NAZDROJE
Pokaż więcej
Tomasz Jacek Bachura
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
70
(56,45%)
Halina Cecylia Dziuda
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
54
(43,55%)
Okręg 8
Jacek Mirosław Fontański
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
31
(45,59%)
Karol Andrzej Kostrzewa
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
37
(54,41%)
Okręg 9
SŁUPIA obejmujący nieruchomości oznaczone numerami od nr 1 do 49
Pokaż więcej
Mateusz Belta
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
60
(63,83%)
Agnieszka Chmurska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
34
(36,17%)
Okręg 10
SŁUPIA obejmujący nieruchomości oznaczone numerami od nr 50 do 105
Pokaż więcej
Lucyna Marat
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
45
(51,14%)
Elżbieta Monika Rymarczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
43
(48,86%)
Okręg 11
SŁUPIA obejmujący nieruchomości oznaczone numerami od nr 108 do 154 i od nr 191 do 195
Pokaż więcej
Jolanta Salamon
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
25
(32,05%)
Agnieszka Krystyna Gamoń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ POWIAT”
40
(51,28%)
Martyna Stolarek - Kozłowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
13
(16,67%)
Okręg 12
SŁUPIA obejmujący nieruchomości oznaczone numerami od nr 155 do nr 190 i od nr 196 do nr 202
Pokaż więcej
Agnieszka Byczkowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
26
(31,71%)
Justyna Kroc
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
56
(68,29%)
Okręg 13
Marianna Nowak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
59
(63,44%)
Ryszard Czerwiński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
34
(36,56%)
Okręg 14
ZAGÓRZE obejmujący nieruchomości oznaczone numerami od nr 1 do 38
Pokaż więcej
Alina Wanda Ziółczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
57
(74,03%)
Michał Trębski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
20
(25,97%)
Okręg 15
ZAGÓRZE obejmujący nieruchomości oznaczone numerami od nr 39 do nr 78
Pokaż więcej
Kazimierz Kozłowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
26
(40,63%)
Mariusz Salamon
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
38
(59,38%)